Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
drigon
VIP
Příspěvky: 2947
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

U mne je barák ve svahu. Tudíž délka obou okopaných zdí v součtu cca 16 metrů, výška od 120 do 350cm. V délce cca 7 metrů jsem už musel použít štafle.
Ještě malá zajímavost. Použil jsem na to elektrickou sbíječku, co jsem před léty koupil v Baumaxu. Výrobce Čína, rok výroby 2001. To to ještě asi neuměli tak kurvitkovat :wasntme :-x
Přílohy
15860453362608512667141785338675.jpg
15860454133708093311777623860816.jpg
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Taky gratulace k narozeni..
Mala mela predevcirem 10 mesicu. No vyspal jsem se celou noc asi jednou :D :D
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1585
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

Pěkné počasí, z karantény už mě nuda pleská, tak jsem se jel projet kolem hranic. A hranice jsou zavřené. Avšak fungování uzávěry mi absolutně vrtá hlavou. Na jednom nejmenovaném hraničním přechodu (na naší straně!) opravdu trčí čtyři vojáci v reflexních vestách a kontrolují vše co projede. Ale přitom auta co projíždějí se Slovenskou značkou pokračují bez problémů dál.
brod.jpg
Naopak z jiného nejmenovaného nehlídaného hraničního přechodu si očividně turisti udělali parádní cyklostezku. S nějakým přejezdem hranice si nikdo hlavu neláme:
sudom.jpg
A to se odsud vraceli i nějací motorkáři. Jak to vlastně teda je? Nebo ať to upřesním:
  • Přejet hranice se dá. Co mi hrozí když mě chytnou na druhé straně. Opravdu to hlídají v některých místech vojáci.
  • Nejsem Slovák. Máte tedy nějaké informace kdy má vaše vláda v plánu odvolat mimořádná opatření a odstranit ty betóny z hranice? Avizovaných 14 dní je v čudu a nikde nikoho, jen betónů. Ze začátku mi to přišlo zajímavé, teď už mě to víc rozčiluje než že by mi to přišlo zajímavé.
JOBU
Příspěvky: 1818
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Tých mimoriadnych 14dní bolo predlžené.
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od OldSoldier »

Včera jsem porušil své rozhodnutí zůstat v noře a nevycházet tak dlouho, jak to jen půjde, ale musel jsem vylézt a vyrazit prakticky přes celou republiku na výlet. Jako myslivec jsem loni přišel o psí parťačku dlouhou dobu hledal nového pomocníka. No a včera přišel "ten den", kdy jsme si přivezli domů fenku malého müsterlandského ohaře.

Bude to dřina (výcvik, zkoušky), ale těším se.
Přílohy
DB92867A-E3E3-4CB4-B52D-D93411644C0E_1_201_a.jpeg
Uživatelský avatar
cortes
Příspěvky: 166
Registrován: 17.10.2014 22:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cortes »

Měsíc doma a zdravotně v pohodě.Dnes večer jdu do práce a rýma,zvýšená teplota 37.2,únava :roll:
Jak v tom vtipu- ráno se probudím a deprese.Jdu do práce a deprese.Jdu z práce...
A deprese?
Když jdu z práce, tak nemám. To je zajímavý. :lol:
Tak doufám,že jsou to jen ty depréése-))
CZ ŠKORPION VZ 61 S + Prcek 6,35 + Gladiator cal. 500 HD D2 - Limited Edition.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Alza skokově zdražuje...v poledne koukám na NTB a než jsem ho za dvě hodinky objednal už byl o 750Kč dražší. :sad
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Kurz koruny je šílený. Všichni dovozci nově dovezené zboží zdraží.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Me ten kurz koruny spise vyhovuje :D dneska mi pristal na ucet v Nemecku Kindergeld za 10 mesicu a minulej mesic vyplacene prescasy a dovolena z predchozi prace... Idealni cas menit :D
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
dolmar
Příspěvky: 305
Registrován: 09.03.2014 8:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dolmar »

Jak bylo včera - krásně, že se to doma už nedalo vydržet :) Tak jsem vzal kluky ven...
Vzduchovky.jpg
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

R.I.P. Tereza Spencerová
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DeadMan »

No to mě :moon :shock:
You cannot kill me as I am already dead!
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Na rodiče už doléhá pomalu krize, aby se ještě na stará kolena nerozvedli. Máti už nechodí po obchodech a kamarádkách, protože jí to táta zakázal, protože korona (jak jsem psal oba cca 80, takže riziková skupina, takže jí zakázal chodit za bránu). Táta je skoro týden na konzervách z jejich NZ, protože máma s ním kvůli tomu nemluví a na truc pro něj nevaří. Když mi to líčila (přivezl jsem jim nákup), tak jsem byl blbec, jako on,protože přece na tátově straně být nemůžu... : )
Takže jsem vlastně rád, že se situace, kdy mámě na začátku nebylo možné vysvětlit, aby seděla doma, vyřešila. Pokud se nezabijí navzájem (za to půl století spolu přežili jiné věci), tak i tu pandemii asi přežijí. :)
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Takovy to, kdyz protrebujete primontovat policku PRESNE SEM a v jinak cihlovy zdi narazite na fortelnej sutr :) No, morila jsem se s tim 2 hodiny, vcetne zkracovani hmozdinek apod., ale je tam a drzi jak helvitska vira! (bez chemicky kotvy, hec) :D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MartinSk »

Dnes drobná potopa v NZ potravin - netušil jsem že konzervované broskve jsou agresivní a rozežerou plech. Pár let prošlá poslední plechovka a sladká voda si nějak našla dírku ven. Takže kompletně vypakovat zbytek skříňky - vytřít a naskládat zpět. Jiné ztráty žádné - těstoviny a fazole v sáčcích byly mimo čáru ponoru... :D
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Ja na uskladnovani potravin pouzivam tohle: https://www.ikea.com/cz/cs/p/samla-krab ... -90102971/

Nevypada, ale unese toho docela dost, nejakych 20 kg urcite. Hleda se v tom lip nez ve 3. rade ve spajzu :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
cortes
Příspěvky: 166
Registrován: 17.10.2014 22:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cortes »

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... domaci_vov
Zdravotnický expert Pavel Hroboň míní, že řízené promoření zdravých obyvatel Česka by mohlo mít dalekosáhlé následky. „Zemřelo by možná až 30 tisíc lidí.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... domaci_vov
Já jsem rád.
CZ ŠKORPION VZ 61 S + Prcek 6,35 + Gladiator cal. 500 HD D2 - Limited Edition.
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MartinSk »

Proforma - díky, až nebude Ikea kontaminována, tak dokoupíme. Ty škatule vypadají prakticky. A ty kolečka jsou bonus navíc - možná by se to z kopečka dalo použít jako dopravní prostředek... :D
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dr78 »

štaflík_new píše: 08.04.2020 19:29 Geograficky kvíz. Pozná někdo, odkud je to foceno?
Ze by to byl vrchol Jizerek? Rozhledna Smrk?
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Pres rok jsem mela na ruce nejaky exem, mazala jsem to vsema ruznejma mastickama, volne dostupnyma i od doktorky, nic. Lepsi, horsi, ale byl tam porad. Co jsem si zacala drbat ruce v alkoholu, exem zmizel :D Zrejme to nebyl exem, ale nejaka plisen z prace apod. Jsem tomu docela rada, bylo to otravny. Ale zarazi mne, ze to doktorka nepoznala. Tak aspon jeden dobrej dusledek stavajiciho stavu 🙂
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Odpovědět