Anální svědění - příčiny a léčba

Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Fabulous »

Ještě toho kousek. Být nakažen od Červíčka Svědivé Prdelky... Co ti to vlastně tahali z kolena??? :shock: :o
image.jpg
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Marglin »

To je zase "výživný" téma. :lol: Bohužel mám taky podezdření na roupy a to si Tabasco a Piri-piri leju snad i do kafe. Možnáby modi nemuseli být tak horliví s banováním těch kommerziell narren. To že má Fab prdélku v suchu a bezpečí neznamená, že tomu tak je i v případě rozpadlického plebsu jak já. Nějaká zázračná mastička by mi teď docela bodla, bo jak mám kurňa zachraňovat rodinu a lidstvo s jednou rukou v řiti? :evil:
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od sigmark »

Fab si myslí že má prdelku v suchu :-D
ale kdo ví? podle toho jak tu chlapci laškují nikdy nevíš, jestli Macův nezbedný roupík nepřeskočil a neprolezl do Fabových pancéřových tepláků :-D
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Terminated Account »

Jenomže Fabik jako starý sexuální loudil si neuvědomuje, že když po mě oné noci loudil styk, tak začal předehru škrabkáním mého pozadí. A protože jsem byl neoblomný, tak se uraženě otočil a začal si cucat palec, jak jeho zvykem, když je nervózní. Červík se nemusel ani pohnout :mrgreen:
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Marglin »

Z tvých a Fabových replik se mi dělá šoufl a běhá mráz po hřbetě. Už dlouho si pohrávám s myšlenkou přispěním většího finančního obnosu na konto serveru v naději, že se vy dva cukrouši sbalíte oslavovat někam na Havaj a fóru přenecháte někomu normálnímu :)
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Terminated Account »

Mně je z toho taky blbě. Havaj by bodl. Fabik byl ale nedávno v Thajsku, tak si to nezaslouží. Video z jeho dovolené je celkem povedené http://navratdoreality.cz/?p=view&id=20544
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Maximus »

Přátelé, já sice chápu nutnost relaxu při práci - tou moderování bezesporu je, ale toto už není snad ani "fekální" humor :twisted:.

Po těchto příspěvcích rozpadlíka už moc nechutnějších věcí nemůže překvapit - snad to i ostatní budou brát jen jako určitou formu "očkovánání" na zajímavé časy, které nás v budoucnu pravděpodobně čekají.

Takže přidám "trochu" škrkavek :
škrkavky.jpg
škrkavky.jpg (10.2 KiB) Zobrazeno 17756 x
Archeologické nálezy, např. nálezy vajíček parazitů ve středověkých jímkách, ukazují že střevní paraziti byli před příchodem moderní medicíny běžnou součástí nejen lidských trávících traktů. Takže červícíci způsobující mimo jiné i svědění anusu budou docela problém. Naštěstí napadení helminty není většinou životu nebezpečné, ale i tak bych nějaké antihelmintika přidal do "rozpadlické" lékárničky.
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Dagobert »

MacGyver píše:Tak abych něčím přispěl a mohli jste se mi taky zasmát, tak vězte, že jsem dnes u sebe zjistil roupy. Po kontrole dětí vítr vane ze školky/školy....
Pokud se člověk pohybuje v dětských kolektivech, tak se prostě občas zadaří. :) Svoji doktorku jsem před lety rozchechtal tak na dvě minuty žádostí o léčbu výše uvedeného.
"Tak copak vám chybí?"
"Nechybí mně nic, paní doktorko, ale přebývá. Potřeboval bych odčervit."
"Hahahaha....."

