Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

No jó, USA země zaslíbená. V USA vědí jak na to :D Kecy v kleci.
A SOS tlačítko na WC je dobrý nápad. Sanitka taky nedorazí většinou do 6.minut, takže myslím, že to je v normě. A možná to byl nejhorší reakční čas :D
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

No vidíš, já jsem takový tlačítko na záchodě v letadle stisknul v domnění že splachuju a letuška tam byla dřív, než jsem natáhnul kalhoty. :angel
Strašlivoskopický
Příspěvky: 100
Registrován: 21.06.2021 13:53

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Strašlivoskopický »

Pokracuj, pokracuj, skoncil si v momente kdy si byl bez kalhot a prisla letuska...
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Že ty jsi byl na brigádě natáčet nějaký film? :D

Jinak já za letušou jednou vlez. Protože se nezamkla. Naštěstí (pro mě bohužel) taky nestačila ještě sundat kalhoty :D
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

:x
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Bill Masen píše: 06.07.2021 21:22 No vidíš, já jsem takový tlačítko na záchodě v letadle stisknul v domnění že splachuju a letuška tam byla dřív, než jsem natáhnul kalhoty. :angel
No, mě se kdysi stalo přesně to samé, tedy s tím rozdílem, že už jsem měl natažené kalhoty. Přemýšlel jsem jestli to zmiňovat, ale pak mi to přišlo trapné, tak jsem si to nechal pro sebe, ale když v tom nejsem sám... :)
Uživatelský avatar
bear_grylls
Příspěvky: 128
Registrován: 26.08.2015 21:15
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bear_grylls »

Koľko je vo vlaku sprievodcov,koľko ma vozňov,dostať sa z jedného vlaky na druhý chvíľu trvá,a možno ten falošný poplach majú často tak sa potom stávajú imunim.
Ludstvo je virus ktory napadol Zem.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tomáš »

Chápu realitu života, že falešné poplachy, poddimenzovanost apod.
Jen jsem si říkal, že to zmíním, aby na to nikdo rozhodně nespoléhal :D

Zajímavé bylo také chování všech lidí ve vagoně.
Všichni se ohlíželi odkud to jde, ale prdel (z 99%) nikdo nezvedl.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

To, že při větším množství lidí nikdo nereaguje je známý jev. Každý čeká, že pomoc poskytne někdo jiný. Proto se doporučuje že pokud potřebuješ pomoc, musíš v tom davu oslovit konkrétního člověka. Oslovit dav moc nefunguje.
cipis
Příspěvky: 4834
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Oslov nekoho z kadiboudy:-D Prave proto je to tlacitko, abys nemusel oslovovat. Akorat kdyz nikdo neprijde ... To je jak tlacitka ve vytahu ...
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Audis »

Procházka 8 km, naučná stezka Boubinsky prales, stoupání 250 metrů výškových metrů nahoru a pak dolů. To hodnocení hvězdy 3/5 je pravda, žádný přírodní wau efekt. Popadane stromy, upraveno motorovkami aby neprekazelo, občas 300 lety strom, hustý les kde do nitra není přístup. Obtížnost terénu střední. Kočárek ne. Tip na výlet 3/5. Na začátku cesty placené parkoviště, presso 60 Kč. Cenově presvihle. Vědět to, pojedu dál 300 metrů do zákazu a zaparkuju na prázdném odkladisti dřeva.
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
PaF
Příspěvky: 1525
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

jj, byl jsem na Boubíně tak před 40 lety a po zkušenostech s karpatskými pralesy mi to tam připadalo jako městský park :lol: . Jen tam tenkrát žádné placené parkoviště nebylo a já přišel od vlaku pěšky z Kubovy Huti.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

https://m.magazinplus.cz/technika/2108- ... d=12498479

Vedci zmerili, ze zemska kura pod Islandem ma tloustku 40 km, coz odpovida pevninske, nikoli oceanske kure. Domnivaji se, ze by mohlo jit o samostatny kontinent, podobne jako u Zelandie.

Ze by konecne nasli Atlantidu? :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

cipis píše: 07.07.2021 18:37 Oslov nekoho z kadiboudy:-D Prave proto je to tlacitko, abys nemusel oslovovat. Akorat kdyz nikdo neprijde ... To je jak tlacitka ve vytahu ...
Myslel jsem to všeobecně pochopitelně ;)
Začít hulákat z kadiboudy, tak by se naopak přišli podívat všichni :D
Uživatelský avatar
Foxy
VIP
Příspěvky: 534
Registrován: 13.10.2012 18:39
Bydliště: Jižně od Prahy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Foxy »

proforma píše: 07.07.2021 22:25 Vedci zmerili, ze zemska kura pod Islandem ma tloustku 40 km, coz odpovida pevninske, nikoli oceanske kure. Domnivaji se, ze by mohlo jit o samostatny kontinent, podobne jako u Zelandie.

Ze by konecne nasli Atlantidu? :-)
Atlantida... nádherný starověký hoax, který spáchal bájivý Platón, věrohodný asi jako Jirásek se Starými Pověstmi.

BTW, pod Islandem není oceánská kůra, ale mohutný Středoatlantský hřbet, už pevninského charakteru, kde Island je jeho nejrozsáhlejším, nad vodou čnícím vrcholem. Island je vůbec úžasná záležitost, doporučuji protoulat skrz naskrz, ale nevím, jak je dnes turismem zdeptán, já tam byl se stanem a ženou mou milovanou v roce 2010, krátce potom, co tak nádherně vysoptila populární sopka Eyjafjallajökull.
Když je zle, je to vlastně fajn, protože by mohlo být i hůře.
Když už je tak zle, že horší už to být nemůže, je to vlastně fajn, protože pak už může být jen lépe.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Troju taky vsichni meli za hoax, dokud ji Schliemann nevykopal :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od viktor »

boli me prdel, mam za sebou v tomle hicu cca 700km na moto ....
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Tak dnes jsem asi 5x zmokl až na kost, nechal si vyměnit pneu na bávu, protože 7 let staré pirelky už byly tvrdé jak puky na hokej, takže je nahradily čerstvě vonící Dunlopky Sport maxx 235/45/17 a 255/40/17. Ze zásilkovny jsem si vyzvedl konečně nerezové ešusy od ALB a hlavně VAR2 plynový vařič a zásobu plynových kartuší. Tohle mi prostě chybělo ve výbavě, na lihovém vařiči bych toho fakt moc pro rodinu neuvařil. :chuckle V balíčku s ešusy z jednoho nejmenovaného obchodu ale byla dnešní největší, nečekaná výzva - zdarma balíček tyčinek od GRIG, aneb #YESCVRCKA. Tyčinky jsou totiž z prášku z cvrčků. Zkusím se přemoci a vyzkouším k večeri :D Žena tvrdí, že mi už pak nedá pusu, jestli to sežeru, tak mám trochu dilema.
drigon
VIP
Příspěvky: 2923
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

U nás byla okolo 8 hodiny večerní šílená čína. Na zahradě nám leží strom o průměru popelnice, v suterénu je vysklené okno a všude okolo je bordel. Padaly až 2cm kroupy.
Část města je bez elektřiny, několik střech bylo vichřicí přemístěno na zem a podle zpráv od známých jsou v důchoďáku hasiči (urvaný kus střechy). Na obzoru se zase blýská.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maric »

Tady na východě Moravy zatím ani kapka, venku teď v 11 večer stále přes 29 stupňů. To bude noc…
Odpovědět