Uvítání na zdejším Foru

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
čičmundík
Příspěvky: 69
Registrován: 23.12.2012 21:05
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: střední Čechy

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od čičmundík »

Zdravím všechny!
Toto fórum už nějaký ten týden postupně pročítám a je pro mne velmi cenným zdrojem inspirace a nápadů. Po zralé úvaze jsem se také rozhodnul zaregistrovat, abych se mohl případně i na něco zeptat či někde něco podotknout. Jakožto rozpadlík-začátečník však budu, alespoň z počátku, spíše konzument zdejších informací, než že bych místní kolektivní vědění nějak zásadně obohacoval. I když kdo ví? Třeba se tu vyskytne něco, k čemu budu mít i já co říct...
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od sigmark »

vítej, čičmane:-)
franc13
Příspěvky: 2
Registrován: 24.12.2012 16:14
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od franc13 »

čičmundík píše:Zdravím všechny!
Toto fórum už nějaký ten týden postupně pročítám a je pro mne velmi cenným zdrojem inspirace a nápadů. Po zralé úvaze jsem se také rozhodnul zaregistrovat, abych se mohl případně i na něco zeptat či někde něco podotknout. Jakožto rozpadlík-začátečník však budu, alespoň z počátku, spíše konzument zdejších informací, než že bych místní kolektivní vědění nějak zásadně obohacoval. I když kdo ví? Třeba se tu vyskytne něco, k čemu budu mít i já co říct...
cus jsem natom podobne :D
Uživatelský avatar
omaha
Příspěvky: 84
Registrován: 09.01.2012 17:40

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od omaha »

Kam jinam než do tohohle vlákna se hodí přání všem rozpadlíkům? Lidičky, jestli je něco, co přeju lidem nejen tady, tak aby vše tu vyřčené bylo navždy jen děsivou teorií a nikdo ten opravdový Rozpad s velkým "R" nikdy nezažil. A novým členům také přátelské uvítání a mnoho rozumných nápadů. Adminům pak, aby modré byly jen řádky pozitivní a pochvalné. omaha & Family Co.
jameson363
Příspěvky: 634
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od jameson363 »

zdravim, jsem zajemce o vojenskou a outdoorovou vystroj, semtam neco usiju, semtam nejakej ten eersoft, semtam nejaky to lezeni, turistika atd.

Na forum jsem narazil cirou nahodou dneska a vypada zajimave, tak jsem se regnul, abych ho mohl obohatit o sve znalosti.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

Vítej mezi námi :hand
Walther
Příspěvky: 16
Registrován: 26.11.2012 12:31
Pohlaví: muž
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Walther »

Zdravím, rovněž jsem na toto fórko narazil náhodou a rovněž zde zůstávám (původně mě chytly akorát témata SA58 a Obrana domu při přestřelce :D )

Bydlím v Konici na Prostějovsku

Svou činnost bych popsal asi tak, že se připravuji na možnosti reálného vyhrocené situace, kdy může docházet k ozbrojeným střetnutím.

Disponuji tedy 2x kosou, G17tkou, fullgearem (rozuměj lehká + těžká neprůstřelka, chestrig, helma, atd...) a střeleckými kurzy AEGIS.

Celkově se snažím v této oblasti (boj všeobecně) co nejvíc zdokonalovat (rád jezdím s podobně zaměřenými lidmi např. na střelnici do Drahan).

Pokud by tu byl někdo z okolí stejného zaměření (alespoň střeleckého), rád se s ním občas aspoň na střelnici potkám :twisted:
Medař
Příspěvky: 71
Registrován: 02.01.2013 22:19

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Medař »

Ahoj.Jmenuji se Petr.
O tomto webu mi řekl zdejší uživatel Frank.
Některé čtení je zajímavé,některé úsměvné.Každopádně velmi zajímavý web.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Maximus »

Tož, vitaj! :hand
Uživatelský avatar
Denýsek
Příspěvky: 6
Registrován: 28.11.2011 16:26

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Denýsek »

Dobrý den všem rozpadlíkům a rozpadlicím :F
Jmenuji se Zdeněk,Denýsek mi překroutili doma jméno,už mi zůstalo.Bydlím blízko Prahy.Jsem na stránkách Rozpad.cz dost často,jsou mi blízké,poučné.
Jsem realista,minule jsem viděl na National Geographic film,název nevím.V nějakém městě ve státech vybuchla A bomba,zřejmě teroristi.Neviděl jsem film celý.No zaujalo mě,že moderátor který vše komentoval,jak se chránit,řekl tato slova,,Nečekejte pomoc od státu" A o tom to vše je.Budeme si muset vědět poradit v krizových situacích samy.Ochránit sebe a své blízké.Snažím se mít doma zásoby trvanlivých potravin,které obměňuji,vždy něco přihodím do košíku,nejraději s co nejdelší garancí 2015 a delší.Snažím se vylepšit obydlí co do bezpečnosti a nezávislosti na energii.V případě potřeby se přesunout mimo civilizaci,to máme už dávněji zařízeno.Základní výbavu pro přežití máme i pro svoje blízké.Vím,že by to nebrali,jiná generace,nemají rozhled,je to zoufání,když člověk sleduje dnešní média.
Když chci pravdivé a nepřekroucené zprávy,máme chvala bohu internet.Nevím jak dlouho nám vydrží,
Teorií rozpadu je hodně.Nemusí to být zrovna válka.Stačí si přečíst to ,co se dělo v Argentině.
Víme,když se něco semele,může to být hodně rychlé.
Nebude nic.Obchody budou prázdné.Už se tu pomalu nic nevyrábí,vše je dovoz.Nebudou ty věci,které jsou běžné,nepřipravený člověk,nemusí přežít.
Lidi před první a druhou světovou válkou,taky nevěřili,že nějaká válka bude.
Je dobré,že o sobě víme a patří Vám dík a uznání :clap za stránky Rozpad.cz,které učí lidi jak přežít v době která zatím není,ale může lehko být,
Hezké dny Vám všem
Přeje
Denýsek :hand
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Fabulous »