S lékem je to prakticky okamžitá úleva. Bez léku, rozpadlicky, leda ten česnek a především čistota. Na spaní čisté bavlněné prádlo, které se po jedné noci dá vyvařit (asi stačí praní na vyšší teplotu, není nutné vařit jako plíny za starých časů v hrnci na sporáku), ráno a po každém záchodu na velkou vzít řit a okolí pod sprchu, pokud možno žínkou, která se taky dává vyvařit. Časté mytí rukou, i kartáčkem za nehty je nutnost. Zvýšená hygiena je třeba pro celou domácnost, jinak si to obyvatelé předávají, konec konců ten odčervovač od doktora taky vyfasujete pro celou rodinu. A jestli má dítě tendence cucat si prsty nebo okusovat nehty, tak se toho bude zbavovat hodně těžko. Inkubační doba je tuším tři týdny, takže recidiva se může objevit i po zdánlivém dvoutýdenním klidu.
Naštěstí je roup v podstatě neškodný, jen velice nepříjemný.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Baca »

Obzeral som sa po internete po volne predajnych antihelmintikach, ale nenasiel som vlastne nic. Tieto lieky su u nas vyhradne na lekarsky predpis, cize vlastne nedostupne. Z alternativnych sposobov, som narazil iba na preukrutne predrazene bylinne zmesi hustokruto tibetsko vysokohorsko miestnym samanov posvetene a siahodlho okecane superlieciva vhodne aj na preskocene rozvody v motore.

Nic v podstate zmysluplne okrem cesnaku som nenasiel. Problem je v tom, ze cesnak vie ako tak vyhnat crevne parazity. Na cerviky v odtatnych organoch je v podstate neucinny. Jedine antihelmintikum, ktore sa da volne zohnat je u veterinara. Dost problematicke ad jedna v davkovani, a ad dva, problem vybrat spravne. Asi tazko bude odcervovat cloveka liek urceny prezuvacom, ci mackam. Na zopar parazitov mozno zaberie, ale nie na vsetky (hovorim o sirokospektralnych liekoch). Jedine zviera u nas bezne a podobajuce sa svojou biologiou cloveku je prasa, takze asi tade povedie cesticka :-) ( A ak pomyslim, v akom stave sa niekedy cez vikend nachadzam...... mozno by zafungovalo :-D )
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od kregan »

On ani ten doktor s disponující předpisem neni kolikrát výhra. Sme na jedný výpravě nechytali sice ne červy, ale prvoky. Pro doktory na Bulovce banalita. Kamarád z Pardubic si zašel na středisko doma. Moc nevěděli co s nim a pak zavolali takovýho starýho doktora, kterej řikal: To nás učili na fakultě, to se musí spolknout taková olověná kulička přivázaná na provázku... a kamarád na to, že děkuje, že si radši zajede do Prahy.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Fabulous »

MacGyver píše:Mně je z toho taky blbě. Havaj by bodl. Fabik byl ale nedávno v Thajsku, tak si to nezaslouží. Video z jeho dovolené je celkem povedené http://navratdoreality.cz/?p=view&id=20544
Chceš povozit prdelníku??? :mrgreen:
image.jpg
image.jpg (26.69 KiB) Zobrazeno 17652 x
image.jpg
image.jpg (50.9 KiB) Zobrazeno 17652 x
martinhej
Příspěvky: 54
Registrován: 28.08.2014 13:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Vychodne Slovensko

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od martinhej »

Ja poznam takyto recept, ktory ako tak funguje (ludia ktori to brali potom srali cerviky vo velkom dokonca aj po vermoxovej kure).

- výluh z Orešáku Amerického - 56%
- výluh z Paliny - 18%
- výluh z Klinčeka (Klinčekovec voňavý) - 14%
- potravinársky lieh
- voda

treba to ale brat opatrne, na zaciatok par kvapiek, postupne zvysovat na cca 30 denne - palina je jedovata. Tiez netreba to brat dlhsie ako 3 tyzdne, potom pauza tyzden a opat 3 tyzdne. Tie veci sa v creve strebavaju, takze by sa to mohlo dostat aj inde.

