Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Já se dnes stavoval u táty, dal jsem mu svůj cca dva roky starý mobil, protože jeho už byl vážně prehistorický (i když dotykáč...) nějaká ta chvíle vysvětlování, ale zavolá a napíše SMS, to na první lekci stačí. :lol: . On mi za to opravil malou kolobězku na nožní (neelektrický) pohon... a já si od něj ještě vzal jeden x let starý gramofon Tesla s reprákama, jestli vůbec funguje budu zjišťovat, až na to za A: Budu mít nervy, za B, seženu nějakou LP desku. :).
Takže dnes taky asi úspěšný den.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Začínám dobře. K snídani jsem od nejstaršího syna dostal vnučku Kristýnu. Mírovou, 50 cm, 3,95 kg. Všichni zdraví. 🌻
Udělám co musím
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

:yes

U nas v baraku si otevreli Vietnamci novou vecerku. Neni uplne spatny mit sklad s tunama trvanlivych potravin takhle hezky po ruce :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Germanik - krásná práce :F

Jenom jak jste to napsal - vnučka k snídani - tak jsem se trochu vyděsil a leccos mě napadlo.
Každopádně nejste Kronós, že? :D
Óðinn á yðr alla
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Že bych rodil a jedl bohy? 🤗 Jen zanechávám genetickou stopu
Udělám co musím
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Já jsem dnes dosáhl poloviční mety. Váha ukázala o 5kg míň, než když jsem začal. Ještě trochu a budu mít habilitaci ;) .
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tomáš »

Pomáhal jsem kamarádovi na zahradě, celý den. Nějak nedošlo, že to zpropadné Slunce už má sílu a nenamazal jsem se (obecně nemám rád teplo a léto :D), takže teď večer jsem jak rak, skučím a mažu se Pantenolem :head
Trotlik
Příspěvky: 21
Registrován: 23.04.2021 0:45
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Trotlik »

PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Na Prime CNN "malá škola hulvátství" v podání MZ. Kdo trochu rozumí "řeči těla", může si udělat obrázek o míře nesouladu "sdělovaného" a "prožívaného". Tohle budu ještě léta používat na semináři.

A ukázka "Lži v přímém přenosu" je Zemanovo tvrzení, že nemusí rozpustit sněmovnu ani tehdy, pokud se shodne 3/5 většina poslanců. Asi spoléhá, že málokdo ústavu známe :puke .

(1) Poslaneckou sněmovnu může rozpustit prezident republiky, jestliže
a) Poslanecká sněmovna nevyslovila důvěru nově jmenované vládě, jejíž předseda byl prezidentem republiky jmenován na návrh předsedy Poslanecké sněmovny,
b) Poslanecká sněmovna se neusnese do tří měsíců o vládním návrhu zákona, s jehož projednáním spojila vláda otázku důvěry,
c) zasedání Poslanecké sněmovny bylo přerušeno po dobu delší, než je přípustné,
d) Poslanecká sněmovna nebyla po dobu delší tří měsíců způsobilá se usnášet, ačkoliv nebylo její zasedání přerušeno a ačkoliv byla v té době opakovaně svolána ke schůzi.
(2) Prezident republiky Poslaneckou sněmovnu rozpustí, navrhne-li mu to Poslanecká sněmovna usnesením, s nímž vyslovila souhlas třípětinová většina všech poslanců.
(3) Poslaneckou sněmovnu nelze rozpustit tři měsíce před skončením jejího volebního období.
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

Včera jsem zahájil sezónu. Rovnou jsem i zkusil nový neoprén ve vodě. 3 hodiny na vodě a super.
1.jpg

VN Rozkoš.
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

IMG_20210425_122848.jpg
Doping je sledování ČT. Hodinu dívám a 4 na uklidnění štípu
Udělám co musím
drigon
VIP
Příspěvky: 2947
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Aby jsi se z toho neserval.
A mne čeká noční. Za chvíli se půjdu natáhnout. Až mi dole dojede vyvařovačka na včelí vosk.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1586
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

Tak poté co jsem si přečetl některé teorie v jiném vlákně mi to nedalo. Musel jsem na místo činu. Dnes jsem navštívil Vojenský technický ústav, o. z. Slavičín.
vrb1.jpg
vrb1.jpg (48.49 KiB) Zobrazeno 1435 x
vrb2.jpg
vrb3.jpg
vrb3.jpg (53.72 KiB) Zobrazeno 1435 x
vrb4.jpg
vrb4.jpg (101.55 KiB) Zobrazeno 1435 x
Musím konstatovat, že teorie o tom že do objektu pronikli v utajení nějací agenti je zcela nesprávná. Ne že by to nebylo technicky možné, je to starý, rozpadlý, za komára pravděpodobně zbudovaný areál. Kolem dokola obehnaný zreznutým/shnilým drátovým pletivem, brána by se dala přelézt a ani by si toho nikdo (pravděpodobně) nevšiml, poněvadž nikde ani nohy, ani živáčka. Jenže…na to aby se dovnitř by dostali agenti by potřebovali minimálně nějakého návodčího. Je to v tak hrozné díře, že člověk má problém to najít i když ví přibližně kde to hledat. Vzal jsem si boty že to projdu i okolo pokud tam bude něco zajímavého, ale krom jednoho vandalského nápisu tam není absolutně nic k vidění.
cert.jpg
Den jsem ukončil nedaleko u skal a popravdě jsem udělal asi desetrát líp protože i když jsou to jen blbé šutry, je tam stále mnohem více k vidění. Příroda nádherná.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Jo, pokrok nezastavíš, tentokrát jsme do školy dostaly testovací sadu s těma ampulkama. Samozřejmě stojánek je jen jeden na 10 ampulek. Takže na to padly plata na vajíčka. Prostě testovací sada 21. století. Úplně jsem si tam představil ty vajíčka, s tím obligátním slepičím hovínkem... No bude to dnes s těma prvňákama sranda. Tohle prostě sami nedají ani náhodou.
Přílohy
IMG_20210426_055315.jpg
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Super napad, jste sikovni :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

HUF, no byla to akce, ale kupodivu to všichni zvládli, samozřejmě s tím nakapáním a pak vyždímáním té vatičky jsme museli dětem pomoct, ale nikdo to nevylil a všem to vyšlo negativně. Takže úspěch. Ale tedy zlatý ty kartičky... Děsím se co dostaneme příště.

Jen takový malý poznatek kdo by asistoval u podobné akce, bylo by asi lepší udělat v těch platech spíš křížky než díry, aby tam ta zkumavka lépe držela. A nebo si nějaké děti přinesly takové kostičky nějakého většího Lega. Zespoda do té kostičky ta ampulka pasovala.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Možná kousky polystyrenu?
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Ani tohle nikdo nevylil, takže i ty plata od vajec se daly použít.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Stačí kolíček na prádlo. Jinak koupě 1 lega by školu nezabila. Na MŠMT jsou ale voli, když se ani nepodívají, co do škol posílají.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Žena používá krabičky od léků. Prostě děcka přinesla krabičky od Sanorinů apod. Druháci, zvládají to je to celkem legrace, a jestli je to k něčemu dobré... :?
Óðinn á yðr alla
Odpovědět