Kamera nebo fotopast na dům

Vše, co obsahuje alespoň kousek drátku a nevejde se do jiné sekce...
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1002
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Kamera nebo fotopast na dům

Příspěvek od Hdm »

Mám doma Tabo(tplink) wifi kameru. Typ se už neprodává ale má novější verzi. Otáčení, noční prisvit je parádní. Oboustranný zvuk, lze používat i jako chůvička. Ukládat umí jen na SDkartu ve svém těle nebo cloud(pouze placená verze). Pro obyč uživatele dobrá.
Osobně se poohlizim po kamerách s otevřeným systémem abych nebyl otrokem vyrobce.

Ukládání jsi myslel zřejmě NAS (jednoduše vysvětleno - síťový disk)
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Kamera nebo fotopast na dům

Příspěvek od miselito »

ano ano je to NAS, nechcelo sa mi googlit spravny nazov.
mne by ani nevadilo ukladat na SD kartu pokial si viem na dialku pozriet zaznam, popripade stiahnut.
pozriem tu tvoju, nehladam nejake top profi riesenie, jednoducho chcem mat len prehlad o tom, co sa tam deje a samozrejme aby vedela detekovat nejaky pohyb a nasledne spustit zaznam.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1002
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Kamera nebo fotopast na dům

Příspěvek od Hdm »

Musí se nechat, že pohyb detekuje parádně a okamžitě posílá do aplikace upozornění, nikdy mě to neselhalo. Živý přenos z kamery do aplikace taky v pohodě i na mobilních datech, když jsem chodil kolem Ještědu.
Sledovat na dálku záznam z SD karty nevím, kartu tam nemám, mám to jen jako přehledovou kameru a v případě problémů můžu obratem zavolat rozzuřený dav sousedů ;) :D

Co rád používám je otáčení kamery. Standardně je otočena do místnosti, aby detekovala pohyb, ale mám tam uložené další pozice, nastavené třeba na pohled z okna (ať vím jak je venku) a pozici na teploměr (ať vím jak je doma).

Typ mám C200, nyní je už v prodeji novější verze C210.
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Kamera nebo fotopast na dům

Příspěvek od miselito »

nevyzera vobec zle. ale je to asi len interierova kamera. Uvazujem o jednom kusku do interieru na chodbu, pretoze mam vstup do miestnosti cez dlhu chodbu, tak aspon by mi pokryla cely priestor.
No uvidime, popravde ma nebavi vyberat z toho mnozstva co je na trhu...starnem asi :D
Odpovědět