ROZPAD.CZ změnil majitele

Doporučujeme všem přečíst!
Uživatelský avatar
Slartibartfast
Administrátor
Příspěvky: 12
Registrován: 05.04.2023 12:59

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Slartibartfast »

Rafael píše: 11.05.2023 21:57 Takže pokud tvrdím, že rusové i ukrajinci jsou stejná pakáž a je třeba držet si od od nich patřičný odstup jsem automaticky Putinův fanoušek a podporovatel a šiřitel ruské propagandy?
Tak já myslím, že jsme si tohle už vyjasnili o několik stránek dříve a nechci se opakovat - jakákoli forma relativizace války na Ukrajině je nepřípustná a nikdo nebude polemizovat o tom, co ještě je a co už není názor, uvedl jsem i příklady, pokud by to snad nebylo jasné hned.

Úplně rozumím Fabovi za jeho rozdávání banů, protože na mě tyhle kecy působí úplně stejně. Byl bych ale raději, kdyby to zůstalo ve fázi takto vtipně položených, teoretických otázek, tedy "co kdyby někdo, čistě hypoteticky, například trvrdil, že rusové a ukrajinci jsou stejná pakáž".

Naštěstí se zdá, že odpovídající vlákno se vrací do podoby faktické / referenční, což je jedině dobře a bude dobře, pokud to tak zůstane. V případě nejistoty, zda lze (případný) příspěvek ještě považovat za názor anebo už se jedná o ruskou propagandu, doporučuji zdrženlivost. Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 533
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Rase »

Zdravím, poslední roky jsem tady nebyl aktivní a jen si příležitostně pročítal nějaké články. Přeji hodně zdaru bývalému i novému vedení v práci i osobním životě. Tak nějak jsem si prošel podobným "prozřením" jako je popsáno v úvodu (člověk nesmí zapomenout na normální život) a řekl jsem si že se ozvu.
Odpovědět