Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
qwerty14
Příspěvky: 3
Registrován: 20.02.2016 17:13

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od qwerty14 »

proč nemám právo zakládat nové témata?
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Baca »

Lebo si sa tu narodil este len dnes :-)
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

qwerty14 píše:proč nemám právo zakládat nové témata?
Lebo sis neprečítal pravidla fóra!
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Baca »

Mam jeden navrh. Kedze sa pripajam na rozne siete, nie vzdy mozes prehliadat forum ako je bezne. Niekedy sa dostanem na nove veci len cez link ZOBRAZIT NOVE (Neprecitane) prispevky. Dost ma pri tom "serie" ze su tam aj prispevky z bazaru, ktore necitam, pretoze zatial vobec nic nepredavam ani nakupujem. Slo by ak je cas a chut oddelit bazar od ostatnych vlaken ? Stacilo by pridat odkaz BAZAR nove prispevky (neprecitane). A este, ci by sa nemohli linky na nove a neprecitane prispevky zobrazovat vzdy, bez rozdielu kde prave na fore som ?? :) Ak by to slo urobit potesilo by ma to :-)
Prežiť !!!
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od krvfx »

Akorát lidem, kteří chtějí sledovat i bazar, to vyhovuje tak, jak to je...
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Baca »

Ved by tam bolo extra pre nich nalinkovane na novinky z bazaru :-)
Prežiť !!!
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od krvfx »

To bych ale musel klikat dvakrát a to by mě neskutečně obtěžovalo 8-) Už teď bych radši měl odkaz "označit všechno jako přečtené" na straně s vyhledáním nových příspěvků - abych nemusel klikat zpět na hlavní stranu.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Baca »

Mne nejde ani tak o viacnasobne klikanie. Skor o to, ze pri mobilnom pripojeni mi neustale nacitanie uvodnej stranky zerie predplatene data ( co je 200Mb na plnej rychlosti denne) :-(
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Bill Masen »

Na fóru je posunutý čas, tento příspěvek vkládám v 16:42.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

Posuň si ve svém nastavení :)
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Bill Masen »

No vida, kdyby všechno mělo tak jednoduchý řešení. :clap
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od K4cer »

K4cer, 29.12.2015 píše:Nešlo by (kdyby teda serverovník laskavě dostávkoval někdy) vrátit tlačítko Zobrazit aktivní témata tam kde bylo, a podle možností dát stejnou lištu - nebo alespoň to tlačítko - i na spodek stránky?
Aktivní témata je stránka kterou mám otevřenou default, a po kliknutí na cokoli je děsnej práce vrátit se na ni zpátky, je to dva nebo tři kliky navíc a při chcípajícím netu je to opravdu opruz.
Docela bych uvítal i funkci "spoiler"; iks obrázků a videí zbytečně roztahuje příspěvky a zatěžuje připojení (což je v případech, kdy se něco akutně děje a mám votevřený dvě živý videa a šest dalších stránek, docela kritický problém). Pokud jsem obrázek už viděl a/nebo mě nezajímá tak by se nezobrazoval, a když ho chci vidět není problém ho rozkliknout.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od proforma »

Pls, neslo by forum udelat taky v nejaky verzi pro mobily, tj. datove osekany? Prohlizeni fora na mobilu je jeste celkem OK, ale napsat na tom prispevek, to je porod. Kazdy pismeno se vklada uuukruuutneee dlooouuuhooo, napsat prispevek o 4 radcich mi trva 8-10 min. (jeste tak pred mesicem to bylo tak na 5-6 min.), opravovat preklepy - to mi driv utece mladi. Na jinych diskusnich forech je to OK (napr. iDnes v mobilni nebo dotykove verzi, Aktualne, IHned...). Proste chtelo by to rychlejsi reakci pri psani textu, pri pouziti mobilu se mi zda, jako by forum nad kazdym pismenem premyslelo a radilo se se serverem, jestli je to takhle OK a jestli mi dovoli jeste dalsi slovo...

