Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Jak bylo dnes

Příspěvek od Fjord »

Tak nevím, dnes jsem ve městě potkávala samé děsy běsy, cikáni na každém rohu skoro, jsem si držela peněženku - jsou rychlí, dva chlapi se rvali jako koně - nechtěla bych dostat ani jednu, co si rozdávali, asi by bylo po mě, kolem stáli čumilové a koukali na ně :evil: V obchodě byli všichi nervozní, a dva páry na sebe řvali přes celý obchod, že je kráva a vůl, atd. Pak dva ožralce, se váleli na chodníku - no, asi jsem si to dnes vybrala za celý měsíc :? Tohle nebylo jen bouřkou. Žeby Breivik otevřel bránu do pekla? :twisted:
Naposledy upravil(a) Fjord dne 29.12.2011 20:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

Nepíšu jak bylo dnes... ale jak bylo včera... velká radost z úspěšně složené zkoušky ZP. :devil
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fjord »

Tak to gratuluji :yes :clap
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

A ja se pripojuji :yes
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

Mnohokráte děkuji všem.. sice ´jen´skupina E ale i na to se dá pořídit mnoho. Hlavně je to základ přežití... :) a pro tohle jsem vždycky slabost, jen mi chvíli ´pár let´trvalo než jsem se k tomu dokopal.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Jaj tak to je velka chyba ze jsi si neudelal rovnou i sk. B na tu si totiz muzes koupit cokoliv vcetne jakehokoliv streliva... na sk. E ti v mnohych obchodech prodaji pouze strelivo do zbrani ktere vlastnis (musis predlozit prukaz zbrane)... dalsi vec je ze sportovcum vydrzi zbrane o neco dele nez obcanum na obranu...
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

Nemyslím si že je to zase tak velká chyba.. na Ečko mi vydají cokoliv co na Bčko.Akorát musím vždycky udat důvod(na B vždycky musím udat důvod)... pro osobní ochranu. To je kouzelná větička kterou ti příslušný útvar policie nemůže zakázat. Protože pokud budou dělat pupínky,budu chtít písemné zdůvodnění a na to není důvod to legislativně nepovolit. Ale jasně.. B dodělám..za rok nebo do roku. Trochu jsem měl s toho vítr.. teď vím že zbytečně. Ale je to základ.. na to co chci mi E stačí.. A víš co na E můžeš mít?.. spoustu jen prostě napsat důvod. Pro mě 7.62x39 je primární střelivo.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alibaba »

Kde ze je vitalis ? Jestli pro nej nenastala PA doba a kdo mu ted pomuze ? Byt za treba nahradu za praci pomoc na poli ,kdo jej zamestna ,kdo ma spolecnost ,nebot na ulici v mrazech dlouho nevydrzi ,protoze upadek se muze stat i nevlastni vinou a lidi se stydi za svuj osud pozadat o pomoc a tady je jich miliony co bydli ve stinu mrakodrapu v teepee a ta smetanka je prehlizi az se luza vzbouri prijde o hlavu pro svoji necinost a ignoraci .....
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Vitalis nas bohuzel opustil, pozadal o zablokovani sveho uctu, bylo mu vyhoveno... je to skoda, pokud se bude chtit vratit, vi jak na to...

PJ: ano na E ti musi povolit vsechno (i kdyz casto se skripenim zubu), otazka je jak dlouho tato uprava vydrzi, osobne si myslim ze moznost nosit dlouhou samonabijecku na osobni ochranu bude to prvni do bude zredukovano. Nicmene pokud si mas v planu B stejne dodelat tak o nic nejde, jen to budes mit trochu drazsi a projdes si tim vsim 2x :) A az si budes delat B porozmyslel bych rovnou i nad A.
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

Jasně dodělat sportovní a přidat zběratelskou není úplně od věci.. :D I když si osobně myslím že se toho možná až tolik nezmění. Evropa má ted přece jen trochu jiné,vážnější problémy než řešit jednoho sólo střelce z norska navíc mimo EU. (Norsko není členem EU ale má silné vazby). Navíc u dlouhé samonabíječky možná ani nebudu trvat na nošení... držení stačí a bude doma. A když se něco pose.e už to bude šumák.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

PJ: ja jsem v tomhle pesimista, kez by jsi mel pravdu...
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

Co se dnes stalo.... a jsem s toho smutný...http://www.novinky.cz/zahranicni/243999 ... sicek.html.
Upřimnou soustrast s rodinami
Doktor Nec
Příspěvky: 7
Registrován: 05.09.2011 12:54

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Doktor Nec »

RIP hoši :(
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

No tak nevím....http://aktualne.centrum.cz/zahranici/bl ... ?id=714361


Trochu mi to smrdí průserem...ale třeba taky ne
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

přírodní ježek píše:No tak nevím....http://aktualne.centrum.cz/zahranici/bl ... ?id=714361


Trochu mi to smrdí průserem...ale třeba taky ne
Napětí kdekoliv je vždycky na pikaču, ale až tak moc bych v tom problém neviděl ... Turecko je sice významný regionální hráč, ale to Izrael taky - dost zásadní je ale to, že Židi narozdíl od Turků sedí na atomu.
Silná slova vždycky patřila ke všem muslimským národům - a Turecko k nim patří .
Už vidím, jak doprovází vojenská loď nějaký konvoj do Gazy, přes jasné stabovisko židů, že je tam nepustí !!!
To by si lajznul jen naprostej šílenec !!!
To, že omezí spolupráci, že zdaní kde co a vyhostí si diplomaty .... jasný, v pohodě, ale významnější kroky - nedej bůch nějaký vojenský, to si myslím moc nehrozí.
JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JimmyJazz »

Nehrozi, protoze turek moc dobre vi, ze by dostal po cuni.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

Před pár hodinami se mi narodil syn a jsem šťastný jako nikdy. Kéž on i jeho vrstevníci prožijí krásný život ve zdraví a ať i oni jednou mohou totéž přát svým dětem.
Uživatelský avatar
SaraH
VIP
Příspěvky: 339
Registrován: 14.05.2011 12:18
Bydliště: Střední Čechy, Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od SaraH »

Maxime - obrovská gratulace tobě i mamince !!! :F :F :F
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Také obrovská gratulace oboum rodičům... já si ten pocit prožil před 7 lety tak vím jak ti je :D Dítěti vše nej a na nějakém srazu ho pořádně zapijeme - ať roste :mrgreen:
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od marish »

Taktéž gratulace ;)
Odpovědět