Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

V pondělí večer druhé očkování a ráno na rozdíl od prvního bolest ruky. Následně na stavbě to postupně přešlo v teplotu ( to jsem zjistil až doma ) a bolest kloubů plus celková únava a malátnost. Nicméně práci jsem dodělal. Celé odpoledne jsem proležel a až večer to odeznělo. Tak už snad bude klid, pokud pominu, že mi v jedenáct budou trhat moudrák. Po výpadku proudu odešel display na ledničce, ale kompresor běží, takže je..t na to.
Jinak k těm skokanům, pokud bych chtěl odejít, nebudu tím kazit den desítkám hasičů a možná stovce cestujících. Copak si nemužou ti blázni dát hrst prášků a naposledy se napít nečeho dobrého než usnou na vždy? Alespoň by tělo zůstalo v celku a ne kolem trati v podobě špatně umletého tataráku :hand
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Vaclave, mne po 1. davce bolela vecer hlava, a to fest, ale jinak nic. Po 2. vubec nic, jenom jsem vecer a nasledujici dopoledne byla vic spaci, proste klasicka unava po ockovani jako po kteremkoli jinem. Dokonce ani ruka nebolela, pokud jsem vyslovene nehledala, kam ze mi to pichli.

Ale jsem nastvana - porad jeste nemuzu prijimat 5G a ten magnet mi tam taky nedrzi, mam podezreni, ze mi pichli nejakej ausus! :D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jerry.mysak »

proforma
jo to nasere. :-) Počkám půl roku, jestli ti nenaroste kopyto a pak do toho možná půjdu taky:-)
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
BOB2016
Příspěvky: 141
Registrován: 23.01.2018 9:50
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od BOB2016 »

Po prvej davke len bolest ruky pri zvihnuti nad hlavu. Vcera druha davka, dnes rano taktiez bolest pri zdvihnuti nad hlavu. Uvidim ci este nieco pribudne...
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Proforma: to máš teda pech. Jiní lidi na tom nosí mobil. Možná to souvisí s tím, že už došly čipy.
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... anicni_kou
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

:lol:
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Jo a ta včerejší bouřka byla fakt krotká.
Hejtman Jan Grolich (KDU-ČSL) uvedl, že bouřky v noci na dnešek v zasažených obcích odtrhly asi 70 plachet ze střech. "Během dne se to opraví. Větší škody by neměly být," poznamenal Grolich.
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/k-dem ... mu/2058722
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Dnes jsme s ženou navštívili Lidice. Počasí přálo, ani horko, ani chladno nebo déšť. Vždy jsem rád, když si z nějakého výletu mohu odvézt knihu, vztahující se k danému místu. Tentokrát od Eduada Stehlíka, doporučuji. Spousta dobových fotografií. Lze se dočíst, s jakou až psychopatickou precizností Němci Lidice vyhladili z povrchu země. Nejen vyvraždění, vypálení, stržení domů, kostela, to byl jen začátek. Po té tam napochodovala RAD (říšská pracovní služba), a ta kácela stromy, zavezla rybník, upravili koryto potoka, vyhrabali rakve z místního hřbitova, vylámali zuby z lebek, ostatky a náhrobky rozpracali na prach, prostě cílená totální likvidace místa, aby nikdy již nebylo známo, že tam někdy nějaká ves existovala...
IMG_20210703_190507.jpg
PS: jestli čekáte nějaký příběh s pejsky tak jen zkráceně: ano, opět, i přes zákazové značky, že čokl tam nemá co dělat, tak viděno cca 5 psů, hovna po trávníků a jedno dokonce pár metrů od hlavního Lidického pomníku (sochy dětí). Ptám se, proč na takové památky chodí lidé s čoklama? Když za a) ví, že tam pravděpodobně nesmí, b) ví, že se čokl někde vysere a vychčíje, protože musí :lol:
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Devlope, je zbytečné se rozčilovat. Měl jsi ty pejskaře jako správnej Čech napráskat policajtům ;)
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Ale já se už nerozčiluji, beru to jako fakt a jsem s tím srovnán, jen zakroutím hlavou a povzdechnu si, zase ty psí hovna, i u památníku v Lidicích. Bojovat s větrnými mlýny, na to už nemám čas ani chuť. Změnil bych pořekadlo "Co Čech, to muzikant" na "Co Čech, to pes" :lol:
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Bojovat proti existenci psů fakt nemá cenu. Bydlím kousek u cyklostezky. Cítím podobnou nenávist k cyklistúm. Naprosto bezohledná stvoření, co metr to nějaký pohozený plast, sáček, obal,... Tak si tak říkám zaplaťpánbůh za hovna. Ty se vstřebají. A pokud člověk není slepý, dokáže se jim vyhnout. Ale zažila jsem případ, kdy na mě paní povykovala, že šlápla do hovna po mém psu. Po mém psu uklízím, takže si vymýšlela. Ale na dotaz proč do toho hovna šlápla když tedy viděla mého psa že se tam vys... už odpovědět neuměla ;)
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pez »

