Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Thorn
Příspěvky: 54
Registrován: 02.04.2015 17:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Thorn »

malajizva píše:super, díky, já už myslel, že to přišlo :lol:
Tajný, smluvený signál, že je na čase sbalit rodinu, bobíka, vodu, naftu, náboje a mazat na chalupu :lol:
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Count »

Jeden odkaz a jak nám všem chybí. :)
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

Vytoužený magický čudl je zatím jen na úvodní stránce. Správce se na opravu vrhne co nejdříve. Což je... Vlastně... Ehm... Brzy.
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od JenDAG »

Slo by dat listu
Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit nepřečtené příspěvky • Zobrazit nové příspěvky • Zobrazit aktivní témata
i na konec stranky?
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Lyster »

Zdravim, již včera mi přestalo fungovat vkládání obrázků a fotografií. Při pokusu o uložení mi spadne stránka Rozpadu. Je chyba na mé straně? Nebo to nejde ještě někomu?
Naposledy upravil(a) Lyster dne 22.08.2015 11:37, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

image.jpg
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Lyster »

Lyster píše:Zdravim, již včera mi přestalo fungovat vkládání obrázků a fotografií. Při pokusu o uložení mi spadne stránka Rozpadu. Je chyba na mé straně? Nebo to nejde ještě někomu?
Omlouvám se, vypadá to, že nejde vložit jen jeden obrázek co jsem chtěl vložit. Bylo to obrázek montáže na trn v sekci kvalitní nože. Zkusil jsem teď jiný a šlo to.
pracintl
Příspěvky: 435
Registrován: 28.11.2013 9:37
Pohlaví: muž
Bydliště: okolí Prahy

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od pracintl »

Než bude opraven zmizelý link, možná by se někomu hodil přímý odkaz na nepřečtěné příspěvky:

http://www.rozpad.cz/forum/search.php?s ... nreadposts
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od K4cer »

Nešla by vrátit lišta s "Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit nepřečtené příspěvky • Zobrazit nové příspěvky • Zobrazit aktivní témata" tam kde byla, a pokud možno ji dát i dole pod poslední příspěvek ve vláknu?

Takle musím jít pokaždé na Obsah fóra a až pak na Aktivní témata, což mi výrazně zvyšuje vopotřebení krysy :mrgreen:
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
jahaman

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od jahaman »

Četl jsem tady o podpoře Tapatalku, nicméně to vypadá, že tato podpora pořád není. V tapatalku se mi toto fórum nezobrazuje. Počítá se s tím?
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od K4cer »

Se tady zjevně moc nepočítá ani s čtením tohohle vlákna :lol:
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

Stávkuje mi můj serverovník, takže nemám co sem napsat. :(
havran
Příspěvky: 13
Registrován: 09.05.2012 6:19

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od havran »

Ono pánové a dámy, bez toho tapatalku je to v dnešní době passe. Já se na to ptal několikrát opakovaně, dokonce i pomoc s tím jsem nabízel. Nestalo to ani za odpověď... :-(
Uživatelský avatar
Foxy
VIP
Příspěvky: 534
Registrován: 13.10.2012 18:39
Bydliště: Jižně od Prahy

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Foxy »

havran píše:Ono pánové a dámy, bez toho tapatalku je to v dnešní době passe... :-(
Týýýýýýý žofka! Jak já si vůbec ještě můžu dovolit existovat, když nejen že ani za čuc netuším, co to je ten ťapťák za zvíře - a dokonce mi to dosud v životě ani trošililinku nechybělo?
Mám sice taky mobil, ale jediné co umí (co je mu dovoleno), je telefonit, posílat SMS a fotit (nahrávat). Každých čtvrt roku do něj musím vrazit přes bankomat čtyři stovky. A jednou za týden ho musím připojit k nabíječce. A to všechno jen proto, že jsem tu malou placatou nokijku vytáhl z elektrošrotu. Bylo jich tam chudinek povícero, i s nabíječkama, a všechny funkční.
Tapatalk...
Holt asi budu muset jít na nějaký šikovný krchov a zahrabat se tam. :sleep
Když je zle, je to vlastně fajn, protože by mohlo být i hůře.
Když už je tak zle, že horší už to být nemůže, je to vlastně fajn, protože pak už může být jen lépe.
Kubak
Příspěvky: 86
Registrován: 10.09.2015 23:22

