Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Dnes rano kratka sluzebka do jedne male vesnice za sedmero horami a sedmero rekami. Musim tam zijicim lidem vyseknout poklonu. Nejdriv se jelo po siroke silnici vydlazdene temi malymi dlazebkami na chodniky - same koleje a propadle podlozi, jizda jak na houpacce. A kdyz skoncil tenhle tankodrom a preslo se na asfalt, zacaly diry na mamuty...

Rozhodnuto: moje pristi auto bude Duster! (No, mozna jeste Jogger, podle toho, jak se uvede.)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Kapo píše: 14.03.2022 8:57
Tazi píše: 14.03.2022 7:56
...Co se to s námi stalo???
Nič. Stále sme rovnaký. 8-) Ale možno že ti tá 14 dňová banánová kúra prospela. :D
Inak keď som si pozrel tvojich pár posledných príspevkov, tak vyzerá, že čítaš len svoje príspefky :D
............
Inak včera krásny deň. Konečne máme ofiko otvorenú strelnicu a tak som sa vyspal v práci do rúžova a ráno som konečne odpanil jednu 70 ročnú starenku, čo si celý život nevrzla. A šla krásne, ako nejetá 26ka. :D

A dnes ešte volno, krásny deň, tak idem budovať dáky mier, a potom ešte zaseju.

https://www.youtube.com/watch?v=4AvR4oisrAY
Tak to máš pravdu že mi ta 14. denní BAN očista od zapojování se do zdejších sračkodebat prospěla.
Z lidí jako jsi ty je mi zle.
Je mi už zle z celého rozpadu, a vnímám to jako závislost na kouření.
Vím, že mi to k ničemu není, že už mi to i škodí, ale nemůžu si občas pomoct nereagovat.
POKUD SI TOTO PŘEČTE FABULOUS, NEBO JINÝ MODERÁTOR, PROSÍM O TRVALÝ BAN !!!!!

Mno, abys nelitoval. Ban. Fab
xgordon
Příspěvky: 642
Registrován: 10.08.2020 0:14

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od xgordon »

Okrem toho, ze z regalov mizne strelivo a ostavaju len drahe kusky (2EUR+/strela), miznu aj termovizne zameriavace a nocne videnie.

Dnes som bol na policii ohladom administrativy s novou legislativou. Tolko ludi na oddeleni zbrani som este nevidel. Policajti sa rozculovali, ze minister asi zije v inej dimenzii ked prehlasil, ze nezaznamenali zvyseny zaujem o zbrojne preukazy a registracie novych zbrani.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1133
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Zajímavý víkend za mnou. V sobotu celodenní střelnice, fučelo jak ... zima jak v ruském filmu ale šlo to, mám nový osobáček - glockem gong velikosti A4 na 95m, už se těším až si to zkusím na větší vzdálenost.

Bylo zajímavé vidět, od pohledu slušně vydělávající pány chovat se jak brass goblin (ano zeptali se dopředu zda můžou) ale kluci ještě ani neodstříleli celou položku a už jak supy sbírali :D

V neděli airsoft - došli jsme ráno na seřadiště, a už měl opfor kecy, že zas chceme hrát jen spolu etc etc (hrajeme spolu už cca deset let) a přehulený kvéry etc. etc. tak jsme to změřili vše v pohodě. První akce oni brání mi útočíme, za 10min jsme měli dobytý kopec, borci se sbalili a šli pryč. Kolega vedle mě prý těžký nepřiznávač, ale to že jsem viděl jak jim kuličky dopadají 10m před něho to už ne. No borci se sbalili, my jsme se rozdělili a v klidu jsme si zahráli sami. na závěr grilovačka pokec - jak to napikaču začalo, tak to moc příjemně skončilo. Kéž by každý víkend mohl dopadnout takhle :angel
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

DeadMan píše: 14.03.2022 8:04 Tvl. 5. kolona :roll: ty jsi ale číča :lol:

Zajeď si do Indie, třeba na hlavní nádraží v Delhi, tam žádná válka není, ale i tak budeš potřebovat tak náklaďák kapesníků.

Malé děti (4 roky?), nahaté, žebrající, žijící jako bezdomovci.

Měla by jsi tam jet na misi a všechny zachránit .........

Když jsem to viděl poprvé, tak mi z toho nebylo zrovna dvakrát nejlépe.

