Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vrbodol »

Teď zrovna před chvílí tady zastavilo auto a řidič který nabídl pomoc, když viděl že se jedná jen o trápící se zvíře ho dorazil, načež nasedl do vozu a odjel. Né nepoznal bych ho a značky vozu jsem si též nevšiml. Já bych to řešil takto. Trápit zvíře a čekat na myslivce bych nedělal.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Tohle nemůže být Rozpad. Na skutečném Rozpadu by se nejvýš řešily recepty na srnčí. Sorry
Udělám co musím
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Germanik: no, ono zatím ani venku není žádný pravý rozpad, spíše pozvolný zapáchající rozklad, a do chování rozpadlíka by mělo patřit také povědomí o tom, jak se v současné, zatím pohodové době chovat tak, aby jsi kvůli nějaké emocionální chujovině při krácení utrpení zvěře nepřišel o ZP a svoje kvéry právě před tím skutečným rozpadem, což by bylo celkem faux pas ;) Každopádně ano, v okamžiku kdy nebude fungovat stát ani policie by myslím nikdo ze zdejších neřešil komplikace s utracení sražené zvěře krátkou/nožem, ale spíše to, jak ji co nejrychleji naporcovat, zabalit do pytlů a odvézt do místa přebývání.
Proba
Příspěvky: 169
Registrován: 22.01.2020 19:47

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Proba »

devlop :yes
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

Lyster píše: 10.10.2021 22:32
vratnikp píše: 07.10.2021 20:22 ahojte, tak se nám dnes za 5 minut 12 narodil Vládík. Tak si na nás dneska něco dejte
Nějak mě ta zpráva minula, tak dodatečně aspoň dnes. Ať roste jak z vody. :F
díky všem, tich pár dní to byl docela cvrkot. pro doplnění 2,9 kg. délku neměřili, rodilo se císařem
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Cep »

Držím palce, ať roste a jsou oba v pořádku.
eotto
Příspěvky: 246
Registrován: 05.01.2017 12:35
Pohlaví: muž
Bydliště: Západní čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od eotto »

Dnes jsem si udělal radost a zároveň splnil předsevzetí. Co člen rodiny to jedna ... Tak jsem si přivezl padesátosmu a nějaký to krmení v konzervě.
"Mors certa hora incerta"
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Jo,jo, taky jsem si podobné předsevzetí před lety dal. Ale nějak se mi to vymklo z rukou :D .
Takže teď mám pro sebe, ženu, všechny 4.děti, snachu a zetě pro každého pistoli/revolver a kosu/kalacha ;) .
No, a nějaký ten samopal, brokovnice, něco na "delší tratě",... s pár desítek tisíci náboji.
Jen těch 9.životů jako má kočka mi chybí :D .
Liqid
Příspěvky: 606
Registrován: 23.02.2020 15:41
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Liqid »

Sympatický přístup, jen by se mi nechtělo kvůli tomu řešit trezorovou místnost.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Nejdřív jsem to řešil vícero trezory, (což zákon umožňuje) ale nakonec jsem si pro jistotu zbudoval trezorovou místnost, kde to mám navíc ještě v těch trezorech ;) .
Ta místnost se dá využít i jako panic room ( v podstatě to byl druhý důvod ke zbudování), což potěšilo hlavně manželku :D .
dentista Žurovský
Příspěvky: 8
Registrován: 10.10.2021 17:35

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dentista Žurovský »

Na panic room staci v nasich pomerech lepsi bezpecnostni dvere v mistnosti na poschodi. Nez se pres to nebo stenu nepripraveni utocnik prerube, davno prijede policie. Proti pripravenemu utocnikovi nepomuze ani panic room jako trezor. Preseka kabely, prinese si GSM rusicku, vyvrta dirku a pusti dovnitr plyn, atd. atd.
Proba
Příspěvky: 169
Registrován: 22.01.2020 19:47

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Proba »

kde ty ses tady vzal :D :D :D Moc čumíš na akční filmy.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Jenom provokuje. ;) .Tak hloupý snad ani nemůže být.
dentista Žurovský
Příspěvky: 8
Registrován: 10.10.2021 17:35

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dentista Žurovský »

Pozor, utok ad hominem, to se tady neodpousti :) Zejmena kdyz ja mluvim vazne. Utocniky delime na pripravene a nepripravene, to snad uzna i takovy zelezny strateg jako si ty. Nepripraveny nema moznost se v realne kratkem case co mu zbyva nez prijede pomoc, dostat ani pres tenkou pricku, pokud nedokaze vykopnout dvere. A ani to nebude zkouset, zmizi. Pripraveny se - pripravi. Udelame pokus ? Pozvi me do sveho domu a zamkni se v tom panic roomu. A podepis mi reverz ze souhlasis se vsim co provedu do doby nez se ti povede privolat pomoc. Beres ?

Ban. Bod 4. a 7. Pravidel. Fab
Proba
Příspěvky: 169
Registrován: 22.01.2020 19:47

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Proba »

Pánové a dámy, jedu přezouvat kola, sníh se blížíííííí
Liqid
Příspěvky: 606
Registrován: 23.02.2020 15:41
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Liqid »

Tazi píše: 12.10.2021 13:39 Nejdřív jsem to řešil vícero trezory, (což zákon umožňuje) ale nakonec jsem si pro jistotu zbudoval trezorovou místnost, kde to mám navíc ještě v těch trezorech ;) .
Ta místnost se dá využít i jako panic room ( v podstatě to byl druhý důvod ke zbudování), což potěšilo hlavně manželku :D .
Tak to máš dobré, o místnosti jsem taky uvažoval, ale to nechám na nějakou větší rekonstrukci. Co mě trochu odrazuje je cena trezorových dveří, co jsem kdysi koukal, tak to bylo vše 50tis + :(
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od colek »

Tak si je udělej, mě i se zámkem 4 třídy vyšly v materiálu na 10000 Kč. Práci nepočítám, vercajk jsem měl. :yes
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Nedávno jsme v práci chtěli vyvrtat ve vstupních dveřích 3mm otvor na vrut na lištu. 2mm plech na starých dřevěných dveřích. 4 spálené vrtáky, než jsme ji udělali. Armox, jak nám později sdělil zaměstnavatel. Skutečně jsem valil oči, co ten plech vydrží
Udělám co musím
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4362
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

colek píše: 12.10.2021 15:50 Tak si je udělej...
Mno, nechci kibicovat, ale aby to bylo vše cajk dle zákona, neměly by ty dveře mít atest/certifikát, že skutečně splňují požadovanou bezpečnostní třídu? Ono to není jen o zámku, ale i o materiálu, konstrukci, pantech atp...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Pokud má vevnitř certifikované trezory, o nic nejde.
Odpovědět