Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Del-in
Příspěvky: 233
Registrován: 28.05.2015 1:07
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Del-in »

Tazi píše: 08.03.2022 20:09 A já jsem si říkal co mi to vrčelo nad hlavou. ;) .
A pro odlehčení napjaté situace.....
Včera jsem byl s pesanama na procházce u Vltavy, a ten můj 65kg blboun přiběhl k sedícímu rybáři, (a nechápu jak ho to napadlo) zvedl nohu, a pochcal mu záda :( .
:rofl :rofl :rofl

dobrá historka, asi proto mi tolik pobavila, že jsem zažila dosti podobnou ....
Mám doma zřejmě politicky neuvědomělého psa, nejdřív takhle při diskuzi na zastávce autobusu označil batoh a nohu skautského vedoucího mých synů, při odjezdu z výpravy. Ovšem to nedávno překonal, očůral nohu paní z Ukrajiny, co rozváží zmrzlé dobroty pro jednu nejmenovanou obchodní společnost a tvářil se :wasntme :wasntme
drigon
VIP
Příspěvky: 2965
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Sice už je to starší, ale pro návaznost i zábavu to dám sem.

Když mi bylo asi dvacet jsem v listopadu přešel po prkně na stavidlo rybníka. Tenkrát jsme měli labradora. No, a když jsem se po prkně vracel zpět na břeh se Tomík rozhodl, že se na stavidlo podívá taky. A na asi 20 centimetrů širokém prkně se mi nacpal mezi nohy. Hádejte jak to dopadlo ... . :o

Koukal na mne z prkna jako by se smál a ptal se: ta je teplá, viď.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Jak jsme u těch psů...

Trhal jsem kdysi u rybníka květy černého bezu. Poblíž bylo stavidlo a tam nějaký akvarista lovil plankton.
A přišel pak za mnou se slovy, že už chce odjet. Byl tam autem.

A já na to: "Co já s tím?"

- "Za volantem mi tam sedí váš pes a nechce odejít. Pojďte si pro něho!"
*
Byl to takový ratlíček, nastěhoval se nám kdysi na chalupu a protože ho tam v okolí asi někdo po letních prázdninách vyhodil a proto byl asi hodně fixovaný na auta.
Něco podobného lišce a s bráchou jsme usoudili podle jeho chování, že se zřejmě jedná o rasu - Minipes stepní. Maxmilián Schmoranz se jmenoval.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Tak jó, lepší psát sem než do Ukrajinských témat (které vystřídali Covidová témata ve stejné kvalitě).
Před cca 15.lety jsem byl na dovolené v takové osadě u Sázavy.
Samozřejmě spousta psů.
Seděl jsem na lavičce, přiběhl pes, a zkrze tu lavičku mi pochcal záda. Sotva jsem ho odehnal, z druhé strany přiběhl jiný, a opětovně jsem dostal postřik.
A když už jsem konečně kolem sebe neměl kromě svého psa žádného cizího, a chystal jsem se jít převlíct, tak se ke mě líně přitočil ten můj, a s výrazem to je můj páníček mě pochcal do třetice.
To už jsem se musel místo vztekání začít smát.
Jsou to někdy fakt kabrňáci.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Dnes jsem měl chuť na nějakou zmrzku, tak jsem koupil tohle
IMG_20220309_153551.jpg
jen nevím, jestli jsem se tím přidal na black list proruských trolů a čekatele na BAN po boku těch, co si vozí na autě písmeno Z, nebo jsem tím podpořil Ukrajinu...
IMG_20220309_153613.jpg
Kdyby Quido nebo Maximus chtěl, v Penny jich ještě mají dost...Sorry ale nedalo mi to :chuckle
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Odhaduji že máš tak 10-15 minut, než ti do bytu vtrhne zásahovka.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Tazi, já doufám, že chlapi ze zásahovky budou shovívaví a umožní mi alespoň rozloučit se s ženou a dětmi, přeci jen, to zboží se zakázaným názvem je v množství malém a jen pro osobní spotřebu (ale nejsem si jistý, jestli už vyšla nějaká úprava zákona, kolik kusů ruských zmrzlin může mít člověk v nákupní tašce, jestli už dvě nejsou fakt moc a jedná se tak o trestný čin držení omamných, pardon, aktuálně politicky nežádaných látek)

