Dioptrické brýle

Dalekohledy, puškohledy, kolimátory, noční vidění, atd.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Dioptrické brýle

Příspěvek od Karlos »

Hele svoboda slova či přehnaná korektnost je jedna věc ale toto forum ma v pravidlech jasně napsané že je vyžadováno dodržování platných zákonů takže se tu žádné xenofóbní myšlenky rozvíjet nebudou na to jsou vhodnější neo, nacio a pseudovlastenecká fora kterých je na netu dost.

Jinak také jsem slyšel že spousta cigánů nemá rádo označení róm ale garantuji ti že když černochovi řekneš negr tak pravděpodobně dostaneš pres držku ;)
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Dioptrické brýle

Příspěvek od Nicotinick »

Vlákno sice dospělo do politické (ne)korektnosti, ale pro ty kteří zvažují operaci očí odkaz na něco z druhé strany spektra spokojenosti:
http://laser.pise.cz/4-rizika-laserovyc ... i-oci.html

Určitě existuje spousta spokojených, nicméně jedno by si každý adept měl odnést: důkladně si nechat "vočišťata" vyšetřit.
gadžo
Příspěvky: 152
Registrován: 05.02.2021 15:48
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Dioptrické brýle

Příspěvek od gadžo »

Babka z vidlakova cestuje v bratislavskej mhd a 1x v zivote vidi negra (poriadne čierneho z rovnikovej afriky). Vylakane vykrikne: "Ludia boží, opica!". Okolostojaci na na nu okamžite osopia, aka je rasistka a donutia ju, aby sa negrovi ospravedlnila. Babka zmatenie povie "Prepačte." na co neger odpovie "ok, nothing happened". A babka na to zdesene: "ved ona aj rozprava !!!!".
Odpovědět