Emblém Znak atd. Jen seriozně

Doporučujeme všem přečíst!
Tommmmy
Příspěvky: 51
Registrován: 22.02.2014 14:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Lounsko

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od Tommmmy »

OlaffLudwig píše:... vzdyt to nove prece vubec nevypovida o tom, o cem tohle forum je...
No já si myslím, že všechny ty věci z loga nás rozpadu přibližujou :D
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od Nightmare »

RAD píše:Super nápad. Šváb je ale lepší, štíra má na bicáku kdejaká potetovaná buzna.
Mně osobně by se nejvíc líbil mravenec, ale stejně je to o šikovných rukách, který to zvládnou namalovat. A když to zvládnou dobře, bude vlastně jedno, co tam bude. Já bohuzel mám na tohle obě levý a ještě zadní kopyta.
RAD
Příspěvky: 214
Registrován: 27.11.2013 10:39

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od RAD »

Pěkná práce ale trochu mi to připomíná propagační leták z dob minulých. Trochu jako ty obrazy "Lid při žních " Pokud jde o logo tak vždy je krása v jednoduchosti. Pokud né "zvíře" nebo něco podobného , co třeba jen nějak stylizovat nápis Rozpad .
zvuk
Příspěvky: 79
Registrován: 30.03.2014 10:15
Pohlaví: muž

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od zvuk »

A co tohle germánsko nordské runy ? Pro cizího pár čár ,pro rozpadlíka značka co bude mít význam dá se číst jako písmena .
Na obrázku jsou 4 runy ta největší to je JERA
"Jera je též konec, který je zároveň začátkem něčeho dalšího.

Runa z dvanácté písně je pomocnou runou pro provedení životní změny. Vyjadřuje vzkříšení a překonání protivenství osudu.."

Hagalaz to je ta první menší "Runa Hagalaz je vnímána jako osudové znamení nečekaných změn"

Nauthiz " Vyslovuje se jako české N. Její název je překládán jako „nedostatek“. Spektrum významů je široké – potřeba, překážka nebo v extrémních případech i nedostatek a nouze. Byla-li vyškrábána nehtem, měla sílu pomáhat, smysl tedy může být pomoc či potřeba přežít."

Teiwaz "Vyslovuje se jako české T. Její název odpovídá jednomu z Týrových jmen. Vztahuje se k boji, vítězství a ochraně. Dále symbolizuje rozhodnost, čest, sílu vůle a vitalitu."

vím že je to nakresleno hnusně ale je to jen protinávrh proti komunistickým sběračů obilý.myšleno jako nášivka na oblečení nemá nahradit původní znak :D :D :D :D :lol:
Přílohy
snapshot2.png
hipik86
VIP
Příspěvky: 143
Registrován: 30.08.2013 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha + Střední Čechy (vysloveně trvalé bydliště nemám)

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od hipik86 »

No, mně se nápad s runama líbí. Když by se návrh trochu poladil, myslím že by to mohlo být opravdu pěkné.
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od Steril »

Runám bych se vyhnul. Pro většinovou společnost platí "runy = nacismus", s tím určitě nechceme mít nic společného....
hipik86
VIP
Příspěvky: 143
Registrován: 30.08.2013 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha + Střední Čechy (vysloveně trvalé bydliště nemám)

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od hipik86 »

Na jednu stranu máš pravdu, ale to samé se dá říci i o švabachu a stačí se kouknout Newyork times :D
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od Nightmare »

Možná by stačilo jen R v kroužku... Zasvěcený ví, pro ostatní to může být třeba radioamatér :-)
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od Hohepa »

]Značkovat se po rozpadu jako " ten se zásobama " je prostě 3,14čovina na N-tou :head
Do toho nikdo s IQ větším jak číslo bot nepůjde.

Jo ale zajít si dnes na sraz třeba v takovémto triku , aby se členové tohoto fóra poznali , to je trochu jiná .. :roll:
To už si dovedu v reálu představit
v3s_final.jpg
http://www.striker.cz/striker-cz/eshop/ ... TRIKER-V3S
Není to reklama , nemám s nimi nic společného . Jen to triko mi přišlo tématické, cizím nic neříkající a líbí se mi ;)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od Fabulous »

Drsně promazáno. Po rozpadu je každá značka naprostá blbost, která nikdy nepřinese nic dobrého. No a před rozpadem? Vlastně proč ne. Takže klidně vymýšlejte. Ale jen podle názvu vlákna, tj. seriózně ;)
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od Bill Masen »

Tak třeba placka v Michaelem Jacksonem, ten rozpad znázorňuje dokonale.

Ne, seriózně, ten šváb by byl dobrej.
Obrázek
wix
Příspěvky: 35
Registrován: 11.07.2014 6:34
Pohlaví: muž

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od wix »

Tiež som za mravca.
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Emblém Znak atd. Jen seriozně

Příspěvek od tygrsdrakem »

Pokud je to ještě aktuální, napadlo mě co nějak použít uhlík 14C? Je to radioizotop s poločasem rozpadu asi 5700 let a používá se k datování v archeologii. Může svým způsobem symbolizovat pomíjivost lidských civilizací. Viz práce egyptologa prof. Bárty o kolapsech komplexních společností.
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Odpovědět