Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od FarmářJan »

To je fake nebo už je to tak zlý? Hehe, mají tomu říkat normálně a ne podle jedné značky džínů.
drigon
VIP
Příspěvky: 2949
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Bak-ly píše: 17.09.2020 18:17 Toto jsem dnes potkal na FB. Nejen že provozuje ten svůj šílený hon na zbraně, elektronické cigarety apod. Ale ještě si dovolí tak okatě lhát...
Co na ten flusbrock říct: snad jen " System fatal error."
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Kdyby tam napsal "kalhoty z modrého denimu", tak žádný problém nemá... :mrgreen:
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Banka zamitla mou reklamaci. To si tedy pekne nabehla, protoze lze, jako kdyz tiskne. Jsem si na 200 % jista, ze mam pravdu ja. Posilam to financnimu arbitrovi, to se prohne...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

mBanky jsem se zbavil v době kdy se změnila z finanční služby zadarmo na zaplaťte za každej prd...
Každopádně držím palce a jsem zvědavý na výsledek.
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

"Nedotýkati se drátů spadlých na zem" zná každý, ale "Neser Proformu, Proforma kouše" , na to je chudáky nikdo neupozorní. :rock
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

:lol: :devil
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pez »

Dnes registrace dalšího železa.
Paní mě hezky upozornila, že jestli ještě něco mám, tak co nejdříve, neb se opět očekává vyhlášení nouzového stavu.
drigon
VIP
Příspěvky: 2949
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Bill Masen píše: 18.09.2020 13:49 "Nedotýkati se drátů spadlých na zem" zná každý, ale "Neser Proformu, Proforma kouše" , na to je chudáky nikdo neupozorní. :rock
A bankéř aby si vzal gumové slipy. :chuckle :devil
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Tak dnes jsem se dozvěděl, že Táboře nedávno vzniklo "teritoriální velitelství" je to tedy něco, co má souvislost s teritoriální obranou? Víte o to někdo něco?
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Ne.
Je to Velitelství teritoria a slouží AZ.
V podstatě koordinuje činnost Krajských vojenských Velitelství (KVV) a v době ohrožení státu distribuuje vojáčky AZ tam, kde je stát chce. Vzniklo to někdy loni v létě, tuším.
Óðinn á yðr alla
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Koniáš »

Ale ne.
To Žižka vstal z hrobu, protože se už na to nemohl dívat, a začne dělat pořádek.
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

Co se tyka puvodniho konceptu TO, tak je to od poslednich voleb u ledu, protože se do AZ prihlasilo par stovek dobrovolniku, tak se GŠ placa po rameni a sni dal svoje vzdusne zámky o 10 000 AZ do roku 2030.

Nicméně MV to resi nakonec svoji cestou a vysledek se podoba memu konceptu o využití střelců, ktery jsem tu sveho casu prezentoval. Z hlediska rozpadlika je to vlastně lepší, protože svoje know-how bude moci primárně poskytovat sve komunitě/obci. Nicméně z hlediska obrany naší republiky je to promarneny potenciál a čas.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od poloventilator »

Ve Francii jsou v loji z jinych duvodu, ale toto maji mnohem lepsi nez my : Maji az 3 stupne zaloh : 1. na stejne urovni vycviku a naroku jako profesionalni vojak - obdoba nasich AZ. 2. vojakuje se mene, fyzicke naroky mensi, vhodne pro strazni sluzbu a teritorialni obranu - asi podobne je Narodni garda v USA, kde vidime i nadsene strejdy s pupkem a brylate :) 3. nevojakuji vubec, ale je to dejme tomu sedlak co ma vykonny traktor a v pripade potreby se dava i se svym strojem k dispozici. Je treba si uvedomit ze pri tvrdosijnem zachovani jednostupnovych AZ u nas, nikdy nedosahneme vysokych poctu - byt s nizsi bojovou hodnotou. A ty vysoke pocty budeme sakra potrebovat, az bude konflikt nizke intenzity, asymetricky, dlouhodoby, neco jako izraelske pomery. A k tomu vyvoj smeruje. V zapadni Evrope ke guerilove valce, u nas (doufejme) k obcasnym udalostem, ale nutne vysoke bdelosti. Umite si predstavit jen 100 chytrych nepratel, kteri nebudou primitivne pichat nozi nebo narazet autem na namesti - ale SMAZÁNO, jen pičus radí svým nepřátelům jak co nejlépe ublížit. Fab.. Plosne nasazeni desitek tisic domobrancu bude nutne a vyssi stupne (AZ, vojaci, policiste) mohou delat veliteleA mimochodem, ten II. stupen by mohl byt i velmi levny, mohli by zajemci mit vlastni vyzbroj a vystroj, s nejakymi predepsanymi zakladnimi standardy. . Probuh nepripravujte se pani lampasaci zas na minulou valku, jak je vasim zvykem... A pak se nedivte nekdy podivnym spontannim lidovym iniciativam – ktere by temer nevznikali, kdyby obcane citili zajem a snahu statu.
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od poloventilator »

Do not use rude words ! - to byvalo napsano uz i v rules hubu Fidonetu blahe pameti - a je dobre se toho drzet, pane admine... Ty moje "navody pro nepratele" jsou tak jednoduche, ze na ne prijde kazdy s pul dekem zdraveho rozumu za 5 minut. Mi nerikejte treba ze slimaka (nebo stejne fanatickeho Antifaka...) nenapadne SMAZÁNO... a X X X jinych nesmirne jednoduchych a efektivnich postupu. O tom mluvim, ze potrebujeme i maleho pupkateho strejdu s loveckou kulovnici, co se bude ochoten prochazet na stridacku s kamarady kolem zeleznice nebo VN vedeni u jejich vesnice, ochoten zahajit pripadne palbu, a mit v telefonu ulozena cisla na profesionalni sily...
JOBU
Příspěvky: 1820
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Bude banán?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Ano bude. Poloventilator: trvalý ban, bod 4, 10, 17 Pravidel.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Dneska měly být nějaké regionální volby v Itálii. Nevíte někdo, jak to dopadlo?
Případně nějaký spolehlivý odkaz na nějaké Italské médium, kde by se to dalo sledovat? Asi budou právě sčítat hlasy ne?
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Nechce se mi v tom čenichat:

risultati delle elezioni regionali
Screenshot_2020-09-20-20-19-33_20200920202642836.jpg
Např.:
https://www.corriere.it/elezioni/risult ... resh_ce-cp
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
hrd
Příspěvky: 1391
Registrován: 14.04.2014 11:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od hrd »

Tak dnes nejmenovaný mobilní operátor (několik tisíc lidí v budově, sdílené výtahy, jidelna apod.) - zaměstnancům se nařizuje využívat home-office v rozsahu max. 1 den v týdnu. Vždycky si myslím, že už mě nic nepřekvapí a ono jo.
Odpovědět