Jak šel čas...

Doporučujeme všem přečíst!
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Karlos »

Tak uběhl měsíc a je nás zase o stovku více:
Celkem příspěvků 39225 • Celkem témat 1897 • Celkem členů 801 • Nejnovějším uživatelem je Ondísek
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Fabulous »

Mě osobně hlavně těší, že v "našem" oboru je toto fórum nejaktivnější a žije to tu někdy až překvapivě moc :) Také se tu kromě hospodského plácání řeší opravdu zajímavá témata snad ze všech oblastí života.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Karlos »

Taky mě těší vysoká kvalita fóra a doufám že se nám ji podaří udržet i s geometricky se zvyšujícím počtem uživatelů. Vždyť jen za poslední měsíc se registrovalo tolik uživatelů jako za celou polovinu minulého roku...
Jak budu mít trochu času tak zase připravím "Výroční zprávu za rok 2012".
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Tina »

Tak už je nás přes 1000 členů. 500 kusů za posledních 7 měsíců.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Karlos »

Dnes dosáhlo celé fórum velikosti 1 GB na disku serveru. Plus 165 MB v databázi.
Strelec45
VIP
Příspěvky: 1187
Registrován: 17.02.2013 9:59
Pohlaví: muž

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Strelec45 »

Píšete, kolik přibylo, kolik momentálně členů... Kolik členů už se nepřihlásilo, řekněme 6 měsíců a víc? Díky za odpověď, jestli se to dá vůbec dohledat. ;)
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Marglin »

Doufám, že s následujícim příspěvkem nebudu totálně OT. Juknul jsem na fórum a vidím, že Mac se rozhodl hodit flintu do žita (a to je ke všemu středa :evil: ) Chtěl bych poděkovat za skvělou práci při moderování fóra a obdivuhodnou zaťatost se kterou kydal Audiášuv chlév a foukal na ekga poraněná v procesu. Je mi skoro až nepochopitelné jak dlouho a poctivě dělají Admini na tomto fóru svoji práci, když jedinou odměnu jsou jim jedovatá obvinění z podjatosti, komunismu, americkému imperialismu, neférovosti, naddržování etc.

Tim bych chtěl apelovat na všehny příznivce fóra aby si uvědomili, že admini jsou taky jenom lidé se všemy starostmi a nášupem denní plichty, a k tomu věnují nemalou část svého volného času médiu ve kterém si tak rádi vzájemně kydáme (sobě i jim) hnůj na hlavu. Předpokládám že toto nebyla myšlenka která stála u založení fóra a mám silné podezdření že je to jedna ze skutečností která mohla mít vliv na Macovo rozhodnutí. Také mám neblahou předtuchu, že pokud se tohle fórum promění v politickou kecárnu východ vs západ a oblíbené kolbiště rytířů té jediné pravdy, tak ztratí pro zakladatele smyls a přestane.

Hezký den, Marglin.
molikoje
Příspěvky: 79
Registrován: 22.11.2014 0:14
Bydliště: u Jičína

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od molikoje »

Marglin: naprosto souhlasím, a jsem ráda, že to napsal někdo jiný, nedokázala bych to lépe ;)

Tohle fórum je skvělý hlavně kvůli vám, adminům. Zejména kvůli tomu, že tu moderujete (mažete) ty příšerný politický diskuze, ke kterejm hodně témat dříve či později sklouzne. Je to neuvěřitelně nevděčná činnost a já už od začátku obdivuju, že jste zároveň tolerantní k jiným názorům a zároveň nekompromisní k neužitečnému balastu v diskusi. Sama bych to líp moderovat nedokázala.

Jenom díky vám se dá na Rozpadu najít spousta užitečných informací bez toho, aby se člověk musel probírat stovkama příspěvků na téma USA/Rusko a dalších blábolů.

Díky.
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Marglin »

Díky za podporu molikoje. Kdybych věřil, že to bude k něčemu dobré, řekl bych: "Kurňa Macku nebuď taková paninka, jen proto, že ti jednou ujely nervy na provokatérským vláknu, co je teď v koši. To je opravdová lahůdka pro ty kolery co tě k tomu rozhodnutí dostrkali." Odhazovat meč a štít, když je nepřítel na obzoru je nemoudré, ale asi to bude k ničemu. Možná by zasloužilí rozpadlíci mohli založit nějakou radu starších, která by usměrňovala nováčky a horké hlavy vůbec. Admini by si zasloužili trochu odpočinku a co se řeší komunitním stylem (já pán ty pán) většinou neporaní citlivá ega tak jako tvrdá direktiva z "vrchu". Společná zodpovědnost za fórum by taky mohla dotyčné více motivovat k tomu, aby to tady trochu vypadalo. Poněkud smutné mi například připadalo, jak starší zasloužilí členové fóra občas prezentovali na vláknu Ukrajina morální podporou politickým kydům nováčků, namísto toho aby se je pokusili inspirovat ke kultivovanějšímu vyjadřování. Věřím že na fóru není mnoho takových kteří tu pouze touží demonstrovat svůj ostrovtip bytím v opozici za každou cenu. Většina znás zná správnou míru a na občasné selhání lidské nátury si můžeme vypomoci. Jak to teď po sobě čtu, nejsem si jistý, zdali by má reakce neměla být na vylepšovacím vláknu, nechám to na adminech. Věřím, že většina uživatelů fóra za adminy stojí a plně podporují. Mám ale takový pocit, že tu tichou podporu občas potřebují slyšet. Takže: " všichni do kruhu, spojit ruce, adminy prosím do prostřed, a teď všichni naráz! MÁME VÁS RÁDI!" :oops: Třeba to Fabulouse inspiruje k něcemu jinému než lakonickému rozdávání banánů a frekventování svých obscéních sexualích fantazií na vážném vláknu o vnitřním svědění. ;)
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Reiser »

Těžko bych to napsal líp. Je potřeba si uvědomit, že tohle fórum je tu jen díky ochotě a vůli malé skupiny lidí a tyhle lidi stojí nemálo času a práce.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od Hohepa »

:hand
GreenShadow
Příspěvky: 34
Registrován: 01.12.2014 19:57
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy (Máme tu blízko muniční sklad :-) )

Re: Jak šel čas...

Příspěvek od GreenShadow »

:yes :hand
Odpovědět