Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Vypadá nadějně, i když nepřehlédně :yes :beer
Převažují tam nabídky úklidu v Praze. Zda se, že pražští jsou mezinárodně vyhlášení bordeláři :lol:
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Jj, nepřehledné neskutečně, ale je vidět, že to tam poměrně dost žije. Trochu mne mrzí, že tam ty ukrajinky uvádějí přímo své tel. čísla, toho se určitě musí chytit kdejaký "podivín", kterému nejde jen o vytření podlahy :)
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Nejdou tam prakticky žádní chlapy, nebo ženy zednice. Jen úklid s chůvy. Semtam učitelka. Ale holky sháněj práci, mole :yes
Óðinn á yðr alla
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Jaký rozdíl proti bandám dvacetiletých až třicetiletých chlapů, kteří nechali baby doma, ať si to s děckama vyžerou do dna, a dodnes si válí šunky na sociálních dávkách a "obohacují" svoje německé hostitelky, co?
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Spíš se ti chlapy snaží "keeping low profile".
U nás na ubytovně jsou. V menšině.
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Ulfhednar píše: 17.03.2022 19:17 Co sázíš Jasone? Já pořezal škumpu (krásná, ale na hov*o), přestárlou švestku a chystám se na jabloň (navzdory kvalitnímu řezu a hnojení za 8 let nic nepředvedla). A chci zasadit něco užitečného
Kyselé, vlhké půdy. Tam, kde se daří rododendronům a rybízu.
Doporučení?

Ja jsem objednaval ze stranky puvodnikere.cz (nedelam reklamu ale jenom doporucuji). Bral jsem tam vsechno co se da snist a rovnou ve vice exeplarich.. dneska se chystam na dalsi objednavku z jineho shopu
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Diky
Óðinn á yðr alla
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MarS »

Ulfhednar píše: 18.03.2022 18:27 Nevíte, jestli existuje nějaký portál, kde se dá Ukrajincům nabídnout práce? Chce se mi vykořisťovat...
Potřebuji nějakou jednoduchou zedničinu a v okolí nikdo nic...
bacha na to, je to prý docela svérázný etnikum ;)

https://youtu.be/n-hpA1vh3gQ?t=117


..snad mě nezavřou :?
mart0
Příspěvky: 984
Registrován: 09.08.2020 21:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mart0 »

A dokonce jsi odhalil i záhadu písmena Z.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MarS »

:mrgreen:
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od golem »

MarS píše: 18.03.2022 22:02
Ulfhednar píše: 18.03.2022 18:27 Nevíte, jestli existuje nějaký portál, kde se dá Ukrajincům nabídnout práce? Chce se mi vykořisťovat...
Potřebuji nějakou jednoduchou zedničinu a v okolí nikdo nic...
bacha na to, je to prý docela svérázný etnikum ;)

https://youtu.be/n-hpA1vh3gQ?t=117


..snad mě nezavřou :?
"Prostě jsou historicky nekultivovaný"... nedržíš krok s dobou, to už se teď neříká o Ukrajincích, ale o Rusech... 8-)
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

proforma píše: 17.03.2022 11:04 Postupne si zacinam myslet, ze nezajdeme ani na supervulkan, ani na solarni bouri, jadernou valku..., ale na lidskou blbost.
v ruské režii.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tomáš »

Tak dnes po třech odpoledních ve studni dokončeno napojení vody ze studny do domu.
Měl jsem materiál už skoro rok doma...jen to dodělat :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Oblékl jsem si ráno černé kalhoty, černý svetr a vyrazil na drobné práce s černým labradorem do sadu na sluníčko.
Pěkně už hřeje a vyhříváme se tam oba.
*
"Černá je dobrá". Teda aspoň teď v časném jaru.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Kapo »

Aby Rafaelovi nebolo smutno :lol: ... dnes som po zime bol pozbierať po susedovom sade hovná po mojom psovi.
Hodne zaujímavé boli tie zo zimnej zakálačky mašura. Ten blb snáď zožral všetky chlupy. Bo tam boli tak chupaté hovna, že to svjet nevideu.
Téš som si napštuchal asi 150 cibuliek do skleníka, nech sú dáke vitamíny. Redkvička, salát a špenát už schádzajú.
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MarS »

Od brzskýho rána se seru s vodárnou. Nejdřív to vypadalo klasicky na málo vzduchu v expanzce, ale i po dotlakování na předepsaný bary pořád mrcha vypíná mnohem níž než je přednastavenej vypínací tlak. Spínání 1,8 baru a vypíná už při 2.6 místo 4. Možná něco s tlakovým spínačem?

Zlatá samotíž, sice tlak malej, ale za to bez problémů..


Venku je nádherně, asi si raději půjdu vyčistit hlavu a naštípat nějaký to dřevo, snad mě za zpěvu ptactva napadne co s tím křápem dál
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Ty tlakové spínače moc nevydrží.
drigon
VIP
Příspěvky: 2958
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Na některých tlakových spínačích je kolečko (šroubek), kterým lze tlak seřídit. Mohlo se to rozladit.
Koukej tak, aby jsi viděl.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MarS »

Zkoušel jsem hýbat jak se spínacím tak vypínacím tlakem nahoru dolu, výsledek je pořád ten, že nenatlakuje víc než nějakých 0.8 baru nad spínací tlak, to je prostě konstantní :lol:
Zajímavý je, když odpojím el. přivod a odpustí se tlak vody pod spínací (1.8), tak to po nahození na ty 4 bary natlakuje. Ale jinak ne.

Vodárna je těsně po záruce, asi tomu taky nepomohlo, že to tlačilo na 4 bary, když spínač je podle všeho do 3,3 bar. Nicméně zapojoval to člověk, co se tim živí, tak nevim. Možná lepší šetřit počet sepnutí čerpadla než tlakovej spínač za tři stoky.

https://www.triton-drabek.cz/cerpadla-a ... inac-250v/
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

tak mam zkaženej oběd... chtěl sem si do sluchátek k jídlu pustit nějakej rozhovor ze svobodnýho universa a jejich jutub kanál byl smazán! Zajímalo by mi jakejm syfilitickejm oslum ten kanál vadil. Bohužel rozhovor z jejich webu si v práci nepřehraju. Budu muset zas paní Kociánové poslat nějaké peníze...
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Odpovědět