Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 328
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Tak v noci jsem na kole smetl zajica. Jelikož jsem si to pěkně svižně rozjel z kopce, tak jse se úspěšně rozsekal.
Zatím čekám v nemocnici, kdy mě vezmou na sál a pěkně mi sešroubují rameno do kupy.

Přesně toto jsem si přál.

A jedno praktické zjištění nakonec. Nenoste lékárničku na spodu batohu. S polámanou rukou a rozbitou hlavou se k ní nejde dostat. :-(
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od colek »

Tak hodně štěstí.Jo a rada-vyser se na kolo. :yes
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Venet »

minulý týždeň som bol s autom v servise. ( vŕtali sa mi tam v poistkovej skrini kvôli nejakým veciam...) No a teraz som zistil že mi nejde klaksón. A fakt sa mi nechce trepať sa naspäť do servisu. Viete mi niekto povedať na ktorej pozícii sa nachádza klaksónová poistka pri VW caddy? ( v manuály klaksónová postka nieje uvedená, a na nete schému poistiek neviem nájsť) :cry: :cry:
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bacil »

Já bych řek, že to nebude pojistka, ale urvanej drát, jak se ti v něm vrtali (sám jsem si to tak při vyvařování spodku párkrát urval taky).

Dneska na mě dolehla alergická rýma z toho saharského písku (to je ten bordel co máte na autě), klubala se už pár dní, ale dneska už je 68m rule toaleťáku pryč. Jediné co mi pomáhá na odřený nos od smrkání, je rozetřít trošku červené indulony.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

Po hodinovém řádění s gumovým kladivěm a klíčem 13, mocném kurvování a kámasútře s flintou se mi konečně podařilo sundat "gasblock" na Tigrovy. Následovala hodina drbání, čistění. Velký krok pro štaflíka, pravda malý krok pro lidstvo :lol:
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Včera sme si byli s kamarádama zahrát ragby. Když sem to pak šli do hospody spláchnout, šel proti mě chlápek cca 25 let a s vyzívavym pohledem do mě evidentně naschvál vrazil ramenem a sledoval jak zareaguju. Na všech sebeobrannejch kurzech, co sem byl nám vtloukali do hlavy předcházet konfliktu, tak sem to nechal bejt i když pár kámošů navrhovalo, že si ho podáme. Nikomu se nic nestalo a všechno tedy zdánlivě ok.
Jen mi teď vrtá hlavou, že takhle necháváme agresory posouvat hranice. Třeba si řekne "tohle mi v pohodě prošlo, příště musim přitvrdit". Jestli tedy nebylo lepší dát mu pár výchovnejch.
Jak tedy optimálně reagovat?
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Z hlediska individualniho-sebeobranneho jsi to poresil nejlepe jak jen slo, bohuzel z hlediska spolecnosti jako celku to az tak optimalni neni, presne z duvodu ktere jsi uvedl... bohuzel zakon je na strane takovychto agresoru a oni to moc dobre vedi... nicmene da se predpokladat ze dotycny se jednou splete a misto do slusneho cloveka "nechca" drcne do nekoho sobe podobneho...
floky
Příspěvky: 263
Registrován: 17.12.2011 22:37

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od floky »

Tu je pekné prihoda o tom, aké to je ked človek narazí...dopručujem, je to velmi vtipné a zabavné :) https://www.youtube.com/watch?v=2Uo8FYFTT1g
Kralicek
Příspěvky: 63
Registrován: 17.09.2012 23:24
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha a chalupa

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Kralicek »

Dnes je unaveně. Včera nám řezník rozboural půlku prasete a tak jsem ho do půlnoci poprvé sama zpracovávala. Výsledek na mase - zatím -mrazák plný masa, špajz plný sádla a škvarků a ještě mě čekají játra a poprvé zavařování masa a polévky, podle řezníka žádná věda :geek: . Výsledek na mě - asi budu tak dva dny vegetarián, Water Jel funguje skvěle :D . Plácla jsem ho na 2 opařené prsty v sedm večer, ještě o půlnoci jsem měla umrtvené celé zápěstí a dneska ani stopa po opaření nebo bolesti :yes .
cipis
Příspěvky: 4846
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Tak to já mám radost ze včera koupeného rakouského vojenského batohu, přímo od výrobce. Sice jsem musel 2x do Prostějova, ale už jsem aspoň zapomněl na toho eshopového experta, co mi předtím poslal údajně nový po internetu a musel jsem se s ním hádat, že to nový není, tak nakonec vrátil peníze, včetně obou poštovných.
Galloway
Příspěvky: 36
Registrován: 06.02.2013 6:04
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Galloway »

Dneska pěkná procházka po Jizerkách.
Obrázek

Odpoledne čištění pistole a ladění brzdy zásobníku tak aby vypadával sám. Kdo by to byl řekl že ta pružina co jde v pažbičce bude tak tvrdá :) (CZ75)
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Tak já dnes kydal sedm hodin hnůj u offcí v salaši za odborné asistence pejsanů :beer
Galloway
Příspěvky: 36
Registrován: 06.02.2013 6:04
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Galloway »

Tak to si to :beer zaslouzis, vic nez dost :)
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Piffko polknuto,těch koleček bylo nepočítaně,jsem fcelku utahanej jako ten pes :beer :rofl ,ale mám zase do října klid :clap
Uživatelský avatar
Roman San
Příspěvky: 28
Registrován: 24.07.2012 9:33
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Roman San »

Dneska brzo rano me sef vzbudil tak, ze rozrazil dvere a zacal kricet, ze mam 5 sekund, abych se obliknul, jinak nam uleti balon ...moje reakce: " :finger , debilni vtipy..."

o par minut pozdeji:

Obrázek

Uzasnej zazitek ...
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Ty spíš se šéfem? :shock:
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

za odměnu s ním lítá v balónu
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

ale je to krása ....
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nightmare »

Já jsem si hrál s nějakými součástkami od Fabíka (čímž mu děkuji a potvrzuji doručení v pořádku), takže báječné pondělí.
Uživatelský avatar
Roman San
Příspěvky: 28
Registrován: 24.07.2012 9:33
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Roman San »

Ziju a pracuju na farme, kde mam k dispozici vlastni barak, a na ty farme zije i sef, ktery je trochu hyperaktivni povahy :-)

Jen pro vysvetlenou...

Minule me zase vzbudil v 5 rano s helikopterou pred barakem, ze letime zkontrolovat farmu :-)
Odpovědět