Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SaraH
VIP
Příspěvky: 339
Registrován: 14.05.2011 12:18
Bydliště: Střední Čechy, Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od SaraH »

to marek:
na silné průjmy teď trpí hodně lidí. Táhne se to už tak půl roku.
Zkus hodně ledovou vodu, do ní rozpustit Kulíška (je to takový jonťák v prášku pro maličké děti, kupuje se v lékárně, doufám, že si název pamatuji dobře). Pít po kapkách, později po malinkých doušcích, udržovat ledové.
Mělo by to pomoci.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od the.marek »

Děkuji za tip Sarah. Už se mě to podařilo dostat jakš, takš do únosných mezí. Doufám, že se to zase nerozjede :?
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Marglin »

Parádně. Zpátky u rodičů, po pěti dnech strávených couráním po Krkonoších se spřátelenými rodinkami. Tchýně nás přivítala výborným domácím bigosem a mizerným polským pivem. Děcka mi dělala radost celou tůru ale nejvíc to prostřední. Bez pomoci ze Strzecha Akademicka až na Sněžku a zpátky, s vlastním baťůžkem s vodou, bundou a sušeným ovocem. Vůbec ne špatný na 2.7 letého caparta... Za celý týden jsem ho nesl na ramenách tak dva-tři kilometry v totále. Jo, jsem na něj hrdej :D ...
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

I z pekla vede cesta ven. :) Dneska jsem to konečně dorazil, na finální dokumentaci už jsem neměl sílu. :D (obrázky jsou blbě otočený a buhví proč se správné otočení v telefonu neuloží)
Image011.jpg
Image013.jpg
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Vidíš to, že tě taková sranda trápila zbytečně. Vlastní zkušenost je nepřenositelná ;)
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Opakovat bych to nechtěl loketní klouby dostaly pořádně zabrat. Každopádně to jde, takže pro "težké časy" přidejte do výbavy opravdu velký kladivo..s nějakou rozumnou fyzickou dispozicí neexistuje moc věcí s tím nejdou rozbít. :D
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Dneska návrat z dovolený.

Z rozpadlickýho hlediska jsem rád, že i přes celkem extrémní podmínky, špatný jídlo a vodu a fyzickou zátěž sem jako jedinej za skupiny neměl žádný zdravotní potíže.
Co mě příliš nepotěšilo, že výkonnost jde dolu. Jako aklimatizaci sme se drápali na Pik Učitel a málem sem u toho vypustil duši (a to sem se už trmácel na daleko těžší věci).
Taky budu muset přehodnotit pár názorů. Vždycky jsem měl za změkčilce uživatele baterek (správnej zálesák se přeci řídí instinkty) než se mi podařilo v Českym krase šlápnou v noci do prázdna (http://kregan.rajce.idnes.cz/Uraz/).
Do teď sem to měl stejně s podložkou na spaní (dekadentní výdobytek moderní civilizace), ale jak mě začly po nocích brát záda, byl sem za ní nakonec rád.

Dost se tu probírá čištění vody. Nepodceňuju to a vozim několik druhů čištění. Cennou zkušeností mi byl ledovec, kam sem si vodu skoro nevzal (netušil sem, že bude pod vrstvou suti a nedostanu se k ní). Následoval celej den s vysokou fyzickou zátěží a v ostrym slunečnim žáru. Do prvního potoka plnýho bahnitý vody smíchaný s jílem sem si lehnul a pil, až sem se topil. V tu chvíli mozek velel silou instinktu jen pít a nějaký čištění mi bylo úplně jedno až mě to překvapilo.
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Dnešní Náměstí Svobody, Brno 14:30
20140821_143830.jpg
A pointa? Dojede hromada policajtů, hasičů, dokonce protiplynová služba a průměrnej čech sbalí dítě pod paži a běží do nejbližšího fastfoodu pro pivo a párek, aby ještě stihl zasednout lavičku co nejblíž s dobrym výhledem..Moje první myšlenka byla: Něco není v pořádku, rychle pryč. To jsem jedinej komu to příjde divný? :)
venca_h
Příspěvky: 122
Registrován: 17.01.2014 13:02
Pohlaví: muž
Bydliště: Plzeň - sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od venca_h »

Po probuzení sem zjistil, že noční výpadek internetu od hlavního poskytovatele stále trvá. Nasdílel sem si internet v mobilu a zapátral proč to nefrčí.
Vyjádření poskytovatele : "Výpadek všech služeb. Odcizeno cca 40m páteřního optického kabelu v podchodu v Plzni. Předpokládaná oprava - dnes večer. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky."
Paráda, lehlo to když jsem dal posílal dodělanou zakázku. Si říkam, jak je možný, že to nemaj nějak jištěný, výpadek platí pro celé město.
Sem netušil, že se vyplatí krást i optokabel, nemáte něko tucha kolik to hodí ve sběrně ?
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Ve sběrně nic, ale to dotyčný zjistí až když se mu vysmějí.
Bohužel , k této formě obživy se uchylují jedinci kteří mají větší číslo bot než IQ
a ti těžko rozlišují kabel optický od kovového .