Tak to jsem v háji, pejskař a biker k tomu. 😂😂
Na svou obhajobu musím říct, že hovna, mimo les, sbírám, po cyklostezce nejezdím a nikdy nic v přírodě nevyhazuji. :hand
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Jéé, neber to osobně, a vlastně ani doslova. Přiznám se, že jsem se trochu nechala unést Devlopovou averzí vůči psům, tak jsem hodila jinej příklad. Ve skutečnosti to s těma cyklistama není tak zlé ;)
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Andy - nemám averzi vůči psům, přečti si jiné moje texty, mám psy rád, a moc. Super parťáci teď i v postapo. Nemám rád "nechovatele" a "majitele" psů ;) Pes za to, že se vysere u památníků v Lidicích nemůže, je to zvíře, může za to jeho majitel. Jinak témá psů bych tady raději uzavřel. Ta hlavní myšlenka, která se ztratila v psích hovnech, byla o tom, jak se Němci dokáží zfanatizovat a vynaložit tolik úsilí k likvidaci nepotřebnch a nechtěných ;)
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Vypadá to, že dnes jsem jak slon v porcelánu, že? Tak dobrá, beru zpět. Také nemám ráda nezodpovědné rádobypejskaře. Vždy se naježím, když se někdo naváží do psů, majitelů zbraní,...a policajtů. Tak se Devlope omlouvám :)
JOBU
Příspěvky: 1820
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Ako je možné, že až dnes som sa z SM dozvedel, že pred už časom zomrel legedárny Antonín Zendl? Nejak som to tu nezachytil. Česť jeho pamiatke... už ladí mašiny tam hore.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

Já se tu s tím nechtěl prezentovat... Zendlovy výrobky mám na zbraních v míře více jak vrchovaté...

Byl to jeden z nejlepších (ba li dokonce ten nejlepší z) puškařů...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Dneska v noci mi udělala obrovskou radost naše basketbalová repre. Kluci jedou do Tokia. Smekám.
Udělám co musím
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tomáš »

Dneska jsme byli s rodinou na výletě vlakem, Pendolinem, na wc tam je tlačístko SOS.
Jeden člověk před námi to omylem zmačknul a odešel (začalo to v celém vagoně pískat), pak jsem šel já se synem a když jsme se vrátili takto furt pískalo. Než se dostavil výpravčí, kterému jsme to ještě museli jít říct, tak to bylo dobrých 6min, možná víc.
Chápu, že spousta vlaků tohle nemá vůbec, takže furt je to jakási nadstavba, ale v případě vážnějžšího stavu, kdy je pomoc důležitá rychle mi přijde reakční doba dost tragická :idea:
Strašlivoskopický
Příspěvky: 100
Registrován: 21.06.2021 13:53

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Strašlivoskopický »

A co cekas ve state, kde ti co maji byt "hard profesionalove"- ochranka prezidenta, jen stali a cumeli (pak je vyhodili), kdyz chlap strilel na Klause z kulickovky ? V USA by ten blbec byl uz na prkne...
Odpovědět