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Kubak »

Nezapomeňte si v nastavení přepnout na zimní čas :D
"Podstatná otázka není, jestli se to stane, ale kdy se to stane" Eugene Habiger, generál USAF
havran
Příspěvky: 13
Registrován: 09.05.2012 6:19

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od havran »

Foxy píše:
havran píše:Ono pánové a dámy, bez toho tapatalku je to v dnešní době passe... :-(
Týýýýýýý žofka! Jak já si vůbec ještě můžu dovolit existovat, když nejen že ani za čuc netuším, co to je ten ťapťák za zvíře - a dokonce mi to dosud v životě ani trošililinku nechybělo?
Mám sice taky mobil, ale jediné co umí (co je mu dovoleno), je telefonit, posílat SMS a fotit (nahrávat). Každých čtvrt roku do něj musím vrazit přes bankomat čtyři stovky. A jednou za týden ho musím připojit k nabíječce. A to všechno jen proto, že jsem tu malou placatou nokijku vytáhl z elektrošrotu. Bylo jich tam chudinek povícero, i s nabíječkama, a všechny funkční.
Tapatalk...
Holt asi budu muset jít na nějaký šikovný krchov a zahrabat se tam. :sleep

Informační hodnota příspěvku?

Teda krom toho, že máš starej telefon ze šrotu, nevíš co je Tapatalk (viz. Google) a nechytáš moderní (cca několik posledních let) technologie? To že to nepotřebuješ a nepoužíváš Ty přece ještě neznamená, že by to jiní neuvítali. Nikdo Tě do něj přece nenutí, pro mě za mě si to nech třeba od někoho tisknout a čti papírově. Nebo PC již máš a ovládáš? To bylo ve své době taky nepotřebnou novinkou.

Reakce (nemyslím Tebe) na Tapatalk stejně vytrvale není. A já si stojím za tím, že v dnešní době je forum bez podpory mobilu/tabletu kapku po sezóně.

Ono by totiž stačilo napsat, ty vaše číčoviny, výmysly a přežitky nebudou, zapomeňte na to a už s tím neotravujte. A ne to slibovat a pak dělat mrtvýho brouka a nereagovat.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od the.marek »

Já teda nevím, ale na fórum parkrát za den, když jsem někde mimo domov, na cestách, nebo někde tvrdnu mrknu i přes mobil, normálně přes prohlížeč a nijak mě to neobtěžuje... Bez nějakýho Tapatalku se vcelku v klidu obejdu... Nikdy jsem ho nepoužíval, tak nevím, co má za benefity oproti normálnímu prohlížeči, ale přijde mi, že lidi jsou dneska už tak strašně rozmazlený a líný, že se divím, že nechtěj to fórum třeba v audio podobě, nebo rovnou zfilmovat... :mrgreen:
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od kregan »

Taky netušim co je Tapatalk. Na tabletu mi to šlape normálně. Mobil na úkor nerozbitnosti, voděodolnosti a výdrže baterie internet neumí.
Čím víc víš, tím míň neseš.
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od krvfx »

V 90 % případů čtu i přispívám přes mobil rovnou z Chrome. Dá se to v pohodě. Tapatalk je tuším placený, respektive byl, když jsem se o to zajímal.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od proforma »

No, nevyuzivam Tapatalk ani jine kecalky, ale je pravda, ze kdyz lezu na tohle forum z mobilu, tak napsat v tom prispevek, to je na zesediveni. Pismena se ukrutne pomalu nacitaji, nesmim jich napsat vic nez 10 najednou (vc. mezer a interpunkce), nebo si to prestava pamatovat (nebo co) a pise to pak zkomoleniny (jen kazde 2.-3. pismeno). Napsat v tom nejaky delsi prispevek (jako treba tenhle) je naproste utrpeni. Pritom v jinych diskusnich forech (iDnes, iHned, Aktualne, Living, Strelectvi...) tenhle problem nemam. Neslo by udelat nejakou ocesanou verzi webovek pro mobily?
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Odpovědět