Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

6 litrů je tak lehce zašmudlaný lak ... Cokoliv na předek je vždy otázka desítek tisíc, je tam chladičová stěna, takže klidně i sto a víc, při malinkatém nárazu, kdy se ti ani neaktivují airbagy.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

Vypadalo to jen na prasklou masku v noci pri celovce. Silně jsem zpomalil (obilí pro zver pripevnene v kufru jsem mel až za krkem). Bohužel paruzky udelaly dost paseky a ceny šly oproti ceně, kdy jsem neco podobneho resil x krát nahoru.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

U těchto věcí je to strašně ošemetné. Blbě jsem odhadl vzdálenost v podzemní garáži a jen lehce odřený nárazník byl ve finále prasklý, i když to zvenku nebylo vůbec vidět. Plus světlomet a mlhovka. Škrábanečky, dokonce ani ne v účinné ploše skla, ale měnili to všechno.
Každopádně teď při čemkoliv vpředu tak 50 minimálně, pokud z toho nic neteče. A pokud jo, tak 100+.
Je to mazec, ty ceny.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Tak to přeju hodně štěstí.
Z ČPP tahám prachy už přes mesíc. Bouchnuté auto na zadek. Oprava 80 litrů. Jen zadní dveře, nárazník a tažné + něco okolo. Chtěli mi dát 25 tis rozpočtem a stím sem je poslal do háje.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Tak základ je, dát vůz do spřáteleného servisu, který to s pojišťovnou skoulí sám. Pojišťovně v zásadě nezbyde nic jiného, než opravu proplatit. Případná dohoda se servisem je už na každém soudruhovi ;)

Já měl na jednom starém autě ránu za 750 tis. + náhradní vozidlo v odpovídající úrovni a proplatili to do poslední penny.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

A na čem si Fabe měl ten škrábnutý blatník?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

To není důležité. Ale bylo to rozbité poměrně dost.
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Kterou přepravu/sklad jsi prosím tě vybral? Když jsem objednával posledně, tak bylo na výběr i EU, sice trošku dražší, ale šlo to hned a bez cla ...
steve_michalik píše: 15.10.2021 15:08 Z pipingrock mě má přijít nějaký vitamin D3 a C. Teď jsem vyplnil celní prohlášení na ecep.cz. Vybrat zbožové kódy z číselníků zboží pro C a D3 byl celkem očistec. Něco jsem vybral, tak snad mi to pošta nezadrží.
steve_michalik
Příspěvky: 212
Registrován: 25.02.2020 15:27

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od steve_michalik »

Já vzal tu nejlevnější. Bylo tam i varování, že budou další poplatky při clu. Chtěl jsem to zkusit, tak teď to mám :clap.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Jenom se zeptám: proč ty vitamíny berete přes cizinu, řešíte cla apod. když u nás kilo Céčka vyjde na pár korun a bez starostí je za dva dny doma?
Óðinn á yðr alla
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Zkus takhle dát tip na Déčko ...
Céčko nakoupím na kila v Brně, to je v pohodě, dokonce v té lépe stravitelné formě.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

IMG_20211016_120215.jpg
Dnešní pohoda :D
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reccol »

cipis píše: 16.10.2021 10:33 Zkus takhle dát tip na Déčko ...
Céčko nakoupím na kila v Brně, to je v pohodě, dokonce v té lépe stravitelné formě.
5000 UI v tabletě ti nestačí? https://czechvirus.cz/produkty/69-vitamin-d3
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

cipis píše: 16.10.2021 10:33 Zkus takhle dát tip na Déčko ...
Céčko nakoupím na kila v Brně, to je v pohodě, dokonce v té lépe stravitelné formě.
Já tedy vitamíny nezobu, radši si dám chleba se sádlem ;) ,... ale když si zadáš na seznamu heslo vitamín D, a pak zboží,... vyjede ti háfo obchodů s vitamínem D.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PeFi »

cipis píše: 16.10.2021 10:33 Zkus takhle dát tip na Déčko ...
Céčko nakoupím na kila v Brně, to je v pohodě, dokonce v té lépe stravitelné formě.
Vitamíny A, D, E, K - ekomedika, mívají to na objednávku i v lékárnách (včetně řetězců jako Benu a podobně):
https://www.ekomedica.cz/produkty/priro ... iny/#nazev

Pokud chci něco, co tu běžně není, tak:
https://www.lifeextensioneurope.com/
Je to z EU, tedy bez clení a problémů

A když selže i toto, tak už pak iherb.com
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reccol »

PeFi píše: 16.10.2021 12:49

Pokud chci něco, co tu běžně není, tak:
https://www.lifeextensioneurope.com/
Je to z EU, tedy bez clení a problémů
Life Extension má docela dost www.kulturistika.com
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

Maximus: Tak to nezávidím ani trochu. Takový ranec mě ani žádné mé vozidlo snad nestálo. Doporučuju trochu zvolnit a ne tak lítat z/do práce. Včera bylo pěkně, takže já si to dal z práce pěškobusem. Přišel jsem domů až téměř za plného úplňku v sedm večer.
morava_1.jpg
oblouk1.jpg
oblouk1.jpg (31.38 KiB) Zobrazeno 2074 x
Jediné co mě trápí je nějaká čapka na uši a možná čelovka nebo nějaký druh světla ať se nemusím prodírat temným lesem úplně po tmě. Při té příležitosti jsem samozřejmě narazil na celou smečku/rodinku těchto potvor a vůdčí jelen má pomalu velikost menšího traktoru. Do toho bych to naprat opravdu nechtěl. Výrazně doporučuju také něco takového zkusit.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

cipis píše: 16.10.2021 10:33 Zkus takhle dát tip na Déčko ...
Céčko nakoupím na kila v Brně, to je v pohodě, dokonce v té lépe stravitelné formě.
Kromě odkazů výše stále trvá akce z Naturamed, za poštovné. A netřeba se čílit, funguje to.
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
bear_grylls
Příspěvky: 128
Registrován: 26.08.2015 21:15
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bear_grylls »

Dnes pri žehlení strašný smrad,zo žehličky začal stúpať dym,rýchlo som ju odpojil,dal na balkón a prichystal hasicak. Našťastie nevzblkla,teplomer nameral 332" stupňov.Je dozehlene.
Ludstvo je virus ktory napadol Zem.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DeadMan »

I drink alone, with nobody else :mrgreen:

https://m.youtube.com/watch?v=4E9ydw_aDMg
You cannot kill me as I am already dead!
Odpovědět