Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Fyzická a psychická příprava. Náměty z této oblasti.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Maximus »

Když uz to nastane, tak pro mne nejlepší je jit do lesa na čekanou nebo se jen tak šoulat po mezich a lesich cestou necestou.

Když mate dobrý posedovy vak, tak můžete trucovat i pri - 10 "C až do rana v teple a pohodlí sveho loveckoho křesla v uklidňující náruči stareho bukoveho lesa.

Óm
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
oldschool
Příspěvky: 92
Registrován: 19.12.2015 12:38
Bydliště: Nahoře vpravo

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od oldschool »

Obrázek

No a když není počasí, tak garáž/dílna, tam se vždycky najde něco.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od jerry.mysak »

viktor píše: 01.12.2021 17:21
ps, neni mnoho žen co považují tubus od RPG 75 visící nad dveřmi do kuchyně za vhodný bytový doplněk :D
když ho ozdobíš adventním věncem, tak to projde :-)
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Tazi »

Moje žena je do zbraní,... podobný blázen jako já. Takže když já pověsím na zeď pušku, ona dá vedle toho další.
A když přemýšlím co za dáreček, odtáhne mě do Armyshopu, a běda jak si něco nevyberu.
Nedejbože abych řekl, že zbraní a vybavení už máme dost :D .
Ale takovou jsem našel až na třetí pokus ;) .
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od vrbodol »

Viktor- mám to jako ty ,akorát že teď není žádná baba a místo RPG všude samej bajonet apod. Přesně jak to máte si představuju ideální vztah ve svim věku. Každý je řečíno že bajonety a kvéry byly v baráku před ní a bude to i dál. Ber nebo nech bejt. Já žádný její hnízdo taky předělávat nehodlám. Mě když srala bejvalá, tak jsem vypadnul s detektorem do lesa nebo někam z baráku.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od viktor »

Bajonet tady nemam :( , chtel jsem si koupit na AK ale nejak to nespecha. Zas mi tady v kuchyni visi ( mimo te RPG 75 , dodavam pouze tubus ) tak 2 x kukri, 1 x katana matchete, a nad posteli in-line predovka, vedle mam pracovnu s podobnou vyzdobou , v chodbe dillona a vedle ve stodole nejaky ty motorky.
Veceri udelas venku na ohni, k piti pivo a rum a vecer nabidnes misto ve spacaku :-) no a mas vystarano. jo jeste jsem zapomel na celovku kdyz jdes na zachod, a ve dverich se musis hodne sehnout jinak dostanes peknou ranu do hlavy ( je to precejenom 230 let stara chalupa ) no a ktera to delsi dobu vydrzi tak uz je v pohode.. :D
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od vratnikp »

Tohle je tema k zamysleni. Pokazdy kdyz sme se za tich 13 let zrafali, tak sme si to vyrikali na miste. Pokud je pravo na me strane, tak ji vetsinou v hadce rovnou vpalim par veci co dlouhodobe drzim pod poklici, vesinou je to kvuli domacim pracem, co odklada, takze casto chodim v prubehu hadky treba vytirat schodiste, nebo uklizet kuchyn.

Jediny misto, do jehoz organizace mi nekeca je garaz a vinny sklipek, takze to jsou me predem pripravene ustupove pozice
Přílohy
IMG_20201115_112432_4.jpg
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Donk
Příspěvky: 41
Registrován: 11.10.2021 22:45
Pohlaví: muž

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od Donk »

Koukám, že jsem tu zřejmě něco jako anomálie, protože jsme se s manželkou za celou dobu, co jsme spolu, nikdy pořádně nechytli a to už máme i vnoučata. Tudíž nemám potřebu se před ní nikam zašívat a žádnou trucovnu a priori nepotřebuji. 🙂
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od bivoj »

Ano. Jste (i s manželkou) anomálie. ;) Važ si toho a važ si manželky, takovéto štěstí má v životě málokdo...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od PaF »

A ještě je jedna možnost, že mu manželka čte příspěvky na Rozpadu.... :lol:
sigurd
Příspěvky: 393
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: Kam se zašijete, když vás nakrkne stará?

Příspěvek od sigurd »

Mne sa tiež pošťastilo s "anomáliou".Za mlada sa občas vyskytla nejaká "italská" scénka,ale postupným dozrievaním vzťahu(a hlavne po menopauze) sa z manželky stal ideálny parťák do nepohody.Tak niekedy po mojej štyridsiatke(keď ma prešla puberta)som usúdil,že už nič meniť nechcem,a manželke som oznámil,že vyhrala konkurz na moje doopatrovanie ;) .Vzala to zodpovedne-prestali sme fajčiť,a začali pravidelne chodiť do prírody-zahlásila,že ma radšej bude naháňať po horách ako zdutú kozu,ako 30rokov hrať smútiacu vdovu.Odvtedy sme už zažili veľa krásneho(aj adrenalínoveho) aj na tri životy a stále nás to spolu(už 43 rokov) baví...
Manželka je aj racionálny rozpadlík,ale na Rozpad nechodí :)
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Odpovědět