Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tomáš »

Tak dnes bylo smutně, museli jsme uspat 9-ti letého čtyřnohého kamaráda a člena rodiny.

Hrob jsem mu kopal v R-shieldu a měl jsem co dělat, abych to udýchal.
Buď jsem tak mimo kondici nebo bych v tom nechtěl dělat celý den těžkou práci.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PeFi »

Vím jak ti je, kopal jsem takto před měsícem pro 13 letého psího kámoše. :cry:
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tomáš »

Není to nic veselého. Ale to je život no...
Za sebe musím říct, že vykopání toho hrobu a pochování, je něco co člověku pomůže správně říct sbohem a je to taková psychická očista.

A kdyby to náhodou nebylo málo, tak dneska mi vozí na parcelu hlínu na vyrovnání terénu, takže lopata,hrábě,kolečko a člověk nemá čas na nic myslet :D
Joe Azbest
Příspěvky: 918
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Joe Azbest »

Pěkný článek na dnešní den od Pavla Černého: Pavel Černý: Blázniví preppeři? Nebo odpovědní lidé, kteří myslí na budoucnost?
https://www.kupredudominulosti.cz/pavel ... udoucnost/
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bacil »

Tak u nás v ulici na panensky čistém venkově, 30m od baráku, dvě policejní auta a sanitka. Žádná rvačka, asi korona. A manželku chytil rapl, že korona nic není. Asi čeká, že bude dědit.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1152
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Alstratt »

Rano jsme vstaly, vsechno v poradku a po pul hodine se protejsku udelalo extra zle. Nedalo se stat ani na nohou, ale nevypadalo to moc na priznaky Covid 19. Tak mi to nedalo a sup zachranku, prijely v oblecich zachranari a uz slo na nich videt ze jsou zniceny ze uz toho maji plne zuby. Ale trochu obavu aby protejsek z te nemocnice spis nejakou tu nemoc neprivezl. Jinak klasika ven chodim cvicit, behat ... v obleku s celomaskou ... Do toho cca za tyden kamarada pritelkyne bude rodit, takze to neni zrovna prijemna doba na porod. V pracovne nadale s kolegy vyrabime a dodavame zbozi a nedalo mi to, rano si chodim bezne zacvicit, behat apod., tak jsme si pred par dny i zahorolezily a daly trochu ten oddych. Jinak pred chvili info ze stale nevi co to je a stale je na tom furt stejne. Navic ted musim hlidat decka kdyz je protejsek ve spitalu, dat je ke znamym se mi ted moc nechce a tak v pracovne ted vic pracuji kolegove. Dobre je ze hned vedle pracovny v podzemi je i mensi strelnice (ve vedlejsi mistnosti) tak si tam chodime ted obcas zastrilet na odreagovani od prace. Ta strelnice to je muj velky zachrance, este ze ji mam (samozrejme na velke venkovni strelnice kde mohu strilet i necim silnejsim to nema).
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

Přijdu dnes domů dříve páč home office:
A za dveřmi toto :shock: :
20200429.jpg
Žena šůruje dolní spižírnu :rofl

Nešlo mě to v příspěvku otočit správně.....
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nightmare »

Tak na co čekáš?


Pomož jí...

:lol:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Dobrá spižírna :yes
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Královák »

Proboha, vždyť v té spižírně skoro nic nemáš. To si říkáš rozpadlík.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Myslim ze vetsina lidi zde na foru dokaze presne spocitat kolik ceho tam je ale zeny si temer nikdo nevsimne.. ale za mne prijemna fotka...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Královák píše: 29.04.2020 12:23 Proboha, vždyť v té spižírně skoro nic nemáš. To si říkáš rozpadlík.
Píše "dolní spižírnu"...
Z toho soudím, že má ještě nějakou "horní". :chuckle

Žena vypadá zamyšleně... :kiss
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Královák »

DanBlack, myslím, že asi jolky palky pojme na Tebe podezření, jak víš, že je zamyšlená, když je k Tobě natočena hm, jak to napsat, jo už vím - zády. A ta tvoje poznámka o dolní spižírně, ten dvojsmysl - jako by jsi chtěl vidět i tu horní.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Stačí jedna ženská a už neexistuje žádný virus a nic dalšího, všichni tu řeší šunky ve spíži :-D
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Líp se ten virus při tomhle pohledu snáší. Hezká údržba spíže 👍🌻
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Jojo,její první slova byla když Jenda přišel domů ,,ale co tak pozdě pane listonoši?,,
Jendo promiň,musel jsem :hand :rofl :rofl :rofl
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Rada pro dnešní den: Nikdy nestřílejte po myši malorážkou s dutou špičkou. Bude všude...