Tohle pisu radeji z NTB :-)

Diky :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od dracekvo »

Já bych dal návrh pro nové pravidlo, že když už se sdílí odkaz na nějaký cizojazyčný článek, tak by byla povinnost v kostce uvést o co tam zhruba jde. Jsou tu lidé, kteří takový jazyk nemusí ovládat a pak takovýto příspěvek pro ně nemá žádnou přínosnou hodnotu.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Serža »

tak Google přeloží vše, ne?
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od dracekvo »

Jde o to, jestli je pro mě článek natolik zajímavý, že má cenu se s tím namáhat.
Osobně z tohoto důvodu přikládám citace i k českým článkům.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Lyster »

Vkládání přispěvků háže chybu. Snad se mi to sem po několikátém pokusu podaří dát. Blblo mi to hlavně v sekci Jak bylo dnes. Tam se mi příspěvek vložit nepodařilo.

Dodatek! Vypadá to, že sem nejdou vložit jen mnou upravené (zmenšené fotografie.) Jestli to ostatním funguje, tak bude chyba asi na mé straně.
Přílohy
Rozpad chyba.jpg
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Ray »

Ahoj,
mám takový malý návrh. Já vím, že neohlášená komerční inzerce je zakázána v pravidlech, ale nešlo by udělat výjimku u zahraničních e-shopů? Např. udělat vlákno s názvem "Užitečné zahraniční eshopy". Resp. mohl bych založit takové vlákno v sekci "Burza - obchodní/komerční inzerce"?

Píšu to proto, že zahraniční e-shopy mnohdy nabízejí stejné zboží jako u nás, ale paradoxně za mnohem menší ceny. Příklad: narazil jsem na eshop, kde je dávka emergency žrádla NRG-5, které jistě znáte, v balení 24 kusů za cenu, která je i s poštovným při tom množství levnější o víc jak 600kč (a to je ještě minimum vůči nejlevnějšímu NRG-5 500g, co jsem našel u nás za 175kč) a to už mi přijde jako svinský rozdíl. Nebo jsem už posílal pár lidem do zpráv linky na DE eshop, kde mají fakt super výběr doplňků na zbraně (i z USA). A sám bych koneckonců taky rozhodně uvítal tipy od ostatních lidí.

A teď ke smyslu - díky tomu, že to budou jen zahraniční eshopy, se prakticky vylučuje možnost, že by si tu někdo dělal neohlášenou vlastní CZ inzerci proti pravidlům tzn. ban za CZ inzerci v tom vlákně by samozřejmě platil taky. Silně pochybuji, že by si někdo z CZ jen kvůli inzerci na Rozpadu zakládal eshop v cizině - nikomu by se totiž pak veřejně v CZ vyhledávačích primárně neukázal a Rozpad nemá určitě takovou kupní sílu, aby se to vyplatilo inzerovat jen tady.

Jak jsem ale řekl, je to jen návrh, nicméně myslím si, že v rozumných mezích. Sdílejí se tu rady a tipy mezi námi preppery, a tohle je myslím dost přínosné. Když zbytečně nevyhodíme prachy na jednom místě, zbude nám víc peněz na ostatní hračky jinde. Případně seženeme věci, co se u nás sehnat nedají. Googlit to všecko je pro jednoho člověka kolikrát velký vopruz. Jak se říká - víc hlav víc ví :-) A ptát se a svinit sekci zvlášť vláknem pro každý zahraniční eshop mi přijde kontraproduktivní.

Píšu to záměrně veřejně a ne do SZ adminovi, aby se k tomuto nápadu mohli případně vyjádřit i ostatní uživatelé. Samozřejmě to ale záleží hlavně na něm.

Zkuste to prosím zvážit. Podle mě je to "košer" 8-)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od JenDAG »

Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Ray »

Ó jé...tak to jsem uplně přehlídl ...trapas...sorry :lol: :lol: :lol: Jsem tu holt chvilku no...jako bych nic neřekl :chuckle
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Odpovědět