A popravdě já bych to asi taky poznal, až když bych to stříhnul :angel
neb ani nevím jak ten optický in natura vypadá (značení), ale na svou omluvu
uvádím , že se tím neživím.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Ne dnes, ale v pátek sem stopoval z Prahy do Ostravy. Za Brnem mě nabrala bárbína v Audi a poprvé v životě sem u auta viděl, že se ručička tachometru zastavila o zarážku na konci. A to končil na 260Km/h. A eště u toho telefonovala. :shock:
cipis
Příspěvky: 4846
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

A tys byl mokrej :D Ale asi jinak, než by se mohlo u bárbiny stát :D
Furt se říká, že chlapi jezdí jak prasata, ale když se na to tak dívám, tak když už ženská něco porušuje, tak to stojí za to.
Když vezmu cesty po dálnicích Brno-Praha, Brno-Ostrava, tak těch výlupků je 50/50 ...
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

kregan píše:Ne dnes, ale v pátek sem stopoval z Prahy do Ostravy. Za Brnem mě nabrala bárbína v Audi a poprvé v životě sem u auta viděl, že se ručička tachometru zastavila o zarážku na konci. A to končil na 260Km/h. A ještě u toho telefonovala. :shock:
A přefiknul jsi ji?
Jinak já jezdím do práce z Ostravy do Opavy, kdo z vás ví, jak to tam vypadá, tak pochopí, že když mne někdo z hrabyňáku předjíždí, tak holt se modlím, ať za zatáčkou nenarazím do nějaké hromady "šrotu" na cestě.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Hohepa píše:Ve sběrně nic, ale to dotyčný zjistí až když se mu vysmějí.
Bohužel , k této formě obživy se uchylují jedinci kteří mají větší číslo bot než IQ
a ti těžko rozlišují kabel optický od kovového .
A popravdě já bych to asi taky poznal, až když bych to stříhnul :angel
neb ani nevím jak ten optický in natura vypadá (značení), ale na svou omluvu
uvádím , že se tím neživím.
Optický kabel bývá (většinou) oranžový, také je docela tenký a na všech co jsem viděl bylo napsáno:
"Pozor, optický kabel - neobsahuje kovy!" :mrgreen:

Není to jen kvůli chmatákům, ale i pro zbytečnost uzemnění při tahání kabelu ze střechy, nutnosti větších smyček při ohybu, etc.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Tak sem dneska zkoušel cucnout naftu z ještěrky (vysokozdvihu)...ta mrcha má nádrž tak nízko, že to neteklo ani do kýble! Nakonec jsme jeli s kanystrem na benzínku.
Teď si léčím pachuť v hubě polosuchým Muškátem, už druhá sklenička a pořád cejtim NAFTU. :puke
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

muškát je slabej
to chce domácí 60% , ta to přebije
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Když doma nic lepšího nebylo. :(
Jojo, musím doplnit zásoby... :mrgreen:
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

+40kg hladké, +10kg polohrubé mouky in da house (7.90 CZK/1kg). A protože se blíží narozeniny a loni k 30tinám jsem si nic nekoupil tak jsem si to vynahradil letos. :)

Protože mám slabost pro karambity přibyl mi tenhle miniaturní kousek:
karambit_mini.jpg
Dárek no. 2: Nitecore SRT7 Revenger - http://www.nitecore.com/productdetail.aspx?id=83
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 328
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Přihlášení vozidla za 47 minut od podání papírů na evidenčce po obdržení značek na dopravním. Vše kolem jedenácté dopolední. Tak kdyby to fungovalo všade.

To Reiser: 960 lumenů, někomu můžeš pěkně posvítit až do hlavy... :)
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 192
Registrován: 27.08.2013 14:00

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Joezbrna »

Reiser píše:Dnešní Náměstí Svobody, Brno 14:30
20140821_143830.jpg
A pointa? Dojede hromada policajtů, hasičů, dokonce protiplynová služba a průměrnej čech sbalí dítě pod paži a běží do nejbližšího fastfoodu pro pivo a párek, aby ještě stihl zasednout lavičku co nejblíž s dobrym výhledem..Moje první myšlenka byla: Něco není v pořádku, rychle pryč. To jsem jedinej komu to příjde divný? :)
Profíkům to nikdy nebouchne. Já jednou přišel před McDonalda na Florenci z magistrály, tam to neměli zapáskovaný (nevěděl jsem, že tam někdo nahlásil podezřelou igelitku). Se strejdou v pancéřovým oblečku jsem se potkal právě nad igelitkou, do které šel šťárat takovým tím klacíkem s kleštěma na konci. Koukal trochu překvapeně :lol:
Odpovědět