Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

neplánovaná rozborka pekárny, objednány nové řemínky za 250 kč i s poštovným :D
Přílohy
IMG_20200227_223448471.jpg
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Ted docela zajimava cesta z prace domu - nahore na Sumave napadlo 30 - 40cm a fouka.. boze dekujeme Ti za system quattro! Jsem si tu cestu uzival..
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Count »

proforma píše: 27.02.2020 21:42 Myslis tu med, kterou chtel Babis prodat, aby mel na jizdenky?
Ano, přesně tu myslím. Nevím jestli si Respilon dělá ten oxid sám, nebo mají dodavatele, ale vstoupit s tím do výrobního řetězce by bylo vhodné. Alespoň by se ukázalo, k čemu podobné rezervy jsou.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
singleshooter
Příspěvky: 21
Registrován: 20.07.2016 8:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od singleshooter »

Dnes prišli dvaja muži na poštu s rúškami na tvári. Okamžite zavládla panika. Až keď sa ukázalo, že sa jedná o prepad pošty všetci sa hneď ukľudnili.
NOE bol prvý prepper na svete a tiež sa z neho smiali...
JOBU
Příspěvky: 1818
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Ráno cestou do práce- ženská na ceste,zrazila cyklistu, tma jak v riti, do toho hustý sneh a on bez vesty či odrazky, ženská v totálnom šoku, už tam pri nej zastavil voľajaký chlapík a poskytoval mu pomoc. Pak sme sa vystriedali v masáži srdca, a ťahal som to až do príchodu záchranky, bohužiaľ masívne krvácanie z nosa, uší a temena hlavy jasne znamenalo že je koniec... A ako hovorí aj kamarát zo záchranky,prax je taká, ak je človek pri nehode vyzutý (aspoň čiastočne), je to v ťahu...
Ten pocit bezmocnosti bol na tom bohužiaľ najhorší, neprajem nikomu, deň v riti.. :(
https://presov.korzar.sme.sk/c/22336739 ... lahol.html
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Bez helmy, bez vesty, bez světla, po tmě...jasná sebevražda. :punch

Záchrana při nehodě / zranění je krutá, ale dobrá zkušenost. :yes
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Rolid
Příspěvky: 21
Registrován: 01.08.2014 14:22
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rolid »

JOBU píše: 28.02.2020 21:40 A ako hovorí aj kamarát zo záchranky,prax je taká, ak je človek pri nehode vyzutý (aspoň čiastočne), je to v ťahu...
Tohle je hrozne zavádčjici tvrzení. Osobně se na dlouhé cesty zouvám. Tak doufám, že do ničeho nenarazim a nenarazim na někoho kdo se timhle nesmyslem řídí. Pro šťouraly mám za sebou 3x kurs bezpečné jízdy na autodromu v mostě. Ten poslední jsem si dal celý zutý a zjistil jsem že u nových aut už je to jedno. Nástup brzdového asistenta umožní i 45kg blondýně zabrdit stejně intenzivně jako 100kg chlapovi v kanadách.
JOBU
Příspěvky: 1818
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Napísal som len to, čo mi hovoril, a pri tých nehodách zasahuje dosť už takmer desaťročie. Takže či je pre teba zavádzajúce, alebo nie, jeho prax je proste taká... A NIKDE som nenapísal, že sa tým riadi, tak čítaj pozorne.
Práveže spoliehanie na všetkú tú elektroniku v autách robí šoférov čím ďalej, tým menej obozretných. A ešte, u nás vyhláška hovorí jasne, vodič mám mať pri šoferovaní pevnú obuv, pokutu môžeš dostať aj za "žabky". Ale každý je strojcom svojho šťastia a na také experimentovanie (a ešte sa ním chváliš :head ) sa časom dopláca. Tak len dúfaj no..
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ray »

Dneska výlet s rodinou na hvězdárnu, kterou máme 3km od baráku. Místo, kde vždycky bývá tak max 20 lidí naráz a na chodbách a mezi exponáty se skoro nepotkají. V životě jsem tam neslyšel jinej jazyk, než češtinu. No a zrovna dnes tam musíme potkat zku*****ho talošského fotra se dvěma harantama. :head
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od K4cer »

JOBU píše: 01.03.2020 12:39... A ešte, u nás vyhláška hovorí jasne, vodič mám mať pri šoferovaní pevnú obuv, pokutu môžeš dostať aj za "žabky"...
Kecáš. Pošli link na ten odstavec vyhlášky :D

V kamione, aj v mojom aute, som sa na dlhšie trasy vyzúval úplne bežne, a nemalo to vplyv na nič. Nehodu nespôsobujú šľapky/kanady/štekle, nehodu spôsobuje skutočnosť že vodič je kkt :D
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Fantozzi
Příspěvky: 117
Registrován: 13.03.2016 17:27

