Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Dodekaedr
Příspěvky: 10
Registrován: 26.03.2020 12:40

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Dodekaedr »

Tomáš píše: 29.09.2020 8:18 Dnes mi povolil ten nosní plíšek v R-shieldu :evil: takže je na dvě poloviny.
Nemám ho zas tak dlouho a už nějakou dobu jsem si říkal, že tohle je jeho nejslabší část.

Pokusím se ho s ženou vyměnit, když mi pomůže :)
Tak mě to povolilo včera, je zvláštní, že to byl zrovna ten nejnovější a nejméně používaný...
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

M M píše: 29.09.2020 7:21 A kto nezazil plnotucnu .357 z 2" Jckoveho ultralightu, nevie co je masochizmus ... mne raz stacilo, nemam v rodine ortopeda, u kilovej zbrane je to v pohode.
Není třeba to hrotit, 2 válce jednou za pololetí se dát dají ;). Teda ale Hornady jsem nezkoušel. :lol:
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Patrol »

Včera jsem se zastavil v obchodě se zbraněmi a střelivem. Majitel obchodu je starší pán, který je i ve svém pokročilém věku denodenně v práci, ač stále více zhnusen stále většími komplikacemi v jeho podnikání.
Právě telefonoval:"... Jó to máte smůlu pane, tenhle náhradní díl nemáme a nikdy už nebudeme mít. EU nařídila náhradní díly sešrotovat, měli na to i nějaké dotace, takže už to není ani kde objednat, třeba budete mít štěstí jinde. Zkuste obvolat všemožné obchody se zbraněmi, já třeba mám nějaké zásoby, co jsem ještě stihnul objednat, ale tohle nemám. ...." podíval se na mně a na vysvětlenou dodal " prej aby si teroristi nemohli vyrábět zbraně z náhradních dílů".
Podal jsem mu hromádku vybraného zboží a zbroják " Paragon nepotřebuju. Celkem spěchám."
"Kdepak, to musí bejt, každou chvíli tady mám kontroly"
Opsal si zbroják s průpovídkou: " to aby soudruzi v Bruselu věděli kolik včeliček kterej čecháček prostřílí" , sečetl mi položky na kalkulačce, ručně to rozepsal na tři paragony, každý orazítkoval, podepsal naťukal do EET pokladny" to je zase pro pana Babiše, ten chce mít taky přehled, abych ho na starý kolena nezačal obírat. Asi si to po večere pročítá...." , všechny ty paragony a lístky z pokladny pečlivě secvakal sešívačkou. Dal mi to i se zbožím do igelitky s firemním logem" ...Ty tašky už jsou taky zakázaný, ale mám ještě zásobu." usmál se.
Až tenhle pán skončí, budeme už jen vzpomínat na starej krámek, starého pána, starý časy, náhradní díly, nakupování zbraní a střeliva s jedním paragonem (nebo bez), kterej nikdo nikam neposílal, a zboží v praktické igelitce s logem toho krámku.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od OldSoldier »

Včera jsem si udělal radost a doplnil svoji, skoro padesát let, starou dvojku o nového mazlíka. V pondělí letím na policajty a ve středu na střelnici prohnat pár asfaltových holubů.

Plán je takový, že na hony si nechám starou dvojku, protože u nás v honitbě moc drobné není a používám jí spíš jako závaží. No a nová kozlice bude na na asfaltový holuby - přeci jen jsem se s tou "starou práskačkou" už pomalu začínal stydět :-)
Přílohy
ACF4B21A-4359-48B2-B503-3E2F530623F1_1_201_a.jpeg
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tomáš »

Úplně nevím kam to dát, tak případně prosím o přesun...

https://www.lidovky.cz/byznys/moje-peni ... enize_tesa

jestli máte, jako já, zapomenutý účet na PAYPAL a neplánujete ho používat, tak radím zrušit:)

Já se o to již pokusil a nejde to, naopak chtějí abych ke svému starému bankovnímu účtu připojil současnou kartu. To se teda nestane :D
už jsem jim psal na podporu tak uvidíme.
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od pedro! »

Mně se ho podařilo zrušit bez problémů. Nejméně 5 let nepoužívaný, heslo v čudu, ale zaslanými kódy na e-mail a telefon jsem byl ověřen. Následně odkaz, co byl v Lidovkách, zrušit účet, je nám strašně líto, že odcházíte :), hotovo.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Jako správný paranoik mám pro platby na internetu nastavený nulový limit. Ten nastavuji jen před platbou o něco málo vyšší a po platbě ihned vracím nulu.
Takže strhnout zkusit můžou. A žádný email mi zatím nepřišel.
A díky za info. Jdu ihned rušit. Jestli jim vadí, že má člověk účet a jendou za čas zaplatí (dá jim vydělat), tak holt nebudou mít nic.
EDIT: u mě žádný problém s rušením. Vše proběhlo na 3 kliknutí.
Uživatelský avatar
Ludo
Příspěvky: 133
Registrován: 22.07.2012 0:09

