Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od colek »

To Pefi-ze zákona nevím, ale měl jsem na skle českou, rakouskou a slovenskou naráz bez problémů při kontrole jak na silnici, tak při stk. Ale byly platné. :hand
pracintl
Příspěvky: 435
Registrován: 28.11.2013 9:37
Pohlaví: muž
Bydliště: okolí Prahy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od pracintl »

Dalniční známku jsem kupoval na pumpě - EURO OIL (Čepro). Dostanete papírové potvrzení a na ty jejich internety vůbec nemusíte.
dělník nejsem, rolník také ne, musím tedy asi být pracující inteligent
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MartinSk »

Nuž přesunu debatu trošku jinam - ta paní, s kterou již pár let žiji, je od soboty skutečně moje paní...
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Gratuluju, ale teď teprve poznáš pravý význam slova "MOJE". ;)
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Tak gratulace.
Jak proběhla svatba v koronavirově době? Aspoň člověk ušetří, když už nic jiného :D
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Blahopřeji a přeji štěstí.
I když si matně vzpomínám, že jsem byl ženat asi 18 let. Nakonec jsem se rozvedl, protože málo unesla. 🙃
Udělám co musím
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MartinSk »

Děkuji. Svatba - mi dva a dva svědci. Pak jsem do večera poseděli doma. Ať se někdo z rodiny necítí ukřivděn, že tam nebyl... Ale stejně v létě plánujeme posezení pro rodinu - tedy, pokud se situace trošku uklidní. No manželka unese dost a střílí lépe než já - tak to jdu trošku do rizika... :D :D
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1480
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Gratulace... :F

My to měli v říjnu...a taky jen pár kamarádů, bo byl strach co zas vláda omezí.
Ženil jsem se po 15letech vztahu, tak už snad vím do čeho lezu. :chuckle
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MartinSk »

Děkuji. No nám už je přes padesát, tak v některých věcech už také máme jasno... A drobnosti nemá cenu řešit...
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

Stavoval se u mne kamarád. Prý jestli mám co dělat. :D
Tak jsem dostal 50 kg hilzen 9 mmL a 2000 ks .223 rem.
20210129_175142.jpg
20210129_175155.jpg
Už se průběžně koupou v ultrazvuku a suší v prádelně.
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Měš z Tebe jebne :hand Dnešek byl také výživný, umřel mi telefon, namlátila mi elektřina, opět utekl pes, z práce jsem přijel o půl sedmé. Ale jinak fajn den :beer
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Dnes jsme řešili dovolenou na letošní prázdniny pro děti. Řeknu vám, nelehké hledání a rozhodování v současné situaci. Uvažovali jsme buďto Chorvatsko, nebo Egypt....ne, dělám samozřejmě si prdel :lol: Už přes 10 let trávíme dovolenou pouze v naší krásné zemi. Samozřejmě do rozhodování vstupuje i nemožnost predikce toho, s čím příjde vláda a stav kolem covid (viz pondělní rozhodování o tom, jestli budeme moci se pohybovat mezi kraji), jak to bude vypadat s možností a omezením ubytování, stravování atd.
Výsledek - přes týden strávíme na pronajatém, oploceném pozemku v křivoklátských lesích cca 40minut autem od domova, v zánovním karavanu, na pozemku bazén, zásoba dřeva, venkovní grill a ohniště, malá chatička s kompletně zařízenou kuchyní, WC a sprchou. Žena "zakempí" u bazénu, to mi je jasné :) Já se budu snažit holky trochu "zvlčit" v přírodě, ať z nich nevyrostou jen městské květinky.
Takže tak, snad vyjde počasí.
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od FarmářJan »

Babička byla registrovaná do systému na očkování, má 92, tak jsem čekal brzký termín. Ale nic. Od středy pozitivní, pozitivní i celý jejich penzion pro seniory. Jedné babče bylo zle už dřív, ale neřešila to, návštěvy si u ní i přes zákaz podávaly kliku.

Ve středu jsem ji hned dovezl isoprinosin co mám v zásobě. Stále je fit. Včere dvě paní odvoz do špitálu, jedna je na tom zle. Dnes dvě dalsí babči.
Držte palce.
Elishka
Příspěvky: 75
Registrován: 17.12.2015 12:03
Pohlaví: žena
Bydliště: střední Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Elishka »

devlop "oploceném pozemku v křivoklátských lesích cca 40minut autem od domova" Myslíš Lánskou oboru? :rofl
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Elishka: skoro, ale kolem obory určitě pojedeme :D
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

ČT opět překvapila. Konkrétně dnes Art.
A hodně nás pobavila.

Unikátní záznam koncertu kapely Queen živě odvysílaného na Vánoce v roce 1975 dali.
Píše se rok 1975 a z kapely Queen se stává celosvětový fenomén. Po úvodních deskách přichází ta přelomová. "A Night At The Opera" udělala z členů kapely opravdové hvězdy. Nezpochybnitelným vrcholem celé desky je dnes už ikonická skladba "Bohemian Rhapsody”. Píseň, vybočující svou bezmála šestiminutovou stopáží a úchvatným videem, dobývala hitparády po celém světě. Kapela podpořila úspěch alba beznadějně vyprodaným turné po Velké Británii, které vyvrcholilo vánočním koncertem v Hammersmith Odeon.

Později kytarista Brian May přiznal, že vystoupení bylo pro Queen opravdu
výjimečné. Jednalo se totiž o jejich první kompletní koncert vysílaný živě v televizi a rádiu.
Původní materiál se povedlo zremasterovat a fanoušci můžou opět obdivovat kapelu Queen na počátku jejich skvělé kariéryl"
Vidět něco takového před takovými 50-40 léty asi bych se s prominutím tehdy blahem asi zesral...
Ani na polské příhraniční TV nic moc o nich nebylo.
(Na druhou stranu, ale to je už hodně stará vzpomínka. Jak zemřel E. Presley, tak jejich DV stanice hrála celý den jeho hity).
*
P.S. omluva za nostalgii a Historické okénko.

Bylo sice i v té době rádio Luxemboug, ale..
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Za to ceska posta neprekvapila!
Zase lzou. zase se vysrali na doruceni.
Tak holt pujde stiznost uz oficialne.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Stížnosti na ČP jsou k ničemu, člověk se akorát nervuje.
Po mé poslední zkušenosti jsem se zařekl a ČP prostě nepoužívám, pokud to jde.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Já, kydyž jse si na poště stěžoval na lístek ve schránce ačkoliv jsme byly doma, tak mi bylo řečeno, že pro toho pošťáka hodit oznámení do schránky znamená papírování navíc. Pokud to jde používám Poste restante, nebo zásilkovnu. Přepravní společnosti ne, ti vždycky zavolají že jsou pět minut od baráku.
Martysedlak
Příspěvky: 553
Registrován: 08.04.2020 14:09
Pohlaví: muž
Bydliště: Pohledem Pražáka - dálný Východ

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Martysedlak »

Co se týče Pošty.
Minulý týden objednané zboží v 14:00 doručené druhý den v 10. To bylo velké překvapení.

Co se týče dopisů, tak nevím jak u Vás, ale u nás udělali super managerské opatření, redukce místních doručovatelek a centralizace na hlavní poště v OV. Dnes mají silný podstav do toho koronáč.
Výsledek doručuje se jednou co 14 dní, doporučené prioritní dopisy častěji. Jinak automaticky se dávají lístky o uložení na poště. Většinou ten dopis ta pošťačka ani nemá u sebe, má pouze ten lístek, jinak by to ani zvládla roznést. Plus efekt neplacených přesčasů. Mluvit se o tom nesmí....
Odpovědět