Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Cedule na ortopedické pohotovosti. Při představě, že přijedu s někym dolámanym a budu tam čekat 6 hodin se mi moc nelíbí. To jen potvrzuje poučku nevozit - volat rychlou.
Přílohy
Bulovka (1).jpg
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Patrol »

Přéesně. Jedno jsem si strčil nohu do sekačky a kamarád mě odvezl do Turnova na pohotovost. Když zaklepal na dveře, tak dostal sprdunk, že tam nemá co klepat, a doktor že teď nemá čas. Když dosvačili, tak vyšla sestra znova, jestli mám zaplacenej poplatek v automatu, jinak že mě neošetřej, tak on běžel zaplatit ten poplatek a já zatím dostal vynadáno, jak si to prej představuju, takhle jim to tam na tý chodbě zakrvácet. :head Doktor mi tu nohu nakonec zašil docela hezky, ale tu sestru bych v té chvíli nejraději kopnul i tou rozseklou nohou.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

spáchal jsem malou úvahu na téma "financování neziskovek"....kdyby to někoho zajímalo :roll:
https://serzovo.wordpress.com/2018/03/0 ... rganizaci/
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Nebo system: dvě třetiny daní platím státu, o třetině si mohu rozhodnout sám, na co má jít.
Ale to by pak u Pisku byl pořád prasečák.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4363
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

Serža píše:...ještě pár fotek k sobotnímu bruslení a nějaký vyprávění...
No, tak jedno vyprávění o letošním bruslařovi - potapěčovi (40 m bez přístrojů už je slušný výkon)... se dnes uzavřelo, ale skončilo o dost hůře. Ale alespoň ho našli, tak rodina nebude muset, jakkoliv je to morbidní, pohřbívat "prázdnou rakev": https://budejovice.idnes.cz/muz-bruslar ... zpravy_khr.

V mládí jsem se taky něco nabruslil na zamrzlých přehradách, ale teď se mi ty zimy zdají příliš mírné na to, abych riskoval (nebo jen prostě ke stáří volím více opatrnosti a méně hazardérství...).
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

led 25 cm
co je na tom za hazard?
kontrolovali jsme to cca každý kilometr u rybářů na dírkách...
navíc - vyprošťovací bodce (tzv.hroší tesáky), lano, tyč na zkoušení ledu a v batohu vodotěsně zabalená sada suchého oblečení
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4363
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

Tak za tu připravenost :yes . Jinak jak jistě víš, u přehrad se může tloušťka ledu místně měnit, někde může být 25cm ale na některých místech mnohem méně.

A s tím hazardem jsem to nemyslel na tebe, tak se hned nečerti - myslel jsem to na sebe, protože když si uvědomuji, na čem jsme jako mladí kluci občas bruslili, tak mi občas vstávají hrůzou vlasy. Naštěstí jsme naše telecí léta všichni v partě přežili bez utopení...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Patrol »

Při jarních táních bývala jedna naše oblíbená klukovská hra "souboje na krách". Každej si vyrobil bydlo, rozsekali jsme část rybníka na kry. Každej na svý kře doplul do bojového prostoru a tam se snažil potopit soupeře. Nesmělo se bydlem na tělo, ale bydlem úder do bydla, nebo rozbití soupeřovy kry, bylo povoleno. Obvykle jsme pak byli všichni nemocní, ale jedinečnej adrenalinovej zážitek. :lol:
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Jo, to byla i naše oblíbená zábava. Anebo zkracování cesty do školy přes 13ha rybník i v době kdy už ledy tály. To začíná vždy u břehu a my se na něj dostávali po prknech.
Taky dobrý adrenalin. Ale měli jsme ten rybník perfektně zmapovaný a do míst kde byla větší hloubka jsme se v té době samozřejmě neodvažili. To bych už nežil...
*
Zajímavé bylo a to jsme i my takové hazardérství nechápali bylo jednu dobu spousta aut na ledě. Školy smyku. A zrovna v místech kde byl ten rybník nejhlubší. Asi proto, že jinde tam nešlo vjet.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

Patrol píše: Každej si vyrobil bydlo
BIDLO, ó Bože! :tmi
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

o bydle a bidle je tu celý vlákno. :rock
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Kapo »

Veď píše, že viac marodil, ako sedel v škole... :D
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Neměl jsem dnes moc dobrou náladu, nebylo mi moc dobře, tak jsem si v podvečer pustil takový "laskavý klukovský" film od Svěráků. O malém Edovi přestěhovaném na vesnici. Jenže pak se žena chtěla dívat naˇČeské lvy...
Příšerný zážitek....
Ale i pro ni.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

no, já se pokoušel přesvědčit brutálně naražený žebra, že to rozběhám...odtrpěno 20 km a nejsem schopnej pohybu :-x
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Já tak aktivní nejsem,ale pomáhal jsem stěhovat skauty a mám toho také dost ,dopiju :beer a jdu :sleep
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4363
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

Naražený žebra jsou děsný svinstvo. Měl jsem je po autonehodě taky naražený (nic zlomenýho) a drželo mě to 3 týdny, než jsem se mohl při spaní bezbolestně převalovat,
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

no vida! panáka bych si mohl dát :-)

jo, spaní je problém - v podstatě jedině mě to nebolí, když sedím...dneska to právě chci zkusit nějak vymyslet na spaní v polosedě...abych se vyspal...
pakárna je, ž příští víkend mám běžet maraton = už teď je mi jasný, že nee :(
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od zedik »

Seržo tak se modli, aby tě nechytla rýma nebo kašel než tě to pustí. To je totiž pak to pravý labůžo :D
Z toho jsem měl strach já,když jsem měl prasklý žebro ze snowboardu.Ale tehdy mě dopovali Tramalem v poměrně slušném množství :D
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

tak je mi hojně přes 40, žebra už jsem měl naražený několikrát = zkušeností mám víc než dost...
pro mě je to teď spíš problém vzhledem k tréninku = ideálně tenhle tejden jsem měl přejít od zimních objemů na intenzity a intervaly, což je aktuálně impossible = začátek sezóny (jaro minimálně) je v háji :-(
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Dnes mi přišlo nové vnitřní pouzdro, sice mi ho chytli celníci a musel jsem dát 200 Kč výpalné poště za zastoupení v celním řízení, ale to mě tak nenaštvalo. Hned jak jsem ho vybalil, tak jsem ho chtěl zkusit, připnu na opasek... a nezapnu kalhoty. To mě naštvalo. :mrgreen: Asi jsem odposledně, co jsem měl vnitřní pouzdro na sobě, přibral.
Odpovědět