Setkání příznivců fóra

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Karlos »

Již několikrát bylo v jiných vláknech nakousnuto uspořádání setkání kde by bylo možno se osobně seznámit, vyměnit si zkušenosti, pochlubit se vybavením, pokecat a v neposlední řadě utvrdit vzájemnou důvěru...

Co se týče termínu a destinace je to k jednání stejně tak i jakou formou sraz pojmout (čundr vs. restaurace). Uvítám jakékoliv návrhy a připomínky. Jsem zvědav kolik se nás sejde i když zvláště zde asi platí že nejde o kvantitu ale o kvalitu :D

Napište tedy zda o účasti uvažujete, případně navrhněte nějaké zajímavé místo, termín, program...
Uživatelský avatar
Max
Příspěvky: 295
Registrován: 25.01.2011 16:31
Bydliště: Severní Čechy

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Max »

Třeba já bych o účasti uvažoval. Asi by se mi víc zamlouval nějaký čundr, ale přizpůsobil bych se ostatním. S tím místem konání těžko říct, záleželo by na tom, kolik lidí by vůbec o srazu uvažovalo a odkud jsou. Pak by s tím šlo víc laborovat.
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Pepe »

Přidal bych se :!:
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Karlos »

Přesně tak, proto jsem zatím nezmínil žádnou destinaci, uvidíme kolik nás bude a odkud... pak se domluvíme konkrétněji.

Nicméně co se stran termínu týče to by jsme mohli nakousnout už nyní...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Maximus »

Vzheledem k očekávanému příchodu potomka v polovině září, tak vidím možnost mojí účasti nejpozději v červnu či červeneci.
Původně jsem uvažoval o Šumavě, ale jelikož je to NP, tak by se mi příčilo tam stavět nouzové přístřešky, vyhrabávat kořínky a o táboření obecně nemluvě. Proto bych raději volil něco mimo NP či CHKO, aby se tam dala provozovat nějaká "praxe" :D.
Uživatelský avatar
Max
Příspěvky: 295
Registrován: 25.01.2011 16:31
Bydliště: Severní Čechy

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Max »

A co třeba už v dubnu nebo Květnu? Já mám červen a červenec dost zabitej.
Pokud se budeme chtít vyhnout CHKO tak mně z Čech napadají Krušné Hory nebo třeba okolí Ralska.
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od marish »

Určitě bych se taky rád sešel, dojezd problém není, čas jo.
Jinak čundrák nejsem, takže bych alespoň pro začátek uvítal civilnější formu. Ovšem momentálně mne nic vhodného nenapadá. Snad jen jestli nemá někdo možnost od kámoše/známýho pronajmout na víkend nějakou chatu?
Pokud se toho ujme nějaký rozený organizátor, budu se snažit pomoci.
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od colek »

Já se s dovolenim hlásím.A pokud by se nechtělo do lesa,tak by se dala domluvit chalupa.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Maximus »

Myslím si, že by možná napoprvé byla dobrá ta chalupa, kde by jsme se v klidu setkali a měli čas se poznat (přece jen jsme ze všech koutů ČR, SR či USA :D a myslím si, že setkat se hned napoprvé někde přesně na hodinu a odpochodovat do lesa postavit "ležení" není moc realistické). Vždyť nemusíme sedět celou dobu jen na zadku a "debatovat" u piva/vína a samozřejmě grilovat u toho maso či rožnit vepře :D.

Každý může něčím přispět, já třeba můžu v případě zájmu dotáhnout svoji "pojízdnou" střelnici a můžeme si zastřílet z různých druhů luků či kuše. Můžeme si zkusit různé "přírodní" způsoby rozdělání ohně, destilovat březový dehet, ... no prostě klasický bushcraft, pokud bude tedy zájem a čas.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Karlos »

Colek: chata by byla super, muzes prosim te napsat neco blizsiho (kolik by to stalo, kde to je, pro kolik lidi ap.) pokud nechces verejne tak prosim pres SZ.

Maximus: tak ten luk a hlavne kuse to by bylo dokonale, moc rad bych si to ohmatal uz jen pro to ze si chci take poridit.

Tak už je nás šest...
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od MRAK »

Sedm.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Karlos »

7 statecnych :mrgreen:
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od colek »

Ahoj,chalupa není problém,nestala by nic.Malá vesnička u Chocně.Pokuste se nahodit termín,mě by sedl květen-červen. Volné termíny jsou 13-15.5.,20-22.5,27-29.5.,10-12.6.,17-19.6.,24-26.6.Kdyby se podařilo domluvit co nejdřív,jen dobře.Musím termín zabukovat.Ať se daří.
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Pepe »

jop, já bych mohl dotáhnout zase nějaky zdravotnický srance, tourniquety, sam splinty, vzduchovody, combat gauzy atd...
není problém vzít i sety pro zavedení i.v. linky a ukázka zavedení, příp. si to můžete i vyzkoušet.
Uživatelský avatar
Max
Příspěvky: 295
Registrován: 25.01.2011 16:31
Bydliště: Severní Čechy

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Max »

Ty zdravotnický srance jak píšeš by byly super :D
Já bych mohl celý květen a v červnu možná 17-19.6., ale tam si nejsem úplně jistej.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Maximus »

Osobně mi nejvíce vyhovuje konec května, tj. termín 27 - 29.5.
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od marish »

27. -29. 5. to by se mohlo zkusit. Já to mám dost plovoucí, takže se uvidí ten týden před tím, ale budu se snažit.
Choceň ani není tak z ruky.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Karlos »

Hm tak to je pruser, v květnu a červnu mám zatím jediný obsazený den a to sobotu 28.5. hrajeme s kapelou na festivalu naseho mesta (resp. z casti ho poradame) a vzhledem k vzdalenosti Chocně není reálné že bych si jen na večer odskočil, resp. i to by mě mrzelo ne kvuliva benzinu ale kvuliva tomu že jak už to bývá večer bude z celého srazu urco nejlepší :mrgreen:

Maximusi mohl by jsi i jiny termin?
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Maximus »

Ok, co třeba 20-22.5 ? :)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Setkání příznivců fóra

Příspěvek od Karlos »

Za mě dobrý :)
Odpovědět