vlakno "politicka zmena" fuc?

Doporučujeme všem přečíst!
Zamčeno
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

kam zmizelo vlakno "politicka zmena" ci jak bylo par dni stare, ale kdyz uz neco mazat, tak to predem oznamit a hodit spis do kose nebo tak .. ?
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od MRAK »

V rámci zachování klidu bylo toto vlákno zablokováno, anžto tam začali vznikat silné levo/pravé tlaky. Kdesi v pravidlech jsme se zavázali, že se nebudeme pouštět do politických debat. Tady kašička přetekla z hrnečku, proto některý z modů zasáhnul. Takže to prosím nechme plaváček .....
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

ok - ale proc to nejde tipnout-uzamknout a hodit do verejneho kose, tyhle zmiziky "potajmu" jak na telefonat souhu z UV se me pranic nelibi.. ps chapu ze to je prace na vic, nez delete
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Terminated Account »

12) Fórum je určeno k tématickým diskusím na téma rozpad společnosti, společenských systémů, hodnotových struktur a způsobům, jak čelit hrozbám s tímto spojených, ať už jsou příčiny úpadku jakékoliv. S touto problematikou úzce souvisí i politická a náboženská témata. Vzhledem k odbornému zaměření fóra a jeho nezávislosti je však zakázáno cílené prosazování vlastních politických a náboženských názorů a vyvolávání ideových pří na tato témata. Diskuse o politicko-náboženských tématech a společenských hrozbách ve striktně odborné a věcné rovině je vítána.

Zapomeň na telefonáty a podívej se do pravidel. Jak zde někdo jakoukoliv politickou debatu bude polarizovat a hrotit, tak celé vlákno půjde na základě konsenzu všech modů bez varování do kytek.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Fabulous »

A tohle vlákno taky za chvíli zmizím, anžto jsem zakuklený komunista (dle Alibaby) :devil
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od MRAK »

Kolapsnik jr. píše:ok - ale proc to nejde tipnout-uzamknout a hodit do verejneho kose, tyhle zmiziky "potajmu" jak na telefonat souhu z UV se me pranic nelibi.. ps chapu ze to je prace na vic, nez delete
K čemu by to bylo dobré?
Zamčené téma jen dráždí sliznice.
Politické třenice tu nechceme.
Podívej, tohle nemá rozumné řešení. Jen špatné a horší. My moc možností , jak tu udržet pořádek nemáme.
V koši to vlákno žije dál. A dál dělá zlou krev.
Zamčené bude jak rudej hadr před bejkem.
Znepřístupnit ho, je zatím nejlepší ze špatných.

Sorry, ale přirovnávat nás k soudruhům z UV či jejich praktikám je trošku silný kafe, takže trošku přibrzdi, ju?

MacGyver to napsal přesně. Kdyby se diskutující drželi obecné roviny, nepřidělávali by nám práci a tobě rozčarování.
vlk972
Příspěvky: 474
Registrován: 26.10.2012 9:50
Pohlaví: muž

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od vlk972 »

Kolapsnik jr. píše:ok - ale proc to nejde tipnout-uzamknout a hodit do verejneho kose, tyhle zmiziky "potajmu" jak na telefonat souhu z UV se me pranic nelibi.. ps chapu ze to je prace na vic, nez delete
Myslím, že ten, kdo vlákno smazal, udělal dobře. Svůj účel splnilo a dál by nakonec opravdu mohlo vést jen k ideologickým přím. Takže dotyčnému z adminů děkuji za jeho smazání, jako autor bývalého, již zbytečného vlákna. Rozhodně není důvod adminy z čehokoli podezírat :-)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Karlos »

Bohužel politická vlákna se zpravidla vždy dostanou z teoretické roviny postupně do vzájemných výlevů či napadání zastánců jednotlivých stran politického spektra... Přesvědčený (nikoliv jen zakuklený) komunista, levičák stejně tak jako pravičák, nejsou schopni věcné diskuze... to je jako by jste chtěli diskutovat s ortodoxním židem nebo muslimem o jeho víře... nemá to cenu...
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

Proc bych brzdil? Kdyby to bylo slusne a verejne oznameno v tom konkretnim vlakne a to pak zamknuto, prosim.
Ale takhle je to presne po soudruzku poslano v tichosti do cerne diry.. Naopak zamknutim se na to vlakno dalo odkazovat, ze toto je stanovena hranice, takze pokud se rozjede podobna diskuze tak bude utnuta.

