Epidemie, pandemie, co dělat a co nedělat

Odpovědět
FMJ
VIP

Re: Epidemie, pandemie, co dělat a co nedělat

Příspěvek od FMJ »

Pokusím se debatu na téma "Prymulovo pukrle" přetáhnou do tematicky vhodnějšího vlákna.

Možná by ale stejně bylo nejvhodnější, aby Prymula ve funkci zůstal (byť je to politicky nemožné). Nedovedu si představit, že ten, co převezme štafetu, poběží stejným směrem. Už z principu.
Quido

Příspěvek od Quido »

Díky, taky mi přijde, že se v tom drhuým vlákně řeší spíš už jen politika.

Pro takovýho nachystanýho rozpadlíka se snad nic moc nemění, ne? Pokud nevypuknou ve městech nepokoje, ještě bych to na bugout neviděl. Nemocnice jsou stále plné, personál vyčerpaný, občané v obchodech začínají být čím dál více podráždění, ale stále je to v normě.
PeFi

Příspěvek od PeFi »

Aktualizovaný dokument ohledně profylaxe i doporučené péče o nemocné (z 2. listopadu 2020) - podle mě super shrnutí:
https://www.evms.edu/media/evms_public/ ... otocol.pdf
MrPorter
Pohlaví: muž

Příspěvek od MrPorter »

V dTestu vyšel test vitamin D doplňků stravy. Shrnutí:
Drtivá většina testovaných doplňků stravy obsahuje tolik vitamínu D, kolik ho slibuje na svých obalech.

Spolehnout se příliš nelze na tablety Naturevia Vitamin D3 1000 IU a kapky Terezia D3 baby, kterým ke splnění deklarovaného množství nestačilo ani přimhouřené oko v podobě 20% nejistoty měření. U spreje Nord-aid D400 Vitamin D3 výrobce výrazně přestřelil údaj o 200 obsažených dávkách.
Ta Naturevia není s hodnotou 800 IU (vs 1000 deklarovaných) zas až tak tragická, ale každopádně začnu kupovat jinou značku. Dobře jim vyšly olejový kapsle Czech Virus D3 s naměřenou hodnotou 6342 IU (5000 deklarovaný) a Amix Vitamin D 4000 kde naměřili 6500 IU.
proforma
VIP

Příspěvek od proforma »

No, to taky neni zadna vyhra. Brat vic, nez je deklarovano, pri takhle pomerne vysokych davkach, uz muze pri dlouhodobem podavani zavanet prusvihem. Ja bych radeji, aby tam bylo presne to, co pisou ns obalu.
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
taxi1

Příspěvek od taxi1 »

Dobrý den, poradil by někdo jaký koupit oxymetr, aby byl funkční a nestál tisíce? Vím že už to někdo řešil, ale značku jsem tu nenašel. Děkuji
proforma
VIP

Příspěvek od proforma »

Ja mam tenhle https://www.moje-medisana.cz/zdravi/oxy ... -100-79455 Stal asi 600 Kc, kupovala jsem ho nekdy v lete v Lidlu, ale maji ho i v lekarnach (je to normalni renomovana firma vyrabejici medicinske prostredky).

Edit: Koukam, ze to za tech pul roku podrazilo... No, jako vsechno, co je zrovna v kurzu.
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
taxi1

Příspěvek od taxi1 »

proforma píše: 17.03.2021 11:25 Ja mam tenhle https://www.moje-medisana.cz/zdravi/oxy ... -100-79455 Stal asi 600 Kc, kupovala jsem ho nekdy v lete v Lidlu, ale maji ho i v lekarnach (je to normalni renomovana firma vyrabejici medicinske prostredky).

Edit: Koukam, ze to za tech pul roku podrazilo... No, jako vsechno, co je zrovna v kurzu.
Tak díky za info.
Fabulous
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fabulous »

Předchozí příspěvek se co? Necituje, jelimáne!
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
taxi1

Příspěvek od taxi1 »

Tak se omlouvám.
bivoj
VIP

Příspěvek od bivoj »

A na modrý příspěvek moderátora/admina se zásadně nereaguje! Přečti si pls pravidla!:

Všeobecná závazná PRAVIDLA fóra

A to platí pro všechny nováčky!
Sic semper tyrannis.
Radek07

Příspěvek od Radek07 »

Odpovědět