Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Fyzická a psychická příprava. Náměty z této oblasti.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od jerry.mysak »

Každej chlap, by měl mít svoji trucovnu, kam si zaleze aby si zregeneroval mozek, když jej stará vytočí nějakýma blbýma kecama.
Zajímalo by mě , jak to řešíte vy.

Já si zalezu do dílny a pracuji na věcech který dlouho odkládám. Když mě nasere jo hodně, vezmu sekeru a jdu štípat sukatý špalky, který si pro tento účel dávám stranou. Při mírným nasrání vezmu psi a jdu s nima na procházku.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od dracekvo »

Já mám dílnu u rodičů. Takže je to cajk, že se zašiju úplně mimo dosah :-D
Joe Azbest
Příspěvky: 918
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Joe Azbest »

Garáž a dílna v suterénu jsou moje království. Ale i po třiceti letech nám to klape a tak se nemusím nakrkávat :lol:
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Ulfhednar »

Do práce :oops:

Ale mám tam svoje království a ostatně i část PA výbavy a zařízení.
Óðinn á yðr alla
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Germanik1 »

Já mám vedle bytu klubovnu KVH s kuřárnou, vedle chaloupky mám pozemek s chatou ve správě za údržbu a tam se nikam bez pozvání nesmí. 😆 Dobrý téma
Udělám co musím
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Tazi »

Já se většinou seberu, a jdu se psy ven. A nebo si zalezu do trezorové místnosti, a dělám si pořádek v železech.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Germanik1 »

Když jsem hodně ale hodně nasr, naplanuju si šichty od pátku do pondělí. Úterý ráno až pátek ráno jsem na chalupě, v pátek z práce žena jede na chalupu a já spím v Praze. Když se hodně snaží, chytne mne doma v neděli večer. Pak jdeme v pondělí do práce, já na chalupu a ona spí v Praze. Protože dělá v pracovní dny, nic na tom nezmění 😆.
Udělám co musím
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Tazi »

Mě (nám) už se párkrát stalo, když už ta nasranost hrozila ublížením na zdraví, že jsem ženu poslal vychladnout k její sestře.
A vtipné na našich rozepřích je, že psi jsou na mé straně, a vrčí a štěkají na ní společně se mnou :D .
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Count »

Garáž s dílnou. Ale teď je tam zima, tak přenýšlím, čím topit. A žena to tuší a nechce, abych si něco kupoval. Prý když se přivlíknu, tak to stačí. :D
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od dracekvo »

Já v garáži s oblibou používám pohody. Nejdřív je pustím na pár minut naplno a pak to nechám žudlat na nejnižší výkon. Flaška mi vydrží dlouho. Ale záleží jak máš tu dílnu velkou.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Haluziak »

Mě se právě buduje trucovna, budu tam mít PC, lis na náboje se stolem na čištění a nějaký gauč abych se nemusel vracet do ložnice :D

EDIT: A pak jestli se poštěstí tak bych chtěl svou výheň. Ať se to mlácení kladivem aspoň zužitkuje :D
Naposledy upravil(a) Haluziak dne 29.11.2021 21:04, celkem upraveno 1 x.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Count »

48m2. Proto poridim bud fukar na PB, nebo infrazaric nad ponky. Jina varianta neni vhodna. Mel jsem ted elektricky Master B3 a ma to mizerny vykon. Navic nechapu kdo vymyslel, ze se ventilator roztoci hned ze startu a zene studeny vzduch na spiralu, kterou ochlazuje. :head
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
M M
Příspěvky: 264
Registrován: 08.10.2015 19:48

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od M M »

To ja mam trucovnu vo Viedni, i ked koli COVIDu som tam aktualne dost sporadicky - musim priznat ze pravidelny rezim kde mal clovek rozdeleny cas medzi dni kedy maka pre korporat od rana do noci a volnejsie dni ked robi z domu a venuje sa rodine, baraku a sebe mal cosi do seba :( . Ale ani potom co travim drvivu vacsinu casu doma to chvalabohu neskripe nad beznu normu. Takze doma mozem zaliezt do pracovne, hned za chalupou les, cize vybehnut na kopec vypustit paru tiez nie je problem.
Garaz s dielnou som chcel, nepreslo to, nechcelo sa mi prilis tlacit na pilu ... ale mam taky pocit ze ta polozapustena pivnica co tu planujem v dohladnej dobe by nieco ako miestnost naviac, kde by bola dielna zniesla ... :mrgreen: .
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od gravedigger »

Mám takový malý, grilovací domek, finská kota se tomu říká. Veprostřed ohniště, po stěnách lavice se sobíma kůžema, dá se tam i spát. Není tam wifina a elektřinu jsem zatajil, takže tam mé ženy nechodí.
Jinou fotku než s liščetem jsem teď nenašel :-)
kota.jpg
kota1.jpg
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od skagerak »

Domestikace lisky?
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Ulfhednar »

Krásný domek. Gratuluji. :yes
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od gravedigger »

skagerak píše: 30.11.2021 12:52 Domestikace lisky?
Ne, jen jsme jí dočasně ubytovali. Myslivci vykopali noru a tuhle krasavici jsme měli doma - v kotci - asi 4 měsíce. Chodila s náma ven na vodítku, se psem byla kamarád, nechala se hladit. Když se dostala do puberty, tak nás chtěla zabít, tak jsme ji pustili na svobodu.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od jerry.mysak »

já myslel, že jste jí měli na cvičení norníků
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Jason »

Ja jsem temer porad v praci tak se zasivam tam... Ale nejhorsi je kdyz jedu do prace nasranej, to pak odnaseji kolegove a podrizeni... dokazu je pak zjebat za sebemensi chybu kterou jinak normalne prechazim...

Jinak pres leto to mam dobry - to vyrazim na pozemek a tam se uklidnuji praci a nejlepe v kombinaci s pivem :twisted: Doma mam dilnu ale preci jenom je to jenom pres terasu od bytu, takze nic moc daleko. A pres zimu je tam kosa...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od viktor »

no ja kdyz jsem se poradne nasr... tak jsem se rozvedl.. :D od te doby mam pravidlo ze muj dum muj hrad a kazda i ta soucasna pritelkyne ma svuj, se soucasnou pritelkyni jsem mmt, musim se zeptat ..jo uz skoro 7 let. Chvilku jsme u me, chvilku zas u ni a mezi tim kazdej ve svym. Takze klid. System se osvedcil a mohu jej plne doporucit. MUj dum je v podstate hrackarstvi pro chlapy kde se dá i leckde prespat. Má na navštevy selektivní učinnek. Pokud prijede pár který to tady u mě nezná tak muž zpravidla zjihne a jeho žena se ho snaží co nejrychleji dostat pryč. :D
viktor
ps, neni mnoho žen co považují tubus od RPG 75 visící nad dveřmi do kuchyně za vhodný bytový doplněk :D
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Odpovědět