Pak už mi to bylo tak nějak jedno :?
Netřeba tak daleko.
Stačí si zajet do Thomayerovi nemocnice v Praze.
Dětské plicní oddělení kde umírají děti na tuberu s plícema děravýma jak ementál je taky hnus zážitek.
Ale jak píšeš, lidský cynismus je nekonečný, a nakonec si na to zvykneš :evil: .
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Hehe, prave vypadl Skylink, nejde vubec zadny program, TV hlasi zadny signal. Nejde na min. 2 mistech vzdalenych od sebe 250 km. To by me zajimalo, jestli ho nekdo hacknul, nebo se nam boj presunul do vesmiru... Vliv polarni zare o pulnoci na dnesek, ktera byla videt v CR, to asi nebude, to by se zrejme projevilo driv.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
drigon
VIP
Příspěvky: 2982
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Dnes návštěva u zubaře. Po 4 hodinách čekání jsem byl za 5 minut hotov. Nebylo co řešit. 15 let bez jediného zubního kazu.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5369
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Škoda, je mi líto, že už tu Tazi se psy, z vlastní vůle nebude.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Neboj, Taziho psy beru jako své vlastní, blíží se jaro,... takže o zajímavé historky a fotky s Badym a Sidem se podělím ;) .
Tátu už štvalo to věčný hádání, urážení,... a krom toho se před pár dny konečně dočkal bezpečnostní prověrky kvůli nové práci, takže nebude mít tolik času. A ani už by nebylo vhodné se zapojovat do diskuzí na určitých vláknech.
Uživatelský avatar
Teal'c
Příspěvky: 106
Registrován: 21.10.2020 18:25

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Teal'c »

Já to tu teda jen čtu, málo kdy něco napíšu. Ale že jste otec a dcera jste se ještě nepochlubili, ne? . Nepsala jsi nedávno, že se možná sebral a odjel bojovat na UA? ;)
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

No, odjel. A u Slovenských hranic dostal céres od mámy, tak se vrátil. ;)
Ale stejně tam nejel bojovat. Chtěl jen nějak pomáhat. Neměl ani představu jak.
Taky se tu nejdřív pochlubil novou prací,... pak mu bylo doporučeno ať se o tom nikde nezmiňuje, tak tu psal "pracovní verzi", že neprošel psychotesty. (nějakou dobu to tvrdil i mě, a pak se přiznal, s tím, že to nemám nikde ventilovat)
Myslím, že než se v práci trochu zorientuje co smí a nesmí, tak si ještě mlčení a mlžení užiju ;) .
Všude musím tvrdit, že je prostě státní zaměstnanec. Tady je to do určité míry anonymní, a už to tu vzdal, tak doufám, že mě nesprdne, že o tom tady píšu. Ale čert to vem.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

tvl...tady samá prolhaná hérečka a pak chtějí tvrdit nějaké skutečnosti ohledně čehokoliv....
nemám slov
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

:lol: :lol: :lol:
To by jeden neřekl.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DeadMan »

Pacienti v Bohnicích by neměli mít přístup k internetu :roll:
You cannot kill me as I am already dead!
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Taky že nemají. Takže buď máš vyjímku, nebo jsi zrovna na vycházce viď?
Na Jerryho poznámky o lhářích ani nereaguju. Nestojí mi to za námahu :lol:
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od FMJ »

Andy, nezlob se, ale pokud jsi tu někdy někde na někoho udělala kladný dojem, tak tím "o tátovi" jsi velkou část toho spláchla do toalety. Nehledě k tomu, že pokud někdo skutečně pracuje v takovém režimu, jaký nastiňuješ, bude jistě děsně rád, že o tom takto plácáš.....
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Zatím nikde nepracuje. Zatím je pořád v přijímacím řízení. A doporučení o tom nemluvit dostal on. On podepsal nějakej papír o mlčenlivosti, ne já.
Ve skutečnosti na tom není nic tajného ani záhadného. Není to žádný operativec, ani James Bond. Nastoupí do pracovního poměru, nikoliv do služebního, a sám byl překvapenej, že musí absolvovat bezpečnostní prověrku 2. stupně. Pohužel na jeho pozici by se mohl dozvědět něco "nevhodného", tak se tím asi kryjou.
U této organizace mají i údržbáři, kuchaři, uklízečky,... prostě všichni civilní zaměstnanci bezpečnostní prověrku alespoň 1. stupně.
To, že není vhodné aby o tom kam nastupuje příliš mluvil mu sdělili až po cca 3. týdnech na psychologickém pohovoru. Během těch tří týdnů se o tom pochopitelně řadě známých zmínil. Tak, a teď špekuloval co s tím.
Tak když se ho někdo ptal jak to vypadá s prací, začal pro jistotu tvrdit, že neprošel psychotesty.
Nevím jak to zaonačil tady na fóru, možná už se k tomu nikde nevyjádřil, ale nedělá to z něj, ani ze mě lháře.
Každopádně jak říkám, jde o pracovní poměr.
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od gravedigger »

čím víc se hovno maže, tím víc smrdí
oldschool
Příspěvky: 92
Registrován: 19.12.2015 12:38
Bydliště: Nahoře vpravo

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od oldschool »

Teal'c píše: 14.03.2022 21:48 Já to tu teda jen čtu, málo kdy něco napíšu. Ale že jste otec a dcera jste se ještě nepochlubili, ne? . Nepsala jsi nedávno, že se možná sebral a odjel bojovat na UA? ;)
"Jak bylo včera"

Vážně jsi tam netušil nějakou rodinnou vazbu?
Možná je zde aktivní i máma, brácha, ségra ....whatever .... :wasntme :D
Jedna rodina tlačí každou právě aktuální mainstreamovou linii vpřed :D
Odpovědět