Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Marglin »

Reiser píše:Každopádně se podařilo a všechny ženy, které mají tohle za sebou mají můj upřímný obdiv. Nechápu z čeho ty ženský vyrábí.. :D
Kluk jako buk, blahopřeji. :) já zase nechápu, že jakmile to mají za sebou, už to chtějí znovu. Nevím jestli to obdivovat nebo pokládat za blbost. :twisted:
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Já gratuluji sám za sebe. Je to kus odvahy přivést potomka do tohoto světa. Ale je to krásné.
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nightmare »

sig.jpg
Včera bylo takhle, přivezl jsem 226 a 1911-22 :-) s tím, že dva půjdou do světa. No ale který? :-D
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Gratuluji k potomkovi. S pozdravem M.
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

herman píše:Já gratuluji sám za sebe. Je to kus odvahy přivést potomka do tohoto světa. Ale je to krásné.
Nemam velkou radost z toho v cem budou moje deti vyrustat ale bylo uz i hur a svet bez deti nema zadnou budoucnost. ;)
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Tak to je úplná pravda. Ať se Vám všem doma daří. Potomkovi nejvíc.
I my doma už se "snažíme". S pozdravem M.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

To Reiser: Trošku opožděně se přidávám ke gratulaci :hand. Ať se daří a přesně jak píšeš, bez dětí by neměl náš lidský svět smysl.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bacil »

Taky v červnu čekáme sviště :) A radši ani nebudu říkat, kolik jich už máme.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od the.marek »

Tak dnes jsem se zachoval jako správný občan a mobil co jsem nalezl jsem šel odevzdat na policii (na odemknutí kláves byl potřeba PIN, takže jsem se nedostal do kontaktů, abych mohl sám kontakovat někoho a dohledat majitele).

Tak by mě zajímalo, jestli ho policisté vrátí, nebo bude mít někdo z nich hezké Vánoce, nebyla to zrovna starí Motorola :chuckle
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 327
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Asi vypadám jak ideální oběť. Dnes dopoledne cestou do práce se mě zase přepadli. :-(

Zastavila mě ženská s bílím mercedesem u krajnice. Pootevřel jsem okno a zeptal se co se děje? Řekla, že jí došel benzín a jestli jí nemůžu pomoct. Ještě že jsem paranoik a zamykám se. Než jsem se nadál tak se odnikud zjevili tři chlapi a brali za kliky u dveří.
Na to, že mám spojku úplně v háji jsem zvládl odpich i s pištěním kol.

Ale s.re mě to. Proč to na mě musí každých pár měsíců někdo zkoušet?
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Prodej Jaguára a kup si starou Feldu.
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 327
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Mám starou feldu. :-D
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Nojo, tak je to mrcha osud. Bude to tak dlouho zkoušet, až se mu to poved.
Des si do šrajtofle pajsku ,jdi na špacír, nech si ji ukrást, ať už máš klid. :D

Včera měl malej ve školce lampionový průvod .
Děcka před náma si dávala hádanku "Co je sameček od lampičky ?" (Míněno lampión)
A nějaká mamča za náma pronesla "Lampindík" .
Málem jsme všichni lehli smíchy.
Naposledy upravil(a) Hohepa dne 13.11.2014 13:25, celkem upraveno 1 x.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Z toho nebyly 4 mrtvoly? Hmm. Asi bys měl chodit více na střelnici. A mít preventivně sluchátka na uších i v autě. Ve staré feldě to nebude kvůli kraválu tak nápadné :D
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Negroudům se zásadně nezastavuje :(

Pokud tedy nemáš plné auto maníků napumpovaných testosteronem ;)
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 327
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Právě že já su slušňáček, takže když vidím SAMOTNOU ženskou tak jí pomůžu. Nedávno jsem tahal z příkopy holčinu v Drahanskym lese. Ale toto jsem nečekal. Asi si budu muset zaplatit kurz sebeobrany v autě. Už to není prdel.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Z toho si nic nedělej. Mě si zase vybíraj agresoři. Když chce borec někoho ztlouct, rozhlídne se okolo a většinou si vybere mě. Pokud se to následně řeší, většinou řikaj "blbě čuměl, tak sem mu jednu vrazil". Ovšem na to jak nečumět blbě sem eště nepřišel.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Asi čekal, když se také zamykáš :) Prvně se tomu lidé smějí, ale pak se jim to stane také nebo jim to prostě dojde, že se to může stát, klidně na červenou ve městě, že je vykradou. Jistě, nadávám, když chci otevřít kufr a ono to nejde a musím se vracet do auta, ale to je drobná nepříjemnost. Zareagoval jsi nejlépe, jak jsi mohl, tak nějaký kurz bude už jen bonus :)

PS. Ženské bych také zastavil. Ale taky jsem kdysi dávno zastavil "nechcete prstýnek, zlatý?" ...
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Taky se mi stala podobná situace. U krajnice auto a mávala tam nějaká ženská. "Opálená" nebyla, tak si říkám že se jí zeptám co se děje. Jen jsem zastavil, tak z auta (mělo černá skla) vyběhli dva maníci a hned brali za kličky u dveří. Naštěstí jsem měl auto zamčené, tak z toho byl jen zrychlený start a čáry od gum na silnici. Stavil jsem se u nás na policajtech a řekl jsem jim co se stalo. Odpověď: Dojedeme se tam podívat. Má reakce: Šel jsem ven, v parčíku jsem si sedl na lavičku a sledoval jsem je kdy vystartují. Vyjeli dobře za 3/4 hodiny. Samozřejmě už nikoho nenašli (holt asi ti dva "rychlostartovací maníci" dámě to auto opravili a odjeli s ním pryč). S pozdravem M.
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

To je síla, pak se lidi nemůžou divit že nikdo nezastaví když fakt pomoc potřebujete. Tyhle kurvy je potřeba střílet. :( Asi se začnu v autě taky zamykat, nikdy jsem pro to moc nebyl pro případ autonehody, protože rozmlátit okýnko není tak úplně easy, ale asi to přehodnotím..
Odpovědět