Ked si pozriete rozne prirodne narody, tak kazdy mal nejaky sposob postu a ocisty, ucel coho bol aj likvidacia/vypudenie cervov. Tiez znamy rus mi vravel ze ako detom ich zvykli zobudit rano o 3, dali im nejaky sladky liker a prehanadlo. Rano sa z toho posrali, pricom so srackou isli aj "pripite" cerviky. Tiez poznam metodu si kazdy mesiac robit tzv. lievik, co je priebezne pitie vacsieho mnozstva slanej vody az do momentu kedy sa serie iba malo mutna voda. Ak sracka pokracuje, zastavi sa to bud cucoriedkami alebo ryzovou kasou. Takze v pripade PA by cesta viedla zrejme aj tymto smerom - rozne crevno-ocistne kury.

A este pre hard-core - klistir vlastnymi chcankami. To ze vraj funguje paradne, akurat ma to hacik - treba nachcat dostatocne mnozstvo aby sa premylo aj cele tenke crevo. A tiez to nie je uplne jednoduche, lebo neposrat sa skor ako sa to do toho tenkeho creva dostane tiez chce dost silnu volu. Takato "kura" sa robi pocas jedneho tyzdna tak raz za tri mesiace.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Fabulous »

Tak já se z toho podělal, jen jsem to četl :o :shock: :o :shock:
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Terminated Account »

Fabiku bohužel nemůžu. Měli jsme večírek a jsem indisponovaný http://navratdoreality.cz/?p=view&id=17847

PS: Přátelé, berte proložení užitečných informací našimi soukromými záležitostmi, jako odlehčení. Prostě jsem drsoni, co si ze sebe neumí udělat PRDEL :mrgreen:
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od bacil »

Milli někde (v té jeho knížce?) popisuje vyhnání parazitů tabákem
Michal S.
Příspěvky: 144
Registrován: 12.02.2013 16:28
Bydliště: Zapadákov

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od Michal S. »

martinhej píše:A este pre hard-core - klistir vlastnymi chcankami. To ze vraj funguje paradne, akurat ma to hacik - treba nachcat dostatocne mnozstvo aby sa premylo aj cele tenke crevo.
Obávám se, že není možné dostat se klystýrem (tj.přes tlusté střevo) do tenkého střeva. Jediná cesta jak propláchnout tenké střevo vede bohužel druhou stranou, viz např. některé jogínské techniky - třeba šankprakšálana
:mrgreen:
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od MRAK »

bacil píše:Milli někde (v té jeho knížce?) popisuje vyhnání parazitů tabákem
chápu to tak, že navrhuješ dotyčného vykouřit … ?

Fabikovo srdce plesá :-D
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od bacil »

Ne, sežrat, Milli dal 2 cigára jakože je železňák a pěkně to s ním cloumalo, šak si to najdi.
martinhej
Příspěvky: 54
Registrován: 28.08.2014 13:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Vychodne Slovensko

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od martinhej »

2 MARK:
Moja matka chodi na jogu, tam maju nejakeho guru ktory to precvicuje - od neho mam tu info ohladne vyhanania cervikov chcankami. Ma rad dobru kavu, tak som sa snim teraz stretol a nadhodil tuto temu prechodu mocu z hrubeho creva do tenkeho. Po vysvetleni anatomie (hladaj na webe cecum) a volajakej metody meditacie ako "zaklapku" ktoru maze maz zo slepeho creva uvolnit a tym umoznit spatny chod mi navrhol ze mi to prakticky ukaze. Ten chlap normalne prdelou chlipal z lavora vodu a potom ukazoval ake brusne pohyby pouziva. Neviem sice ako mi tato skusenost pomoze v PA dobe, ale ja som sa tak klatil od smiechu ze som sa proste musel podelit. Ze sa tam rehocem jak pubertalny chuj (a to uz mam po kristovych rokoch nejaky ten piatok) dotycnemu vobec nevadilo :)
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Anální svědění - příčiny a léčba

Příspěvek od MRAK »

bacil píše:Ne, sežrat, Milli dal 2 cigára jakože je železňák a pěkně to s ním cloumalo, šak si to najdi.
Já trvám na tom, že Fabik bude mnohem štastnější, když ho někdo vykouří, než když ho někdo sežere :lol:
jen nevím, zdali by ho v prvním případě přešlo anální svědění …. spíš naopak ;)

ovšem zacloumá s ním obojí :mrgreen:
Odpovědět