Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ray »

Ivana píše: 03.12.2021 20:27 Kolik radosti způsobí jedna moje blbá metafora....

Ale další sanitka před oknem, začínám být lehce nervózní. Jestli bude dneska ještě jedna další, dovolím si menší paniku.
Místo paniky si dej raději panáka. A pusť si k tomu tohle, to tě uklidní :devil :)
IMG_20211203_222858.jpg
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Zatím nebylo třeba. Ale asi si panáka dám, i když je poněkud nerozumné srážet si imunitu zrovna když je u nás tak pekelně zdravé povětří.
Blbý je, že tu mám jen nějakou podřadnou vodku, co jsem kupovala na kostival a zbyla anebo bezinkovo-metanolový likér. Asi to smíchám.
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ray »

Dobrej chlast ve správnou chvíli zahřeje na těle i duši a duše léčí tělo, to je obecně známý fakt ;)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Hoax na dobrou noc: Před barákem zastavila sanitka a naložila Chucka Norrise.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Ve Vídni se to řeže. Úředně 40 000 demonstrantů.
Udělám co musím
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Zajímavé, že četka to nemá. Mají to jen novinky.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Zadej to Deutsch.
Udělám co musím
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Ale jasně, co mě zajímá to si vyhledám, ve skutečnosti hledám většinu věcí v angličtině. Ale zaujala mě, dejme tomu, jistá selektivita zpráv. Chápu, že není potřeba přilívat olej do ohně, ale hodně mě zarazilo, že třeba ta Valneva nevisí na četce doteď.

PS: Dneska je klid, protější barák ani moc nekucká.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Zemrela sousedka od nas v baraku. 43 let, 3 male deti. Ano, neocko...

Sakra, aspon ty mamy by mely mit rozum! :cry:
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Jsem zpět.
A děkuji všem za podporu a psíky v této nelehké karanténní době a taky Náčelníkovi za pokus o předčasné ukončení samotky.
Sice se asi snažil - https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=267770#p267770
ale možná systém to nedovolil.
*
Píšu to proto, že jsem se neurazil a ani nijak na Rozpad nezanevřel protože to tak mohlo vypadat.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Vítej zpět ;)
Kdo je připraven, není překvapen.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

👍🙂🍀
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Tak dnešek byl ... ,, fantastický,, :wasntme . Ač zedník, pomáhali jsme našemu investorovi u kterého zrovna pracujeme s kolegou v jeho profesi. Teda v tomhle počasí být celý den na D11 a osazovat patníky je teda ku.va opruz. Nejde o tu práci samotnou, ale že se u toho člověk vůbec nezahřeje. Investor sedí v bagru na přívěsu, jeden z nás je v kabině auta a pojíždí a druhý dává ten patník. Samozřejmě se střídáme, patník/řidič. Ale jsem rád za svoji profesi a tohle bych dělat opravdu nechtěl. Ale zase na druhou stranu jsem si zkusil jaké to je vyčůrat se u středových svodidel. Za dva týdny to tam udělá jen sebevrah :rofl :rofl :rofl
Čechy čechům !!!!!
drigon
VIP
Příspěvky: 2947
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Vítej zpět Rafaeli. :yes :F
Koukej tak, aby jsi viděl.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mukl »

Rafael - "ocelovy synek tu od nas" - Forever! ..... :hi
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Něco pro psíčkaře... dnes dlouhá procházka, a po návratu to takhle skončilo :D
I ta dnešní psí generace je nějaká vyměklá :D
Přílohy
Sid...jpg
Sid...jpg (71.85 KiB) Zobrazeno 1415 x
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1585
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

Nádherný hafan. Podle lesklé srsti soudím Pedigree.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Dnes jsem zažil asi podivného, doslova divného. Do teď nad tím kroutím hlavou. Před pár měsíci jsem koupil staré sovětské AKM pro kanónfutr z 60. let od jednoho českého "zcivilňovatele". Teprve dnes jsem se dokopal k tomu, abych šel pušku nastřelit. Pominu, že z fabriky to bylo nastřeleno na 100 m stylem hledí na pozici 1 = půl metru nad terč, stranově OK, v tom nechápu logiku. Ale o to nejde. Když už jsem dostal mušku kam jsem potřeboval, tak jsem dal 3 ověřovací výstřely s puškou opřenou o batoh. Přijdu k terči a říkám si, že to se mnou jde už pěkně z kopce, když mám ze 3 ran v terči jen 1 díru. Jenže pak mi došlo, že to je trojlístek. Říkám si náhoda, pušku jsem dal do stojanu a povedlo se mi to 3x po sobě... Čím jsem starší, tím tomu méně a méně rozumím. Takový výsledek "ulovit" s mým HK MR223 s puškohledem, tak jsem spokojený, ale s tuctovým starým AKM, přes mechaniky, byť s podpěrou a pak upnutým ve stolici, to prostě nechápu. Střelivo úplně obyčejné zcivilněné BXN starší než já sám. Asi prapodivná náhoda.
PS: Věřit tomu není třeba, taky nad tím kroutím hlavou.
Naposledy upravil(a) Matěj dne 08.12.2021 19:08, celkem upraveno 1 x.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Grunt píše: 08.12.2021 18:14 Nádherný hafan. Podle lesklé srsti soudím Pedigree.
Houby Pedigree. Masem se láduje pacholek. Taky má přes 60kg :D
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mukl »

Pro Matěje:
...ale co by ne. Mně se kdysi něco podobného povedlo (ne sice úplně tak dokonale, jak popisuješ) s takovým starým zalamovacím jednoranovým kulobrokem od kolegy myslivce. Taky na 100m, bez optiky, vsedě s oporou. 3 rány a nestačil jsem se divit, jak jsem dobrej ;) . Možná taky náhoda. Ale každopádně asi máš štěstí na dobrý kus. S pochybným nastřelením od výrobce, nebo z armádního arzenálu, nebo od prodejce....tak s tím si hlavu nelámej. Takových východoevropských, potažmo sovětských skladovek s zadůlčíkovanou muškou, které střílely "za roh" jsem měl v ruce několik. Muška byla viditelně posunuta vlevo či vpravo, a strašně důležitě zadůlčíkována. Když se posunula "okovidně" do středu, flinta střílela (střílí) přesně jak nic! O výškové korekci ani nemluvím. Muška vyšroubovaná nahoru div že nevypadne, a pak se člověk může divit, že flinta střílí do země. Žádné civilní skládačky, ale surplus army skladovky. Třeba i ruská SKS z "Enzetů". Tak to prostě je....Kdo ví, co s tím dělají ? :tmi
Odpovědět