EDIT: ale dětem to nedám, i když se tu volizujou, to bych mohl dostat flastr za ohrožování mravní výchovy mládeže :x
Naposledy upravil(a) devlop dne 09.03.2022 16:50, celkem upraveno 1 x.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

devlop píše: 09.03.2022 16:43 doufám, že chlapi ze zásahovky budou shovívaví a umožní mi alespoň rozloučit se s ženou a dětmi,
To ti určitě nedovolí. Ale počítám, že tu zmrzlinu tě sežrat nechají.
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Cep »

Jen nesmí sníst i obal, to je důkaz (proti i pro něho - madi in Ukrajina ;-) )
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8791
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Zrušil jsem si předplatné iDnes. Cítím se volný :)
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Mi to nešlo nebo jsem to neuměl. Měl jsem nějakou zkušební verzi za 1Kč a pak mi bez svolení a nějakého příkazu začali strhávat z karty měsiční platby. Cca 30Kč tak jsem to neřešil...

Teď mám kartu novou, ale furt mi chodí emaily ať si ji u nich aktivuji. Ani náhodou to neudělám!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4363
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

Rafael píše: 09.03.2022 17:35 ...bez svolení a nějakého příkazu...
A přečetl sis opravdu pečlivě, podrobně a kompletně obchodní podmínky toho objednání za 1Kč? Věřím tomu, že tam mají někde zašitou nějakou klauzuli, že pokud jim to explicitně nevypovíš, přejdou po dané době z tarifu 1Kč/měsíc na vyšší tarif automaticky a objednáním toho tarifu 1Kč toto akceptuješ.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Nečetl. V takové platbě, platbách.....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Teal'c
Příspěvky: 106
Registrován: 21.10.2020 18:25

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Teal'c »

No když si na to vyzkoušení kliknu teď, tak je to tam napsané hned pod tím, normálním písmem, že se od dalšího měsíce bude částka strhávat. Takže stačí trochu číst na co klikám a přemýšlet, zvlášť když zadávám online údaje ke kartě. Ale možná to měli kdysi víc schované.
Každopádně je to docela běžná praktika u podobných předplatných.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Jenže to byla jen jednorázorávná platba!!!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PeFi »

Ivana píše: 08.03.2022 13:11
PeFi píše: 08.03.2022 12:03 Dnes mi už zase volala "technická podpora firmy Microsoft", že mám hacknutý počítač, že mi s tím pomůžou :lol:
Předvolba +49 149 ..., nicméně dle přízvuku nějaké asijské callcentrum.

Skončili jsme na tom, že nevím jaký mám prohlížeč internetu - odpověď, že takový hezký modrý, hodného pána z podpory vyloženě zarazila. Když mi pán řekl, že musím najít jaký mám prohlížeč, tak jsem mu poděkoval, že teda jdu nějaký prohlížeč hledat - a hovor jsem ukončil :lol:
ROFL
Tak dnes si dali další kolo - dle zvuku stejné call centrum, ale tentokrát jakoby volali z Francie (+33).

Dnes nechtěli vědět co mám prohlížeč, ale začali tím, že si mám spustit eventvwr (Event viewer) a tam že mi ukážou že mám hacknutý počítač - aneb asi není počítač, který by v event logu neměl nějaké chyby.
To by mě fakt zajímalo do jaké prokleté databáze se moje telefonní číslo dostalo. :lol:
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MrPorter »

To je klasika, Youtube je toho plná, např. Jim Browning a další...celkem sranda koukat, jak ti podvodníci ti ukážou nějaký naprosto normální Windows logy a odvodí z toho, že máš virus. No a že se k tobě připojí a profesionálně ti ho odstraní...a tam v případě Jima Browninga narazí na to, že jim to hackne zpátky a začne jim předčítat jejich skutečný jména, adresy a tak :D
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Dneska mi prisel Parkside rucni aku vysavac. Objednavala jsem ho pote, co po cca 8 letech odesel Electrolux. Musim rict, ze jsem prijemne prekvapena jeho sacim vykonem, holt to dilenske naradi ma neco do sebe :-) A hlavne az mi zase odejde aku, tady ho muzu vymenit, nemusim vyhazovat cely kus (ano, vymena u Electroluxu by stala vic nez tenhle novy i s baterkou). Uz se v byte zacinam citit jako v dilne :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

U lídláckého vysavače sem články měnil. Byli tam dvě 18650. Dal jsem 21700.
Ale pokud v tom electrolux bylo ještě ni-mh, tak to pak opravdu baterky stojí víc jak nový vysavač.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1481
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Proforma spíš kupovala tenhle, s vyměnitelným aku... (stejný jako do vrtačky, brusky, etc.)

Obrázek
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Odpovědět