Změny na rozpadu - 2015

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Fabulous »

Vážení čtenáři Rozpadu,

V roce 2015 se zde dočkáte jistých poměrně významných změn, které by serveru měly navrátit jeho původní zámysl - sdílení rozpadlických zkušeností a know-how.

1. Jelikož Rozpad.cz pomalu (rychle) sklouzává do pozice ubohé hospodské politické žvanírny, budou politická témata, politické příspěvky a podobné bláboly bez milosti a bez mezistupně Koše mizeny.

2. Teoretická vlákna budou významně redukována a moderována.

3. Příspěvky, které jsou prokazatelně nesmyslné budou smazány nebo pro výstrahu označeny za BLÁBOL. Viz: http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.ph ... 402#p98402

Další změny k ozdravení funkce Rozpadu připravujeme.
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Reiser »

Je pravda, že s kvalitou informací je to čím dál horší. Přibyla hromada nových lidí a bez nějakých radikálnějších zásahů to nebude do budoucna udržitelné na nějaké rozumné úrovni. Bude s tím hrozně moc práce. Za tu dobu co Rozpad existuje se probrala většina všech možných témat. Třeba by stálo za to postavit z těch kvalitních nějakou fixní kostru a nová témata povolit jen navrhovat. To co za něco stojí a citelně chybí by se mohlo pak založit jako nové téma.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Fabulous »

Právě byl zneviditelněn Koš pro neregistrované návštěvníky. Dále přesouvám politická vlákna do koše.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Fabulous »

Zneviditelněna sekce Zbraně pro neregistrované čtenáře.
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Marglin »

To je sekáč. Ten se nezakecá... :)
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

Atlantsti milci provadeji cistku, opet, aneb "blabol" jest vse co neni podle lajny.
Ale mate to mit hosi, je to vas klub a pravo, ale reknete to na rovinku jako chlapi, proc ty klicky.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Fabulous »

Kolapsníku máš varování. A trochu ve skrytu duše doufám, že se zase na půl roku odmlčíš. 90% tvých příspěvků zde je zbytečných.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Fabulous »

Jirka
Příspěvky: 95
Registrován: 04.01.2012 8:16
Bydliště: Slezsko

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Jirka »

Nevím proč byl můj předchozí příspěvek smazán? Myslím, že byl docela k věci!

Jsem velmi citlivý na jakoukoliv nespravedlnost, a té se zde Maximus vůči druhým skutečně dopouštěl - nebo pro vás administrátory pravidlo 12. neplatí?

V diskuzi s ním jsem nehájil své pozice, ale pouze poukazoval na jeho neprofesionalitu. Ano, jsme všichni lidé, pak bych ale očekával jeho omluvu, za porušování pravidel, která měl sám ctít.

Proto znovu napíši, co jsem psal před chvílí: Kéž se tím řídí také administrátoři.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od herman »

Souhlasím s Jirka, administrátoři by měli jít příkladem v dodržování daných pravidel. Pokud něco sami porušují, tak je od nich neslušné, aby dodržování pravidel požadovali po druhých.
Jinak, všem přeji do nového roku vše nejlepší a ať se zde za rok zase všichni potkáme. ;)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Fabulous »

No ano, Maximus psal v dobré víře až přespříliš. Myslím, že se do budoucna polepší ;)
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Hohepa »

Děkuji moderátorum za jejich nevděčnou práci...
a skláním hlubokou poklonu


pro rebelující :head
toto fórum je SOUKROMÉ :head pořadatelem není ani EU ani government CS
ale jeden člověk , který to dělá ... ani sám nevím proč,

Uvědomte si, že tady jste na návštěvě v soukromé části netu
(není to facebook a podobně)
a tu "část" si majitel platí
Někteří diskutující , přijíc ke mně domů, by asi museli vyhledat ošetření lékaře

když čtu Vaše připomínky
ano i mě bylo něco smazáno
ale jsem zde na návštěvě a plně respektuji pravidla hostitele
neb on jediný je zde capo de tutti de capo

pokud máte nutkání, že se to dá dělat lépe,
co Vám "ku__a" brání založit vlastní fórum ?
Tedy, jestli na to máte koule , nebo jste jen vosina v zadku, co prudí vždy a všude ?
Přeberte si to v hlavě....

P.S.: Tedy pokud číslo Vašich bot není větší než Vaše IQ, pak je to marné
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Reiser »

Přesně tak. Jsme tu na návštěvě ale kvůli pro mě až nepochopitelné toleranci někteří zapomněli co je to slušnost a cítí potřebu donekonečna řešit a obhajovat svoje "práva" nároky a křivdy. Mě osobně už opravdu nebaví číst donekonečna politický sr*čky a konspirační nesmysly. Je tu celá řada prepperský serverů kde vás přijmou s nadšením a kde si můžete donekonečna řešit tyhle věci. Rozpad byl od začátku jinej v tom, že měl úroveň. Bylo by fajn kdyby to tak zůstalo.
Jirka
Příspěvky: 95
Registrován: 04.01.2012 8:16
Bydliště: Slezsko

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Jirka »

Ach jo. Tady jde ale o něco zcela jiného. Ať je někdo majitel, host, admin či moderátor, určitá pravidla by měla platit pro každého - alespoň tak jsem "12." vždy rozuměl a ctil ji. Má snad někdo jiný názor?

