Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Často si z toho dělám legraci, že jsme s kolegou poslední dva žijící zedníci v kraji. Práce je opravdu hodně. Jinak ,,jak bylo dnes,,. Musel jsem si udělat radost, neboť jsem přišel o dívku. Ale ty krásky z Izraele mají něco do sebe :hand :beer
Přílohy
IMG_20210919_125218_109.jpg
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Pěkná kočka. Zralá, spolehlivá a každej normální chlap se za ní s chutí ohlídne.
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nightmare »

Václaf: hovno dívka, sviňa to byla... A to jsem četl jen short story... A byť je z toho člověk zpruzenej, s odstupem si řekneš, že zaplať pánbůh
Pultik
Příspěvky: 43
Registrován: 07.02.2014 5:42
Pohlaví: muž
Bydliště: Náchodsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pultik »

Stavební řezivo se dá za normální ceny koupit v polsku.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Tvl. Svět se prdel obrací, teď jsem byl u vietnamce pro pizzu k večeři a na jeho dotaz co ještě jsem odpověděl Kalašnikov AK 47. A on na mě ,,co to je ?,,
Čechy čechům !!!!!
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od FMJ »

Nedávno mi kamarád z Rakouska potvrdil, že k navýšení cen za dřevo došlo i u nich, snad až na 400% cen obvyklých v období konce minulého roku. Prý je to snad z důvodu vykupování dřeva ze strany Číny, která jím vytěžuje prázdné kontejnery, ve kterých dováží levné zboží do Evropy. Čili něco jako situace kolem střeliva, potřeb pro přebíjení a jejich neobvykle zvýšených nákupů ze strany USA...... Že by se Čína chtěla stát nejen ocelářskou, ale i dřevařskou světovou velmocí?
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od OldSoldier »

Neco je spatne - za posledni dva tydny treti chciply kralik :-(
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Jak by řekl můj děda: Dal jsi jim mokrý seno? Pokud ne, tak je to mor :cry: :cry: :cry:
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od OldSoldier »

Toho se prave bojim. Neni nafoukly, tezce dycha(l)… vypada to na nejakou nemoc. Tak uvidim
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od OldSoldier »

Dneska dalsi tri kusy zhasle :-( vypada to, ze mi nezbyva nic jineho, nez na jare obnovit chov kraliku, protoze tenhle je uz ztraceny. Ach jo :cry:
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Spalit kralikarnu nebo vydesinfikovat vapnem, tohle vypada na mor. Mixomatoza by meli otekle oci myslim. Nebo muzes zkusit veterinu
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Sedím, vypeckovávám švestky a uvažuju nad budoucím vývojem. Chtěla jsem si původně letos koupit nové auto, ale přemýšlím, zda nebude lepší, levnější a nadčasovější koupit si pracovního koně :D No ze zvědavosti asi dnes mrknu na inzerci...
Kdo je připraven, není překvapen.
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od OldSoldier »

No palit kralikarnu se mi uplne nechce, ale vapno a savo by snad melo stacit.

Jeste tam mam asi 25 kusu, ted spis resim, jestli je vybit rovnou nebo doufat, ze to nekteri zvladnou (i kdyz tomu moc neverim).
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Kůň je drahý na provoz, naproti tomu taková mula, ta maká skoro zadarmo, tak to alespoň říkala kámoška veterinářka.

OldSoldier, zavolej na veterinu jen pro radu. Ale mor u králiků je myslím hodně účinný. :cry:
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

OldSoldier píše: 21.09.2021 14:50 No palit kralikarnu se mi uplne nechce, ale vapno a savo by snad melo stacit.

Jeste tam mam asi 25 kusu, ted spis resim, jestli je vybit rovnou nebo doufat, ze to nekteri zvladnou (i kdyz tomu moc neverim).
Jasně, ušetři a roznes nákazu po širém okolí... Hlavně veterině ani muk! :ne
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

OldSoldier píše: 21.09.2021 14:50 No palit kralikarnu se mi uplne nechce, ale vapno a savo by snad melo stacit.
Jestli by nebylo předtím vhodné zjistit, co jim opravdu je.
Del-in
Příspěvky: 233
Registrován: 28.05.2015 1:07
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Del-in »

OldSoldier píše: 21.09.2021 12:56 Dneska dalsi tri kusy zhasle :-( vypada to, ze mi nezbyva nic jineho, nez na jare obnovit chov kraliku, protoze tenhle je uz ztraceny. Ach jo :cry:
Pro tyhle případy mám doma ESB3 prášek pro přípravu perorálního roztoku, jednou mi zachránil chov, sice z toho nemáš pak nic moc na maso, ale aspoň nemusíš koukat, jak ti kape jeden králík za druhým... Nutná desinfekce komplet chovatelského zázemí a spálit všechno, co jde. Zkontroluj seno, mnoho téhle sajrajtů roznáší hlodavci....
Martysedlak
Příspěvky: 553
Registrován: 08.04.2020 14:09
Pohlaví: muž
Bydliště: Pohledem Pražáka - dálný Východ

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Martysedlak »

Je-li to mor, nebo myxomatóza, je v podstatě teď jedno, ve fázi kdy ti to kape je nejlépe rychlá akce z nožem. Obojí je vir.
Del-in
Příspěvky: 233
Registrován: 28.05.2015 1:07
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Del-in »

Jenny budou povidla? Já letos udělala pár skleniček s přidáním chilli papričky ( red scorpion Butch Taylor - pěkně ostrá potvora) a je to úlet.... Třeba se Ti hodí tip. Vaří se to v pomalém hrnci skoro samo a je to vážně dobrota.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Ode dneška týdenní dovolená a hned ráno jsem u Brna v nepřehledné zatáčce potkal Pražáka předjíždějícího kamion přes plnou čáru v protisměru. Naštěstí to odneslo jen zrcátko a bok, takže se dá pokračovat, ale docela mi zkazil den. Jeho auto dopadlo mnohem hůř, zaparkoval v návěsu. Zázrakem žádné zranění.
Odpovědět