Setkání příznivců fóra

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Artifex
VIP
Příspěvky: 1065
Registrován: 26.03.2012 17:08
Bydliště: Brno

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Artifex »

Pokud v Brně něco takového zorganizuješ, proč ne, rád klidně pomůžu, ač se v tom nevyznám asi jako Ty... :F
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Karlos »

Tak ja bych se určitě zůčastnil/pomohl také... myslím že toto téma bude zajimavé pro více místních :yes
Uživatelský avatar
Milli
Příspěvky: 342
Registrován: 28.12.2011 22:52
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha, Znojmo

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Milli »

Hezké odpoledne Rozpade, paní Ivano,
Pokud byste tuto akci zorganizovali/la, umožní-li mi to pracovní vytížení, velice rád se zúčastním.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Terminated Account »

Perfektní nápad! :yes Velmi rád pomůžu s organizací.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Grunt »

Kupodivu vyzkoušet si uvařit kopřivy mě láká víc než třeba střelba ze zbraně na střelnici.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od viktor »

Zdravím,
jsem tu chvilku nebyl. Byl jsem nekde jinde trenovat na rozpad. Bylo by nejake shrnuti pripravy na dalsi sraz ? :D
diky
viktor
PaF
Příspěvky: 1525
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od PaF »

Par nas bude v sobotu v Bucovicich...
http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=48&t=1230
Uživatelský avatar
Joma.Mareji
Příspěvky: 4
Registrován: 03.07.2012 0:31

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Joma.Mareji »

3.7.2012 - je nějaký plán na setkání po tomto datu?
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od viktor »

Zdravim rozpadliky,
co se takle setkat 28.29.30. zari na 49°57'16.148"N, 14°10'18.196"E
vecer 28 ?
viktor
Pampalíny
Příspěvky: 174
Registrován: 31.08.2012 18:04

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Pampalíny »

mají tyto setkání nějaký (vzdělávací) program nebo se jen pokecá?
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Terminated Account »

viktor píše:Zdravim rozpadliky,
co se takle setkat 28.29.30. zari na 49°57'16.148"N, 14°10'18.196"E
vecer 28 ?
viktor

Nevím, jestli ti někdo, kdo tě nezná osobně na tak nejasnou nabídku skočí? Připadá mi to dost úchylné svolávat sraz takovým způsobem!
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od viktor »

Zdravim,
uchylné ? no nevim co ti na tom prijde uchylneho, me to zas prijde jako docela zajimave v te sedi a nude.
A potom je par dni volno proc ho nevyuzit. Take nebylo mym umyslem nekoho lakat na nejakej skok.
Proste kdo bude mit chut muze prijet a kdo ne at proste nejezdi.
Program ? Tak to je otevrene. Muzeme jen pokecat a stravit par dni venku, a nebo muzeme neco dat dohromady.
Jeste k tomu skoku na spek :D .
Kdo se boji, ze je skok na spek tak at proste nejezdi. Stejne by s nim asi byla nuda. Klidne muze zustat doma. Nikdo nikoho nikam nenuti.
Co se tace mne, budu tam.
viktor
Kocour
VIP
Příspěvky: 788
Registrován: 30.03.2012 22:29

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Kocour »

Tak já ho shodou okolností znám, ale jednak mám v pytli achilovku, takže si na pobíhání s batohem můžu nechat zajít chuť, druhak máme jakousi historickou přednášku o dolování v Krušných horách. Z toho plyne, že se nezúčastním.

Po pravdě řečeno, taky mi to připadá úchylné, sorry. Asi bych nejdřív sondoval, je-li zde nějaká buňka Praha-Plzeň a jaké jsou její potřeby fyzického kontaktu. Potom taky, jestli je nějaké takové území vhodné (2 Viktor: vím, že je to v podstatě trampský kraj Tvého mládí, ale touhle dobou dost promořený turisty a jedinou výhodu bych spatřoval v tom, že tam z prahy jede MHD :) ). No a konečně, jestli je zrovna prodloužený víkend vhodný na čistě společenskou akci, protože hodně lidí má určitě naplánováno cosi důležitějšího. Takže asi tak.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od viktor »