Dale k meritu veci, nevim co tam kdo napsal tak politickeho? - zacalo to tim, ze dotycny zakladatel upozornil/obavy, ze zasadni pol. zmeny u nas nastavaji velice pravidelne klidne i po 20letych cyklech; nekolik prispevatelu tam napsalo, ze se boji navratu stareho rezimu; ja tam psal o tom, ze pokud chartiste a disidenti dnes verejne podporuji rudochy, tak uz rezim opravdu mele z posledniho, ..

ps to vlakno bylo mozna slabe, ale slo postupne zlepsit, predevsim z principu je toto chovani dost zvlastni, jina (a zcela zhovadila) vlakna jsou moderovana verejne/viditelne..
Naposledy upravil(a) Kolapsnik jr. dne 02.11.2012 8:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Terminated Account »

Ano některá vlákna jsou moderována veřejně, aby diskutéři měli čas zjistit co se děje/stalo a poučit se z toho. Má to jistý stmelující a blahodárný účinek. Politika je ale na black listu z důvodů o kterých psal Karlos. Nevím Kolapsníku nebo osobo, která tento nick nyní používá, jestli jsi si během své cca roční pauzy všiml, kde každá politická debata skončila a co měly některé za následky.

Měli jsme to odstarnit již v zárodku, což jsme v dobré víře, že se lidi poučili neudělali. Naše blbost! Koho by to mrzelo, tak může o politici diskutovat na kterémkoliv zpravodajském servru.
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

ok - vase doznani, ze se melo zasahnout drive beru - ja si beru ponauceni, ze nema cenu krmit "kvalitou" od narozeni slaby thread a jeste s polit. zabarvenim.. ps ano jsem letos uz treti majitel id kolapsnik jr. - licituji se na aukru vetsinou za ouplnku
vlk972
Příspěvky: 474
Registrován: 26.10.2012 9:50
Pohlaví: muž

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od vlk972 »

Já bych se opravdu nehádal. Politika je svinstvo a se zaměřením tohoto fóra nemají politické hádky nic společného.
Když jsem vlákno zakládal, chtěl jsem vědět jak by se chovali členové fóra v takové situaci, která by jejich přežití mohla ohrozit a šlo mi jen o to přežití a chování, proto jsem žádnou stranu nejmenoval veřejně. Bohužel se diskuze zvrtla a admini udělali jen dobře, že to smazali - toť můj názor. Samozřejmě někdo se mnou třeba nesouhlasí, ale proboha přestaňte se napadat kvůli takové, s odpuštěním, hlouposti, jako je smazání vlákna, které se zvrhlo.
Vím, že tu jsem jen krátce a že nemám právo nikoho z vás poučovat, berte to jako prosbu. Díky.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Terminated Account »

Nemyslím si, že by jsme se napadali. Vyjasnit si situaci je důležité :hand Máme tady svobodný a benevolentní přístup, ale vše má své meze, které je nutné nastavit ;)
speadyhujer
Příspěvky: 24
Registrován: 07.03.2012 12:26

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od speadyhujer »

Týýýýý jo :D cenzura na Rozpadu ? No to mě po*er :D už chápu že cenzura není jen z iniciativy "mocných" ale i ze strachu těch dole..... Smutek a tupá beznaděj....
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Terminated Account »

Kamaráde nadýchni se a zapoj trochu mozek. Toto fórum je specializované. Politickou žumpu si řeš kde chceš a s cenzůrou jdi do :moon Hodláš tady tomuto servru něco užitečného přinést, nebo jen tak z nudy rýpeš a honíš si triko?
speadyhujer
Příspěvky: 24
Registrován: 07.03.2012 12:26

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od speadyhujer »

Ano souhlasím, toto forum je specializované, už podle názvu. Rozpad... řeší se tu vše od špendlíku po lokomotivu a až do ted jsem si nevšiml že by nějaký admin mazal cokoli jiného než návody na něco nelegálního. Politika je jedna z možností Rozpadu společnosti a pokud to nechtějí řešit lidé kteří se na to připravují tak kdo? Ale co vám mám povídat.... já si nepotřebuju honit triko, vážně ne .... a když jsem se snazil něco vysvětlit tak se vždycky našel oponent kterej to zkazil... A proto už mlčím a na má slova dojde :) příjemný den .
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: vlakno "politicka zmena" fuc?

Příspěvek od Terminated Account »

Výše uvedené vlákno porušilo jasně daná pravidla a v souladu s běžnou praxí bylo zneviditelněno.

Výňatek z pravidel
12) Fórum je určeno k tématickým diskusím na téma rozpad společnosti, společenských systémů, hodnotových struktur a způsobům, jak čelit hrozbám s tímto spojených, ať už jsou příčiny úpadku jakékoliv. S touto problematikou úzce souvisí i politická a náboženská témata. Vzhledem k odbornému zaměření fóra a jeho nezávislosti je však zakázáno cílené prosazování vlastních politických a náboženských názorů a vyvolávání ideových pří na tato témata. Diskuse o politicko-náboženských tématech a společenských hrozbách ve striktně odborné a věcné rovině je vítána.

Nechápu, proč se za tím musí hledat nějaký postranní úmysl?

Tato debata právě skončila. Jestli to někdo stále nechápe a má potřebu to řešit, může tak činit přes SZ
Zamčeno