Vítej na Rozpadu!
Tpal
Příspěvky: 23
Registrován: 02.11.2012 20:34
Pohlaví: muž
Bydliště: Divoký Jih

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Tpal »

:hi Zdravím místní,
Jsem Tpal a jsem taky "paranoik" :D
Je mi 29, nebo 30 ? jo je mi 29. Vyskytuji se na jihu a mám pozemek, kde mám rozestavěnou boudu na nářadí = chatku (dále chci stavět a mít funkční zahradu), dálkově studuji a nedávno jsem zjistil, že mám tři děti, ovšem všechny jsou starší než já :roll: (BTW nic moc, když se to přihodí ve tvé rodině).
Pracovní zkušenosti mám za svůj krátký život realtivně velké: 05-08 Irsko (sklad, stavba-od skoro každého řemesla trochu, kuchyně, bar..). Pak zde mistr, stavbyvedoucí, a naposledy "Ústav - mezi ploty" :lol:

Má teorie je jednoduchá: rozpad-rozklad již nastal, otázka je jak to bude pokračovat dále. (Irsko, Řecko, Španělsko, Itálie, Francie..). A protože lidstvo vymyslelo jediný lék, tak jako nejhorší vidím: nástup extrémistických skupin za potlesku většiny obyvatelstva, tzn. totalita v jakékoli formě (a zpřísnění pro ZP a zbraně a to už bude pozdě něco dělat), separatizmus, partyzánský boj, občanskou/světovou válku v kombinaci s přírodními katastrofami = všechno dohromady snad nenastane ;)
Můj názor mít ZP a vlastnit zbraně přehodnocuji...
Jinak pevně věřím, že v dalším vývoji budeme se Slováky na jedné straně barikády!
Zatím se připravuji více teoreticky a vyhodnocuji možná rizika. A začínám s praktickou přípravou.

Jsem velmi rád, že jsem mezi Vámi. Děkuji



/// Děkuji za vstříctnost a za Váš čas, ať se daří.. Tpal
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od MRAK »

Už to nehul .....
Uživatelský avatar
EBE
Příspěvky: 639
Registrován: 08.08.2012 16:14
Bydliště: Slovensko východ

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od EBE »

Vitaj, slováci Vás podržia, či už to príde zo západu, severu alebo juhu 8-) čakali sme už v 38mom , že nám cinknete
Jo, a za volant nesadať inak sa nafúka..
Tpal
Příspěvky: 23
Registrován: 02.11.2012 20:34
Pohlaví: muž
Bydliště: Divoký Jih

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Tpal »

Uff, já ale nejsem pod vlivem alkoholu ani jiných omamných návykových látek. Asi je velký rozdíl mezi mým psaným a mluveným projevem. Nebylo mým cílem někoho urazit. Ač vím, že zvláště poslední odstavec je na hraně.. Asi jsem řekl spousty informací a mých názorů a použil k tomu "mou zkratkovitost". Asi si to žádá podrobnější analýzu. Holt každý den se člověk učí něco nového.
Uživatelský avatar
EBE
Příspěvky: 639
Registrován: 08.08.2012 16:14
Bydliště: Slovensko východ

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od EBE »

:hand
Uživatelský avatar
Foxy
VIP
Příspěvky: 534
Registrován: 13.10.2012 18:39
Bydliště: Jižně od Prahy

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Foxy »

Tpal píše:Uff, já ale nejsem pod vlivem alkoholu ani jiných omamných návykových látek...

No, ono být čas od času "pod vlivem" :beer :rofl :sleep vůbec není špatné, dokonce je to i zdraví prospěšné. Pokud se to nepřehání a člověk ví kdy, kde a kolik si smí dovolit...
Tpal
Příspěvky: 23
Registrován: 02.11.2012 20:34
Pohlaví: muž
Bydliště: Divoký Jih

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Tpal »

Samozřejmě abstinent nejsem, protože:
1) nevím co toto cizí slovo znamená a
2) mě to uráží :lol:
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od MRAK »

Výborně, tak jsme si zachatovali. A teď už nechme vlákno k uvítání ....
Uživatelský avatar
Geiger
Příspěvky: 83
Registrován: 07.01.2013 23:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha-západ

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Geiger »

Zdravim všechny rozpadliky :D
Už asi rok sleduju toto forum a ted jsem se rozhodl se zapojit.
Do svých příprav se snažím zapracovat scénáře od typu přírodní katastrofy/ krátkodobého blackoutu přes nepokoje obyvatelstva(rabování) až po extrémní příklady jako je jaderná válka atd.
Zatím moji vyzbroj tvoří jen glock 17 gen4, když vyjdou finance tak to do léta rozšířím o Beryla nebo Norinco CQ-a-1.

Doufám, že budou k užitku zkušenosti z rodinné farmy zabývající rostlinou výrobou(cca 300 ha).
Odpovědět