P.S. Samozřejmě po gumové myši na schválené střelnici.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Nebylo to dnes, ale včera později k večeru, chvilku před setměním. Jdu si po naší ulici, nikde nikdo, nákrčník místo přes nos, na krku. Přibrzdí u mě auto MP a prý to mám nosit nasazeno, jinak mě prý budou příště sankciovat. Na stará kolena ze mě bude ještě kriminálník. Měli pravdu, nejsem autista a ani jsem nebyl běhat, aby se na mě vztahalovala jedna z milionu vyjímek, ale trošku mě to zarazilo (neřeknu, kdybych byl v poledne na trhu někde v Praze mezi tisícemi lidí). Asi město potřebuje finančně podpořit, tak zaúkolovalo měšťáky vybrat něco do rozpočtu.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Hele, to je strasne relativni.
Pises, ze tam nikdo nebyl. To ale neni pravda, evidentne tam bylo mestapo.
Takze defacto maji pravdu a ty jsi nemel ochranu, kdyz tam nekdo byl.
Nemam problem s tim, kdyz to nekdo na sobe momentalne nasazene nema. Ale musi pocitat s tim, ze nekdo take muze jit za nim nebo se s nekym potkat. A dalsi, dost podstatna vec, jdes po chodniku, vedle baraku. A v tom baraku je co? No v dnesni dobe otevrena okna a vevnitr lidi. Takze ty sice nevidis lidi kolem sebe na chodniku, ale vesele vydechujes tak, ze to leze lidem do oken.
Takze, jak jsem psal, je to relativni.
V tomto pripade jsi prehledl mestapaky, nepredpokladal jsi, ze tam tak hned budou. Uplnr stejne ale muzes prehlednout treba dva duchodce, co zrovna vylezli ze vchodu a odvazili se ven, v domeni, ze tam nikdo nebude, takze take bez cehokoliv.

Nehlede na to, ze ten nakrcnik, predpokladam, ze tedy Rshield, tak vyzaduje manipulaci a tu bychom se meli snazit omezit. Ja jak si nasadim, tak sundavam jednak az mam moznost si okamzite osetrit ruce a samozrejme, kdyz nikdo neni v okoli.
Tj. trebq cesta za nakupem, tak bez vlezu do auta, na parkalu nasadim, nakoupim a uz nesundavam, az vylozim nakup atd., tak teprve sundavam.
V praci v kanclu jsem sam a nikoho tam nepoustim, tak mam sundano, ale mam hned u ruky gel, takze jak prijdu z venku, tak opatrne stahnu a osetrim ruky.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Jo, měli pravdu, taky jsem uznal chybu a ochranu si nasadil, ale problém je ten "milion" výjimek. Jaký je rozdíl, když hypoteticky o metr vedle dělá majitel něco na svém pozemku bez roušky (jen je za metrovým plotem) nebo, když projede cyklista přes náměstí plné lidí bez roušky, když po té stejné cestě prokluše někdo bez roušky a podle mě rozseke více virů než někdo, kdo jen bez roušky jde klidnou chůzí a nebo, když na konci ulice, kde je takový mikroparčík jsou denně lidi bez roušek (ale přece v přírodě - denně jezdím okolo, tak to vidím). Na všechno toto se výjimky vztahují a ohrožení větší. Jako chyba určitě to byla, jen mi to v tu chvíli přišlo jako zbytečná buzerace (a jak jsem psal, MP tam byli autem, tak jsem trošku neodhadl, že mě bude ze zadu míjet jejich auto,ale zase - stačí se podívat dneska na první křižovatce, kolik aut s otevřeným oknem tam stojí a cestující bez roušek). Uvolňování nošení roušek mi tedy s tímto množstvím výjimek pozbývá účinnosti a tedy někoho pak sankciovat a vyžadovat po něm permanentní nošení hadru přes pusu za každé okolnosti je IMHO dost mimo mísu.
Odpovědět