Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

Jolky díky, to jsem potřeboval slyšet, jsem nasratý, že je tak hezky a já sedím v práci :D
Ať se brzy uzdravíš :yes
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Jeníku ,, a zbouchlá žena...,,to jsem nevěděl,blahopřeji :hand Mě se podařilo přes prodloužený víkend dorazit ohradu pro bečky,takže už nelezou na silnici,dnes zasadil dva ořešáky,ale hlavně...v neděli prubnul Lee Enfield a naprosto dokonalá puška.chčiju magi f kostkách :rofl :rofl :rofl :rofl
Čechy čechům !!!!!
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Mě v neděli šili zápěstí a ani tetanovku mi nedali, prý si jen mám ověřit, kdy jsem ji dostal u obvoďáka zítra při převazu. :D Teď mě to trošku vystrašilo. Ale v práci jsem dnes byl, i když jsem pomalu datloval do kládvesnice a psal si poznámky levačkou, že jsem to nemohl sám přečíst... :lol:
Uživatelský avatar
MPSMacek
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2014 20:21
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočech

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MPSMacek »

Před 8mi dny při běhu po schodech výron, po dvou dnech, když to stále natejkalo mi to na chirurgii zasádrovali a dnes na kontrole říkali něco o natržených vazech (furt to víc a víc natejká)a dalších tejdnech válení se... v kombinaci s přicházejícím jarem a OSVČ je mi z toho drobet blivno... utěšuju se jen, že stát se tahle blbina v někde v zapadlích Rumunských horách nebo v nějakém PA scénáři... teď jde vlastně jen o trochu peněz ale jinak je to celé v klidu. :roll:
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

měl jsem něco podobného na triatlonovém soustředění (pád na silničním kole ve sjezdu v asi 50km/h)
stáhnul jsem to pružným obinadlem, ale pěkně zeširoka, od špičky až do půlky lejtka, snažil se držet v klidu, 2x denně (ráno/večer) rozbalit, umejt vlažnou vodou, namazat hojně Fastum gelem (nebo něco podobnýho) a zase zavázat...cca do týdne už jsem byl schopnej 25km procházky :-) o jízdě na kole ani nemluvě
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Dnes jsem zjistil, že není rozdil mezi poštou Slovenska a USA. Obě mi doporučovaly zásilku odeslanou ve stejný den shodnou dobu, 13 dní. :)
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

Matěj - jestli ta slovenská šla východním směrem, tak je slovenská pošta mnohem rychlejší a efektivnější, než Americký, protože to měla 10x dál :lol:
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od des »

Matěj píše:Dnes jsem zjistil, že není rozdil mezi poštou Slovenska a USA. Obě mi doporučovaly zásilku odeslanou ve stejný den shodnou dobu, 13 dní. :)
a to ten americký balík ešte ležal týžden v čečensku... ;)

ja som dneska piekol z nového matrošu. voní hezky, uvidím jaký bude ked sa nakrája a nazdobí :)
Přílohy
image.jpeg
nemóže íst karta furt...
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

pátek třináctýho....
:hi
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Horší než pátek třináctého je pondělí šestnáctého
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Ostatně jako všechny ostatní pondělí. :rock
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

tak dceruška, ta starší (6let) chytla neštovice, dle doktorky nesmí 14dní vylézt ven, ta mladší dcerka (3roky) to od ní chytne každým dnem. Joo, to budou hezké 3-4 týdny, ještě že můžu dělat homeoffice, jinak by se z toho manželka zbláznila. Když jsou holky pospolu celý den zavřené doma, tak začínají být poněkud "neklidné" :lol:
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JenDAG »

Naprosto spica. :D
Vse jak po masle.

Stastny patek 13.
http://www.578squadron.org.uk/halifax/survivors.html
BiSon
Příspěvky: 434
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od BiSon »

Mě dnes (zase) pěkně nas* tchyně.
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od gravedigger »

to chce popsat :-)
BiSon
Příspěvky: 434
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od BiSon »

Ono není moc co. Člověk se snaží, premyslim jak vyměnit starej tram, zameruju si to a akorát je nakrknuta. Přece byl dobrej posledních 80 let tak ho není potřeba měnit. A ono je to tak furt. Tchán musí mít svatozář :)
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od golem »

Měl jsi jí říct, že vyměřuješ, jestli jí unese, když na něm bude viset. Třeba by k vám přestala jezdit... ;-)
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 263
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od sroub »

Včera zemřel Ronald Lee Ermey, alias gunny Hartman z kultovního filmu Full metal jacket, velký podporovatel práva na zbraň a střelců
https://en.wikipedia.org/wiki/R._Lee_Ermey

ČEST JEHO PAMÁTCE
Non multi, sed multa
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Dnes jsem jel po dlouhé době sockou a přistopil revizor. O to ani tak nešlo, protože lístek jsem měl, jen se v tu chvíli ozvalo z prostřed kloubového busu: ,,Zase pokuta..."
A pak jenom koukám, jak si asi 20-ti letý kluk jde "nebožáka" naprášit. Od války se asi nic nezměnilo :lol: :roll:

PS: Nic mi po tom není, neobhajuju černé pasažéry, jen mi to přišlo takové řekněme "zajímavé"... A to v dnešní době jde jen o pár stovek, ale v horších časech...
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Trace »

Matěji nepochopil jsem popis situace - co se v tom busu stalo?
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Odpovědět