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fantozzi »

JOBU, ten tvuj znamy záchranar ale asi myslel ze kdyz je vyzuta oběť nehody(cyklista, chodec) ne řidič. Chapu to, ze to signalizuje silu narazu.
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Zapadlo »

Ne, vyzouvá to i řidiče mot.vozidel. Někdy je to taky vysvlíkne z kalhot a opasek zůstane zapnutej...u kolen. Při vysokých rychlostech se naše tělo samovolně chová až neuvěřitelně elasticky, samozřejmě s následky. Tohle pořekadlo o jistém konci u zutejch lidí se traduje i u nás v ČR. Vyjímky jsem ale zažil taky.
JOBU
Příspěvky: 1818
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Fantozzi píše: 01.03.2020 21:00 JOBU, ten tvuj znamy záchranar ale asi myslel ze kdyz je vyzuta oběť nehody(cyklista, chodec) ne řidič. Chapu to, ze to signalizuje silu narazu.
No presne tak som to myslel aj ja. Vyzutého vodiča ani neviem prečo začal riešiť Rolad...
K4cer, tak teda nie, u nás som to fakt nenašiel, ale viem že raz sa to dosť intenzívne riešilo. Asi sa mi to už domotalo v makovici :lol: .
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Jojo, pravda. Když se v autě vyzuji, pochcípají všichni :)
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

zemřel Honza Vyčítal
https://youtu.be/JMZkQx-o-NE
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mukl »

...Když jsem byl malý, setkával jsem se s jeho kresbami někde v časopise "Dikobraz" ...a pod.
Vždy, jsem byl tenkrát z těch jeho "načmáraných strašidel" úplně konsternovaný. Ani tomu humoru jsem nerozuměl.
"Trempská" muzika "greenhornů" mne také v dětství i dospívání zcela minula....
Jenže ....jak šel čas, jsem nějak ty "Vyčítaloviny", tak ňák začal chápat. A myslím, že i nakonec pochopil.
Honza Forever!
Čest jeho památce!
Uživatelský avatar
cortes
Příspěvky: 166
Registrován: 17.10.2014 22:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cortes »

Jak bylo dnes,dnes bylo slunečno.
Zeptal jsem se mladé jestli její kolegyně co přijela z Itálie nastoupila dnes normálně do práce.
SMS na hranicích nějakou dostal její manžel při návratu, ale bylo to jen nějaké doporučení.
Doma nezůstala aby nepřišla o dovolenou, a argumentovala, že nebyla v postižených oblastech.
Jako může se stát a taky nemusí.
Poznáme doma do pár dní.
No hlavně, že slunce svítí :hi
CZ ŠKORPION VZ 61 S + Prcek 6,35 + Gladiator cal. 500 HD D2 - Limited Edition.
Uživatelský avatar
Equestrian
Příspěvky: 139
Registrován: 26.01.2020 15:55
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Equestrian »

Dnes jsem byl nucenej projet Prahou, no tak jsem to vzal rovnou stylem omrknutí situace, no co k tomu říct ovečky tak jak jsem tušil naprosto klidné, cupitají si ve stádu a nikdo nic neřeší, každej čeká na povely v bedně :yes
Tramvaje narvané, na ulicích klid, nikdo žádnou ochranu neřeší. Nejvíc mě zaujal týpek, jak si v klidu šel na zastávku a v pletených bezprstových rukavicích chroupal mrkvičku, určitě měl umyté ruce, nebo použil alespoň desinfekční gel :moon :) Vždyť to je přeci jen "taková horší chřipka" no ne? :devil
"Je lépe být připraven na příležitost a nemít ji, než příležitost mít a nebýt na ni připraven"
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PeFi »

Kolega před pár dny: Vráítil jsem se z IT a za mnou to tam v zápětí zavřeli.
Šéf dnes: Není od vás hezké, že se kolegovi, který se vrátil z IT vyhýbáte. Prosím nedělejte to. Není k tomu žádný důvod, kolega se cítí zdráv. :head
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od J-e-n-n-y »

My si o tu pandemii koledujeme :head
Já jsem si dnes psala s dvěma známými lékaři. Jen tak ze zvědavosti jsem nakousla i téma koronaviru. Už jen zmínka působila jako rudý hadr na býka a to se známe velmi dobře. Prý všichni se zbláznili, není důvod panikařit, chřipka je o dost horší, jeden se vrátil minulý týden z Itálie z lyží a od té doby normálně ordinuje atd. Tak jim přeji ať jim ten optimismus vydrží i v následujících měsících.
Kdo je připraven, není překvapen.
Odpovědět