Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Cep »

Maximus píše: 05.06.2022 18:53 Tož operace se pry povedla, ale trvale nasledky poznam v lepsim případě za cca 20 let, v tom horsim uz behem léta. Pro začátek 6 týdnu bez doslapu a pak 2 měsíce s lehkym doslapem a rehabilitace.

Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, nicméně to mohlo dopadnout mnohem hůř.
Tak přeji ten lepšé případ :-) Mne po 6 týdnech povolili došlap 30%, ten asi došáhnu až před další kontrolou (9 týdnů) . Hlava si odvykne a noha taky protestuje.
cvičit zbytek těla už teď po operaci, na berle se hodí mezilopatkové svalstvo, zbylé svaly na noze taky ochabnou.. Rehabilitaci nohy klidne 3-4 týdny po operaci. Za 16 dní v nemocnici mne svaly na stehně dost ochably. Celkově jsem ztratil cca 7kg z 80kg, naštěstí i špeky kolem břicha (čili méně možností kam píchat injekce na ředšní krve :-) )
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od miselito »

Patrol píše: 05.06.2022 22:51 ...Trochu mi ve Windsoru vadilo moc bezpohlavních zaměstnanců, asi jsem staromódní, ale je mi nepříjemné s něčím takovým komunikovat.
Skoro mi kava vyletela nosom :lol:
Liqid
Příspěvky: 606
Registrován: 23.02.2020 15:41
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Liqid »

Bezpohlavní znamená něco jako Alžbětko?
Uživatelský avatar
Redneck
Příspěvky: 222
Registrován: 18.01.2016 21:28
Pohlaví: muž
Bydliště: Městecko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Redneck »

Patrol: napiš prosím jak se ta aplikace přesně jmenuje. Díky

Maximus: přeji brzké uzdravení.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Sice ne dnešek, ale potkal jsem se v Bearece s touto zralou, 78 letou kráskou. Zaujalo mě, jak je to "současný" pocit držet ji náručí. :D
Vlastně se to od M-4 pocitově moc neliší.
20220531_141425.jpg
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

A ? Poskytl jsi ji přístřeší, nebo jsi ji tam nechal?
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

300 000,-Kč :shock:
Nechal...
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Už pár dní jsem pozoroval, že je nějaký nemocný. A dnes zesnul :cry: :evil:
Můj společník ještě z dob zaměstnání. Tablet PMT 3508_4G.
Zrovna při zálohování dat... Už to stařeček nezvládnul.
*
Teď tady bude ode mne nějakou dobu klid, protože NTB nemám rád.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

Nevim co sem splachl dest v uplynulem tydnu, ale spenatu to prospelo. Az se bojim to snist :D
Přílohy
IMG_20220611_140256_7.jpg
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

Dneska takto.
Starší holka oslava 6 let.
Případne mi to jak včera, co jsem je vezl z porodnice.
Hrůza jak to letí. :sad
20220611_163321(0).jpg
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

Tak za sebou mame testovaci jizdu 2022 outbackem. Mrzi mi, ze takove excelentni auto kvuli unijnim ekonesmyslum dostalo dpf, jako pridavek pouze pro evropu. Nove pouzity primy vstrik bych asi zkousl, stejne jako prehrsel (zatim vypinatelnych) asistentu a blbinek, ale to dpf je velky problem. To uz rovnou muzu vzit dieselove l200 nebo hiluxe
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Ahoj Jendo, blahopřeji Terezce k narozeninám :hand
Dnešek moc dobrý nebyl. Byli jsme stříhat ovce, po prvním kusu jsem se skácel. Zbytek dne proležel neschopen dojít ani do kuchyně. Naštěstí Michal už je velký a všechno u ovcí se svým bratrancem zvládl. Budu to muset začít řešit než bude pozdě.
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Mala mela oslavu tretich narozenin minulej vikend. Je to sileny jak to uteklo, ted jeste kazdym dnem ocekavame narozeni syna...

Jinak dneska jsem chtel hned rano vozit drevo ze zahrady domu a zjisteni ze na dvou autech mam jinou zasuvku a na dalsich dvou nemam zaves. Posledni dobou jsem vse odvozil dodavkou tak jsem karu nak nepotreboval. Zitra musim resit...