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ludo »

Ono to nebude tak drsne, vypada to, ze chcu proste vyluxovat neaktivne ucty. Budu strhavat zo zostatku ktory je na Paypale, z karty nie.
Uživatelský avatar
hrd
Příspěvky: 1391
Registrován: 14.04.2014 11:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od hrd »

Ja PayPal rusil uz na zaklade toho, jak se zacali plest do politiky - blokovat ucty odpurcum imigrace.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Právě teď koukám, že toto bude právě dnes 3000 komentář, co jsem se před cca 6,5 lety registroval na rozpad.cz.
Tímto chci poděkovat všem krizím, teroristům, nelegálním migrantům, blackoutům, jaderným katastrofám, pandemiím atp. Bez nich bych tohle nikdy nedokázal.

A teď vážně...
Je to neuvěřitelné, 3000 komentářů. Díky moc všem, že jste to tady se mnou těch šest a půl roku vydrželi. A doufám, že to se mnou ještě několik X tisíc komentářů vydržíte.

Díky. Lyster. :P
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Koniáš »

Tak nevím. Jsou tu tací co tvé číslo atakují po 6 měsících. :D :D :D
Já od roku 2012 mám téměř 1/5 tvého množství. :beer
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Lyster :yes
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od golem »

Koniáš píše: 02.10.2020 19:40 Tak nevím. Jsou tu tací co tvé číslo atakují po 6 měsících. :D :D :D
Jak jsi na to přišel?
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Taky mě to trochu zarazilo, ale nechtěl jsem na to nijak reagovat, ale podle statistik, když si zobrazím uživatele, tak o nikom takovém nevím.
Ale třeba zrovna Rafael co mi dal :yes mi šlape na paty a je tu někdy od konce roku 2017 a jede jak MACH 3 Turbo :lol:

Pravda, když se vymažou příspěvky které se týkají psů... (Vtípek, neber si to osobně ;) ) bude na polovic.
A abych si u něj zase trochu šplhnu, tak sem dám jednu fotku, kterou když jsem viděl, vzpomněl jsme si právě na Rafaela. :)

PS: Ten prst na spoušti ignorujte. :)
Přílohy
držení zbraní.jpg
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Hej, doháníš mě :D A to tu budu 8 let :D
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Rok a půl sem, rok a půl tam... Tisíc komentů sem, tisíc tam...
Hlavní je obsah.

Jedině co mě osobně krapet mrzí, že s vámi moc nemohu kvůli zraku debatovat o bouchačkách. I když podporuji Ligu Libe nebo LEX, ale bohužel zbroják mi nikdy nikdo asi nedá.

Na druhou stranu, až se všechno opravdu posere, bude nějaký cár papíru (ten zbroják) asi poslední věc, kterou bude člověk řešit. :chuckle
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1481
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Hm, já asi patřím do mlčenlivého pozadí... :ugeek:

Příspěvky: 803
Registrován: 02.02.2012 23:19


Jinak můj první příspěvek byla koupě páčidýlka od Faba. Zabalil jsem ho do BoB-krabice a vyndavám ho jen při revizi vybavení. :mrgreen:
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Koniáš »

golem píše: 02.10.2020 20:33
Koniáš píše: 02.10.2020 19:40 Tak nevím. Jsou tu tací co tvé číslo atakují po 6 měsících. :D :D :D
Jak jsi na to přišel?
Byla to nadsázka.
Jsou tu přispěvatelé, kteří přispívají spoustu roků s příspěvkama nesmírně propracovanýma, které opravdu stojí za prostudování. Viz Josef a jeho příspěvky.
A oproti tomu spousta nových přispěvatelů, kteří o nějaké informační hodnotě nemají páru.
Příspěvek byl cílen na tu hojnou novou skupinu, která umí pouze zaprat vlákna tunou příspěvků a neuvažují o protiargumentech, jen v podstatě musí svůj strach, pocit nebo co to je dostat ihned ven.
Takže jsem se nechtěl nikoho ze starých rozpadlíků dotknout. Pouze nová várka mne svým přístupem štve. Ale oni spolu s koronou zmizí a pak to zede opět bude o informacích.
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Koniáš píše: 03.10.2020 8:24 Ale oni spolu s koronou zmizí a pak to zede opět bude o informacích.
také doufám ... :wasntme
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mukl »

Jaké informace? ...o čem to mluvíš kolego? :roll:. Příspěvek zde na foru buď pobaví, potěší, souhlasíš s ním...nebo taky někdy naopak. Až to tady "jednou skutečně bouchne" tak si s těma "informacema" můžeme akorát tak vytapetovat rakev. Já nenakupuji zásoby, roušky, respirátory, munici, neinvestuji do zlata a nemovitostí. Zrovna dnes jdu bankovní účet vyškrábnout do dna a jedeme s manželkou na krátkou dovolenou. Každý to má jinak, ale to neznamená, že si nemůžeme přátelsky popovídat.... ;) Schopnost přežití je hlavně o vůli.
Odpovědět