Zdary,
ono to mas tezky
1) vetsina hezky mist byla v cr trempskym krajem
2) o zadne " bunce" v plzenskem kraji nevim a tak ani nevim co myslis potrebou kontaktu
3) na druhou stranu si myslim ze setkat se nekde venku je lepsi nez premeslet co udelat v drsne prirode nad klavesnici pocitace v pohodli domova
4) pokud uvazuji o nejake PA dobe tak jsem nazoru ze resit nahodna setkani je dulezite umet, navic pokud budou nejake setkani tak budou podobneho typu a ne viz program : a ukazky jizdy rebrinakem, ale pozor at ho nepskrabete atd...
5) udana poloha je sice v ramci byvaleho trempskeho raje a jeste nedaleko Prahy ale skoro naprosto mrtva i nevtesi sezone kdy kus dal proudili turiste tady bylo uplne ticho a klid
6) jestli hledete nejaky duvod tak asi tento : byl jsem zvedavej zda vubec nekdo z teto bandy drsnaku pripravujici se na zivot v PA dobe, je dostatecne drsnej aby se zvedl od klavesnice pc
viktor
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Terminated Account »

Nechci ti brát iluze, ale takhle to většinou nefunguje. Anonymní člověk, napíše na veřejné fórum - ještě k tomu s velmi speciální tématikou, výzvu k setkání na určitých souřadnicích bez nějakého dalšího účelu, či bližších informací. Vážně si myslíš, že to má naději na úspěch? Taková výzva se rovná výstřelu do tmy a má význam pouze pro tebe - dal jsem troubům od klávesnice možnost se se mnou potkat, ale nikdo na to neměl, takže to jsou opravdu blbci :D

Jestli to myslíš vážně a chceš opravdu nějakého drsňáka od klávesnice poznat, tak pro to budeš muset udělat malinko více.

Nemyslím to absolutně ve zlém, je to spíše výzva všem, kteří se chtějí opravdu někde potkat, aby se zamysleli nad tím proč se chtějí s někým potkat a co nabídnou a jak to budou prezentovat, aby se s nimi ostatní měli chuť a čas potkat.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od viktor »

Zdary,
v klidu take bez urážky a vůbec to neberu ve zlem. Můžeš či můžete brat můj přispěvek jako podmět k nějakemu setkani. Protože mě přijde setkaní prostě zajímavější než výměna názoru přes PC.
Ale protože se to tady nesetkalo s vubec žadnou reakci, mimo tebe a Kocoura. Myslim tim s vůbec žádnou tj .ani negativní ani pozitivní nemá asi smysl se tím dál zabývat.
viktor
Lillywhite84
Příspěvky: 1
Registrován: 15.02.2013 18:16
Pohlaví: žena

European Preppers - National Geographic Channel

Příspěvek od Lillywhite84 »

Hi all,

I wanted to indtroude myself, I work for Bullseye Television, an Independent Production Company in London, and last year we made ‘Preppers UK: Surviving Armageddon’ for the National Geographic Channel. You can see more about the programme here http://natgeotv.com/uk/preppers-uk-surv ... insureance (or alternatively you can search or the programme online)

We are now working on a follow up documentary and are looking for European Preppers and Survivalists who are happy to tell us about the issues they believe their country faces and how they have prepared for them. Like the first programme, we will be looking at all aspects of Prepping and Survivalism, from new starters to established preppers and survival experts. It will also look across the diverse reasons to as why people prep from economic breakdown and rising food prices to SHTF scenarios.

It would be great to speak to some of you further about your experiences with prepping in your country and find out more about you.

Our experience with the first documentary means that we are aware of the issues facing Preppers and we understand that keeping your personal information safe is key. Under no circumstances will we share your details with anyone else and contacting us in the first instance does not mean you are obliged to take part in the documentary.

If you would like to know more please send me a message at: kelly.lillywhite@bullseyetv.co.uk or call us on +44207 013 4518. We are looking to talk to people from all Europe in the next 2 weeks, so if you are interested, please get in touch as soon as you can.

I look forward to hopefully hearing from you.
Best Wishes,
Kelly
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od DeadMan »

Hi Kelly,

It is a not bad idea but I am afraid that the local preppers are not on the same level like in USA at now (it is a quite young hobby here) and if some of them are then it will be very difficult to persuade them for filming I guess.

But even that wish you a good luck because it could be very interesting and inspiring for all of us on this website.

Also I recommend you to cooperate with some czech journalist to makes it more easy regarding language barrier.

Regards,

DM
Naposledy upravil(a) DeadMan dne 18.02.2013 15:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od MRAK »

:mrgreen:

Tak se s ní domluv na natáčení, ne?
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od DeadMan »

leda tak pro dospělé :lol:
Odpovědět