Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Fyzická a psychická příprava. Náměty z této oblasti.
zboza
Příspěvky: 21
Registrován: 24.03.2015 11:12
Pohlaví: muž

Re: Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Příspěvek od zboza »

já říkám je lepsi mit kondom a nepotřebovat než nemít a potřebovat,

já se to vsechno učím protože sem rád připravenej a nejvíc pro me znamená když si me nekdo za to váží (rodina, kolegove v práci, a tech par skutečny kamaradu co mám) a nevadí mi když si o me parta kecalû z hospody nebo takovy ten pan nekdo myslí buhvi co ze u sebe nosím vëci jako sperhaky schovane v penežence(vyrobeny z kusu drátu) a přitom mi tam vubec nezavazi,jen tam čekaji na dlasi přiletost až si kámos zabouchne dveře, ale podle nich su v lepsim případe divnej, a ani më nezajmá jakej DJ bude na Metaxe, kde kdo koupil ty Adidasky, jak hrála Sparta (moji vrstevnici nic jinyho neřesí)nijak me to totiž nenaplnuje dobrym pocitem a radosti ze sebe zama. a proto sem podle NICH prázdnej jak postovni schránka nemáme totiž společnej zájem a logicky když neřesis ty stejný sračky co ostatni tak proste přece musís řesit neco jinyho, to se radsi budu připravovat na konec sveta (jako tzv. podivín) když vlastne takovej malej konec sveta nastane pokaždé když se neco zvrtne nebo nejak zmení, je lepsi se připravit než pak byt nasranej. a navic ten pocit že vís že mūžes, umís, znás,a ses zpusobilej nečemu ten te hřeje u srdce pořád a nasobí se pokaždé když to mužes využít. a né pár hodin po tom co konečne sparta vyhrála, nebo ti přisli botky co ti bude každej závidet , ... to sou veci mimo më a nijak je neovlivnim, a co já neovlivnim to ovlivni më (Česko nevyhrálo blbej titul tak su nasranej, nikdo moje boty neobdivuje tak cítím se furt osklive) normální človek dela veci jen kvûli sobe a pro sebe, a když ti bunkr na zahrade dá pocit bezpečí... postav si ho jestli budes se citit bezpečneji,

paranoia neni "paranoia" ale životni styl vhodný pro dnesni dobu
a dusevni nemoc myslím je když se bojis vyjit ven aby te nekdo neprepadl,(resp. jdes jedine s "Čezetou" za pasem)a že si neustále napjatej že ted se to stane a tak s tím každej den počítás. a vidis a soustredis se jen na to co se muže pos....... a né když si na to jen připraven, že más u sebe kudlu

a jeste dneska rozmarná mládež(já sem sice taky) se vsim plýtvá,a neváží si, já si například schovám i tkaničky ze starejch bot, protože sou jeste neporuseny a mužou se hodit.... abych pak nemusel pro blbej provázek do drogerky (chápete me?) proste připravenost, tak tomu říkám.
MRBLUE
Příspěvky: 54
Registrován: 12.01.2015 23:28
Pohlaví: muž

Re: Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Příspěvek od MRBLUE »

zboza
Trocha nechapem tvoje zmyslanie. Nosit denodenne nozik, staru snurku a draty po vreckach je v pohode, to si len pripraveny. Nosit u seba denodenne "cezetu" ju uz divne? Keby v UB niekto taky divny sedel v restauracii, nebolo by tam tolko obeti...
To co popisujes ty, to neznamena ze si pripraveny, ale len to ze si vybaveny. Ten kto je pripraveny, ten sleduje svoje okolie, reaguje na zaklade deja okolo, predchadza situaciam kedy moze byt ohrozeny alebo ich riesi.
zboza
Příspěvky: 21
Registrován: 24.03.2015 11:12
Pohlaví: muž

Re: Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Příspěvek od zboza »

promin. spatne sem se vyjadril, nemyslim ze je chorobne nemocný kdo to u sebe nosí (at nožík nebo qvér) a je na to připravený, ale ten kdo to nosí a je stále ve stresu že po nem jdou a že když si to nevezme tak ho nekdo zmláti/zabije,
myslím že skutečny paranoik jako ten kdo z toho má žaludeční vředy at už zbran u sebe nosí nebo i nenosí, a proste má ten stres že každy druhy mu neco udelá,
jakože to u sebe nosím a čekám na podnet kdy to vytáhnu, né že to nosím a tasím na každyho kdo se me byt blbym zpusobem zeptá kolik je hodin,
já se podívám na hodinky a řeknu 6:45.
paranoidní řekne "co po me chces?" "táhni do pryč" a uteče aby se vyhnul konfliktu který by stejne nenastal (to je paranoia)
protože je přesvedčen že mu tam chce vrazit kudlu,
jiste že je dobry mít tu čezetu nachystanou a vypálit z ní behem pul sekundy, ale nebudu se kvuli tomu chovat podivne že se každymu budu vyhýbat a mit z lidi hruzu a trpet stresem..... když vidím hulákajicí bandu rumunu tak kolem nich tise projdu,
paranoidní se hned otočí a jde jinudy (nemusí byt nutne paranoidni ale jen opatrny)
neboli-paranoia už te nejak omezuje, a kazí zdraví dusevni i fyzycky
o tom se spatne píse protoze záleží na situaci jaká nastane a na tom jak ji vyřesis
já to vidím a moje zkusenosti me vedou k tomuhle pohledu na vec,
u nás je tak paranoidni blbec že nás vyhnal ze zastávky před jeho domem jen že sme tam večer kolem 10 sedeli a kouřili trávu....(nehlučili sme a byly sme tam jen 2) on si myslel že sme fetáci a chcem mu vykrást sklípek nebo delat vandalismus..... ale pravda byla že sme chteli pokecat zahulit a jit pozdeji dom. on je paranoidni protože myslí že každej se sklenenkou v hube mu chce nejak uskodit a že sme nevychovanci, a sel do nás tvrde že zavolá benga a za každou cenu nás chtel poslat pryč..... že tam fetujem, a lidi maji strach kolem nás chodit, což je totální kravina, strach má jenom on. protože je paranoidní a ostatni lidi tam v klidu stojí vedle nás a baví se o svych vecech
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Příspěvek od Václaf »

:roll: už to nehul
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Příspěvek od the.marek »

:shock: Panebože, další, kdo se nenarodil, ale vyskyt a bohužel pro nás zrovna tady... :head
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
zboza
Příspěvky: 21
Registrován: 24.03.2015 11:12
Pohlaví: muž

Re: Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Příspěvek od zboza »

:| myslis?, tak ja se zase vratim jen ke čtení, jinak dekuju za toto fórum, je super, a mluvit budu jen když moje slova budou lepsi než ticho. stejne to nejpodstatnejsi je tu už napsáno, chtel se taky nejak zapojit.... ale radsi ne. zapomente na to
PS: ja se taky narodil ty bedno učená co spadl si z nebe
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jsme "Ti co vidí dál" nebo "Banda paranoidních"?

Příspěvek od the.marek »

:yes
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Odpovědět