Astma

Uživatelský avatar
Obrněný žebřiňák
Příspěvky: 154
Registrován: 27.06.2014 12:41
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Hornomoravský úval

Re: Astma

Příspěvek od Obrněný žebřiňák »

J-e-n-n-y píše:Obrněný žebřiňák: tomu věřím, jak dlouho ti to trvalo?
Z nejhoršího 2 měsíce, do přijatelného stavu tak půl roku, ale mám takový pocit, že se to i po roce pořád ještě lepší. Například jsem ukrutně chrápal a teď šepot květin.
Co nepotřebuješ, nemáš. Co nemáš, nepotřebuješ.
Uživatelský avatar
Foxy
VIP
Příspěvky: 534
Registrován: 13.10.2012 18:39
Bydliště: Jižně od Prahy

Re: Astma

Příspěvek od Foxy »

J-e-n-n-y píše: ...Na astma zabírají i homeopatika...

Jasně, věř, a víra Tvá tě uzdraví :D

Na akutní astmatický záchvat dosti spolehlivě zabírá konopí. Nikoliv však coby hulivo (dráždivý čoud to jen zhorší), ale z vaporiseru, třeba i improvisovaného. Podle zpráv je pro tento účel slabší (přirozený) outdoor než vysokoprocentní kultivary. Teplota pro odpaření by měla být lehce nad 200°C, tak, aby se rostlinný materiál nepálil.

Tato rostlina by v horších dobách mohla mít nejen technické využití (vlákno), ale je to i dost všestranná a ověřená léčivka (glaukom, migrenické stavy, atopické ekzémy - to jen co mám přímo ověřené).

Hezký večer!
Když je zle, je to vlastně fajn, protože by mohlo být i hůře.
Když už je tak zle, že horší už to být nemůže, je to vlastně fajn, protože pak už může být jen lépe.
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Astma

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Foxy píše:
J-e-n-n-y píše: ...Na astma zabírají i homeopatika...

Jasně, věř, a víra Tvá tě uzdraví :D
Dokud jsem homeopatika nevyzkoušla úspěšně na sobě, tak jsem tomu taky moc nevěřila ;-)
Kdo je připraven, není překvapen.
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Astma

Příspěvek od J-e-n-n-y »

A do jisté míry je každá nemoc o psychice ;)
Kdo je připraven, není překvapen.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Astma

Příspěvek od kregan »

Mě homeopatika nikdy na nic nezabraly. Řek bych, že je to opravdu o tý víře.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
zumpar
Příspěvky: 150
Registrován: 17.10.2012 15:02
Pohlaví: muž
Bydliště: momentalne Bratislava

Re: Astma

Příspěvek od zumpar »

Ja mam s homeopatiou len dobre skusenosti. Momentalne prezivam jeden zazrak "z vecera do rana" pocas tazkej hnisavej anginy. Kto chce viac info o mojich zazitkoch, nech mi napise SS.
Heslo postapokaliptického sveta: Není umění vařit se solí. Bez soli, to je umění!
Sushi
Příspěvky: 19
Registrován: 24.09.2016 23:19
Pohlaví: muž

Re: Astma

Příspěvek od Sushi »

Záleží na tom, jak závažné astma máte. Těžký astmatický záchvat jen tak nezaženete kolínskou nebo konopím. Často nezaberou ani skutečné léky a člověk musí být hospitalizován. Astma se navíc často, podle jeho typu, zhoršuje sezónně nebo v určitém odbobí (ovlivňuje: stres, prostředí, nemoc, imunita, alergeny). Pak vás zažehnání jednoho záchvatu nezachrání, přijde další.

Reálné přežití těchto obtíží vídím takto:

1) Maximální zásoba léků
..... dlouho, dlouho nic.....
2) Skutečně odzkoušené alterativní a preventivní způsoby zlepšení stavu (inhalace, dechová cvičení, byliny atd)
3) Maximální dlouhodobá (před PA) zesílená imunita a zdravotní stav (včetně očkování)

Na všem špatném je ale vždy něco dobrého :D Příroda má svoje mechanismy, jak selektovat zdravé kusy a přirozeně tak ozdravit genefond. Bohužel pro nás astmatiky... Pak by ještě mohl přibýt další bod:

4) Žijte každý den tak, jako by to byl Váš poslední! (v PA době možná vždy jako bod 1)

:)
Odpovědět