Tak jsem aspon celej den byl na zahrade, vyplel jsem zahony, dodelal naky ohraniceni, cachtal jsem se malou v bazenu. Proste necekanej odpocinek. Ted lezim na podlaze napatlanej pantenolem a chladim se. Slunce melo dneska vazne silu 8-)
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

mladymu je 8 měsíců pryč. za chvíli 1. narozeniny. neskutečný jak to letí. Den volna neni na škodu, přeci jen na vesnici nemáš nikdy hotovo.
mě řekli, že tažný na forejze včetně zápisu do tp za 16 tis. nějak nevim, jestli to je smysluplná investice na auto, které oceňuju na 110 tis. Ještě to musim poptat jinde
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Patrol »

To Redneck: Aplikace na přespání se jmenovala
Park4night
To Miselito: Měli jsme s sebou postiženého synka v kočárku, žena není žádná křehule, tak jsme vždycky u schodů čapli kočár a vynesli ho. Jedno takový Alžbětko se k nám rozběhlo, že tam je prý výtah pro invalidy, ale jak se nám to horentně snažilo vysvětlit, tak tomu přeskakoval hlas z uhlazené fistule do sytého basu.Vždy, když tomu přeskočil hlas do basu, tak se to samo sebe leklo, chvilku to měnilo barvy od oranžové, až do ruda, chvíli se to vydýchalo a soustředilo, nasadilo to fistuli, a při dalším basovém zabručení to zase chytlo o něco více rudý odstín. Bylo mi toho celkem líto, ale po chvíli jsem si stejně v duchu říkal, že, když to neumí, tak to má mluvit, jak tomu zobák narostl.
Když už jsme tam taková podobná Alžbětka potkali tři a pak měl jeden voják u vstupu napudrované tváře do červena, namalované oči a něžnou naušničku s květinkou, tak to už bylo moc. Ještě, že alespoň ten voják ve srážní budce, nebyl TO.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Já mám tažné z polska. Stálo to s montáží asi 6500,-. Zápis do TP jsem si provedl sám.
Kupovat značkové tažné nemá cenu. Tohle je prověřeno nárazem a vydrželo víc než dobře. A právě kvůli částečné ochraně vozu na parkovištích jsem volil neodnímatelné tažné.

Po bouračce jsem si kupoval to samé. Akorát jsem nepotřeboval elektriku, protože ta zůstala nepoškozená.
https://www.amsa.cz/2004-2009-BL-BP/433 ... P-Steinhof

Jen si vyžádej od montážní firmy zadní výztuhu nárazníku. Mě ji nedali, protože jsem nevěděl, že se tažným nahrazuje. Není to díl za pár korun.
Jo a ještě si ohlídej jak umístili šrouby do rámu. Oni jsou skryté za tepelnejma štítama výfuku. Mě tam uděli do těch štítů díru, protože se jim nechtělo ty štíty sundavat.
Toho všeho jsem si právě všiml až po té bouračce. Všimnout si toho hned po montáži, že mi nevrátili výztuhu nárazníku a nadělali díry do štítů, tak jsem bejval tu firmu pěkně skásnul.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Bacha u moderních aut na to, že je potřeba i posílit chlazení vozidla.
Kvůli ekoteroristům je to všechno napočítané na knop, no a v momentě, kdy zatížíte auto vozíkem, tak to nevychází.
Ideálně je to tažné si objednat s novým vozem, dodatečná montáž je vždy dražší a někdy i výrazně. Není to jen o domontování kusu železa ...
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

To může bejt. A druhej podraz je, že zadní světla můžou bejt na sběrnici.
Takže se tam ještě musí dokupovat dekodér pro připojení zásuvky.

Já holt žiju v jiném světě. Nemám žádné "moderní" vozidlo, tak na řadu vychytávek zapomínám.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Jo, parkovací radar. Na jednom autě dodatečně přidělané neznačkové tažné (ofiko v TP), a píská to jak blbé, když chce člověk couvat (pominu-li fakt, že couvat s vozíkem ještě neumím :D ). Ve druhém autě už z výroby, krásně se radar odpojí, když je zapojený vlek. Jsem zvědav, jak si poradí kámoš, co v zánovním Rapidu chce taktéž tažné, ale nechce platit originál. Minimálně na ten konverzní set na chlazení jsem ho upozornil, je to celkem podstatná část z celkové ceny. Tažné, chlazení, elektrika, pěkně to naskáče ...
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od miselito »

PATROL: tak vies mame tu modernu dobu, mozme si vybrat, co chceme byt...mne to pride celkom smutne, kam to speje ludstvo. Ja budem mozno staromodny, ale budem sa drzat toho, ze pohlavia su 2.
Moja 4 rocna dcera sa ma nedavno na prechadzke spytala, ze tatino co je to gay? V TV videla, ja neviem co to bolo, ci nejaka reklama, ze sa dvaja chalani pusinkuju. Tak som mal co vysvetlovat.
Odpovědět