Dovolil jsem si tu a tam, v rámci férovosti a vždy slušně, poukázat na to, jak se věci u Maxima mají. Ale tady se vždy svalovala vina ze strany adminů jen na některé jiné diskutující, že se pouštějí do zbytečných polemik.

A přiznám se, že to mi vadí, alespoň zde, na tomto fóru, jsem očekával zcela jiný přístup.

---

Osobně si myslím, že by bylo lepší některé sekce nezobrazovat v hlavní nabídce aktivních témat.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od the.marek »

Ja bych byl pro vice skrytych vlaken pro neregistrovane, klidne vsechny...

Pro zkusebni dobu nove prichozich a jejich pripadny "papa Lala", pri zjisteni nedostatku slusnosti, arogance, vnucovaneho vseznalkostvi a nerespektovani pravidel.

A samozrejme zakazani veskerych politickych "vykalu", ale k tomu jsem se jiz nekolikrat vyjadril, jak zde, tak na srazech.

Jinak vse nejlepsi do N. roku a pevne nervy s forem a diskutujicimi;-)

EDIT: Ne mobilu hrůza, musel jsem to prelouskat na PC :-D.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Fabulous »

Dík za vaše názory. Budu se snažit to tu postupně zlepšovat, aby zde bylo více užitečného, než prázdného žvanění.

Ovšem pro notorické žvanily existuje vlákno Hospoda, kde se může plkat skutečně o čemkoliv na volné téma.
Uživatelský avatar
PIPboy
Příspěvky: 169
Registrován: 14.09.2014 17:25
Pohlaví: muž

MacGyver

Příspěvek od PIPboy »

Velká škoda, že to vzdal MacGyver. Jeden z těch více nestranných moderátorů.

Zdá se, že to tu berou do ruky kozlové-zahradníci. Tedy ti opravdu "povolaní". Zjevně je mrzí, že skvělá kariéra u NKVD je už 30 let pasé, tak si to nahrazují terorizováním uživatelů českých fór, která jsou tímto proslulá. Nechvalně známý příklad je naše wikipedie. Tam se vytvořila sektička zamindrákovaných administrátorských frustrátů, kteří ji táhnou ke dnu.
Začíná to vždy tím, že slušní odejdou a zmrdi se postupně chopí moci.
Uživatelský avatar
Obrněný žebřiňák
Příspěvky: 154
Registrován: 27.06.2014 12:41
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Hornomoravský úval

Hlava 22

Příspěvek od Obrněný žebřiňák »

Rozpad.cz sleduji už dlouho. Ať se vám to líbí nebo ne, jste v Česku jednička (co se kvality obsahu týče). Nikdy jsem neměl potřebu využít dřívější registrace a aktivně se zapojit, právě kvůli "objektivitě" některých moderátorů. Nemám potřebu se v mých letech nechat peskovat za své názory. Ale teď jsem se dočetl, že abych viděl některá témata (ty pro mě zajímavá) registrovaný být musím.
Pro mě Hlava 22...
Uživatelský avatar
goral
Příspěvky: 1410
Registrován: 01.07.2011 23:53
Bydliště: Morava!

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od goral »

Kdyz panove ono je to vazne tezke.
Jak se moudre rika, taky se navsteve doma nevyserete. A ono to tak mnoho prichozich dela, takze se pak tezko muzete divit, ze moderatori vyjedou po kazdem jen naznaku stahovani kalhot.

V pocatcich tu byla slusna stabni kultura, ale popularizaci fora to upada a jsou potreba "policajti", co to udrzi aspon trosku nad vodou. Nevsiml jsem si, ze by se tu nejak zasadneji sikanovaly odborny temata-ba naopak prosto byva pro vsechny.
To, ze se tu osekava politika, to se proste nemuzete divit, Tohle nejsou novinky, je to odborne forum a demokracie konci prichodem na domenu. Proste se s tim smirte, jinak to na netu nejde- podivejte se na jakekoliv kvalitni zahranicni forum. Kazde prislo s podobnym stylem regulace a u kazdeho jsou neoblibeni mods...

A to ze pro "etablovaneho" rozpadlika je pouzit obcas jiny metr, nez pro novacka? Mozna ho moderator zna, mozna proste privre oci, protoze na foru uz predal hodne veci... zivot neni fer a tohle neni ustavni soud.

Porad je tu obrovska svoboda - jak rikam podivejte se na jine fora v zahranici, kdy clovek casto musi mit 50 kvalitnich prispevku na "piskovisti", aby byl vubec vpusten do normalni casti fora, nemluve o VIP sekcich. Jsou podobne zamerena fora, kde se za vas musi nekdo zarucit a pokud delate problem, letite oba...

Nemyslim si, ze jsem kdy jako moderator nekomu ublizil (otazka zni kolik lidi si jeste pamatuje me modre pusobeni :) ) a v 95% pripadu stojim za tim, co tu moderatori delaji. Ono to proste jinak nejde. A to ze nekteri nejsou odbornici? Ani byt nemusi. Vzdycky se hodi par "cisticu", co delaji tu opravdu nepopularni praci promazavani pitomosti a spamu. O to vic casu maji ostatni na tvorbu novych, zajimavych veci.
GreenShadow
Příspěvky: 34
Registrován: 01.12.2014 19:57
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy (Máme tu blízko muniční sklad :-) )

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od GreenShadow »

goral: Naprostý souhlas. Tohle je server, kde se má probírat přežití a ne politika.
Odpovědět