Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pepe »

No já si užil s přítelkyní kvalitního slunění na Hádech, akorát nás teda pozoroval jeden starší pán :moon
edakemlink
Příspěvky: 135
Registrován: 04.01.2012 11:53
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od edakemlink »

Pepe: statší páni holt rádi pozorují...
Dnes to sice nebylo, ale už v pátek. Byl jsem si trochu zastřílet s kamarádem z CZ 585 Takticalu. Pokud mi vše vyjde, tak do této zbraně jdu. Otestoval jsem i svůj 40-ti raný zásobník (předělávka z RPK) a vše šlape jak má. Kapacita zásobníku je dost velká, trochu hůř se mi plnil než ty standartní zásobníky da SA58 a taky jsem zjistil jeden důležitý fakt a to ten, že zbraně typu AK či RPK nemají střeleckou pohotovost, takže po vystelení posledního náboje nezůstane závěr vzadu, je to tím zásobník do SA58 má odlišnou konstrukci a při vystřelení posledního náboje vymáčkne záchyt závěru... Jinak super odpoledne na super střelnici...
Rozpadlík87
Rozpadlík
Příspěvky: 107
Registrován: 26.02.2012 12:45

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rozpadlík87 »

No já se dnes dal v práci do řeši s jedním klientem a on je to velmi zkušený a vášnivý střelec. Slovo dalo slovo a v sobotu se jedu podívat a zůčastnit na závody ve střelby z kosy, škorpiona a krátké:-) Takže den v práci přinesl i nečekaný bonus :D
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

Dnes jsem vsadil na Alonsa .... ticku ;)


:mrgreen:
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od rudde »

Gratulace.
Take jsem si vcera vsadil.
Kukurici :)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Dnes bylo tak ze kdyz jsem sel z prace kolem zakladky kam chodi muj syn (toho casu nemocen), povalovala se pod stromy skupinka nemakačenků s chlastem, další pak seděla na lavečkách... děti chodily kolem nich... docela mě to vytočilo vzhledem k tomu že jsem měl dost těžký den v práci a tito zmetkove nejen ze nepracuji ale uvelebi se primo pred skolou... a protoze jsem svině sviňská tak jsem vytočil 156 a zavolal na ně měšťáky :-x Dal jsem si předsevzetí že tak učiním pokaždé když tam ten póvl uvidím... zabiji tím dvě mouchy jednou ranou, nemakačenkové nebudou vysedávat před školou to za prvé a za druhé měšťáci nebudou mít tolik času na nasazování botiček :mrgreen:
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

:yes
Nasgol
Příspěvky: 82
Registrován: 29.01.2012 11:37

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nasgol »

Já dneska úspěšně rušil klima-útoky v podobě chemtrails :)
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

a japa se daří Mudr Chocholouškovi?

má se dobře?
Nasgol
Příspěvky: 82
Registrován: 29.01.2012 11:37

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nasgol »

-_- .... má to rozdělaný od včerejška na balkoně a protože je chladno, tak se ocet pomalu vypařuje..

Ale brázdu v umělé oblačnosti dělá stále :-).... klidně udělám fota :-P

EDIT: začal foukt vírt a sune oblačnost směrem, kterým z balkonu nevidím, protože tam stojí barák :/
Ten článek je "můj":
http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/oc ... houst.html

EDIT2 (10:44):
oblačnost je pryč a začíná svítit slunce :/, byla odfouknuta :-D...
Naposledy upravil(a) Nasgol dne 28.03.2012 10:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Udělej ;)
Uživatelský avatar
B89
Rozpadlík
Příspěvky: 217
Registrován: 16.01.2011 13:24
Bydliště: UH

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od B89 »

MRAK píše:a japa se daří Mudr Chocholouškovi?

má se dobře?
...na nedostatek práce si určitě nestěžuje :)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Tak jsem dneska zase sel z prace a pred skolou zase sedeli nefachcenka a chlastali, co myslíte že jsem udělal?

a) rozumě jim domluvil a vysvetlil ze nejsou dobrym prikladem pro deti
b) vytahl bič a ty zmetky vymrskal pryč
c) zavolal 156 s zadosti o "pomoc"

Nebudu vás napínat, ač bych rád aplikoval b) pouze c) je správně... dnes jsem si však počkal zda měšťáci přijedou (resp. potkal jsem známou a zakecal se) a skutecne do 5 minut tam mestaci byli :yes :clap Uniformovaný muž a žena vystoupili ze služebního vozu a asi 100m si to kráčeli ke skupince nefachčenků. Kdo by čekal že ještě než k nim dojdou rozprchnou se tito po okolí ten by se šeredně mílil. Zásah probíhal následovně: jako první proběhlo legitimování, následné snahy o vykázání nefachčenků však již byly bez odezvy, dobrých 20 minut se s nimi dohadovali (bohužel nevím o čem stál jsem cca 150m), nejvtipnější (čti nejsmutnější) na celé věci bylo to že zatímco měšťáci domlouvali původním 3 nefachčenkům tak na protější lavičku si v klidu přišli sednout další 3 a začli se postupně s měšťákama také hádat. Respekt z uniformy = nula. Výměna názorů očividně gradovala neboť rozhořčení nefachčenkové jeden po druhém vstávali aby dodali svým argumentům na váze až jsem čekal kdy uniformovaní dostanou na budku... ti svou situaci očividně zhodnotili stejně jako já a zavolali si posily. Za chvilku se přiřítilo další auto s dvěma strážníkama. Přetahování pokračovalo a vzhledem k tomu že to nevypadalo na brzký konec a já už musel tak bohuzel netuším jak to ve finále dopadlo... jsem zvědav zda si v týdeníku přečtu něco o policejní brutalitě nebo o zmlácené hlídce MP. To jsme to dopracovali (vlastně co to plácám já pracuji stále, musím, dopracovali oni (už dávno), oni totiž nemusí, oni dostanou i bez práce :puke ).

Nicméně na všem špatném se dá najít něco dobrého, například já se těším na zítřek... půjdu totiž z práce kolem školy... jako každý den :mrgreen:
vmax2
Rozpadlík
Příspěvky: 83
Registrován: 10.02.2012 23:51
Bydliště: Chomutov

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vmax2 »

Dnes mi fakani zapalili 15 baliku slamy :devil .No aspon je nemusim uklizet,stejne uz byla polovina od nich rozdrbana :D
BiSon
Příspěvky: 434
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od BiSon »

Me se dneska zadarilo - udelal jsem zkousku odborne zpusobilosti. Sice malorazka prekvapila a doslo k druhemu pokusu, ale povedlo se!
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

BiSon: Tak to gratuluji.. taky mě to v průběhu roku čeká..musím rozšířit skupiny
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Tak sem doufal ze si dám dneska hattrick, ale pocasi bylo proti me, bylo docela hnusne, tak i nefachcenka byli zalezli...
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od marish »

Něco mi říká, admine, že to příští týden doženeš... :lol:
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Měl jsi v ruce dřevěný trámek? :D
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pepe »

Poslední noční, jedna bitka s pacientem, jeden příjem a v pondělí směr KZP.
Odpovědět