Uvítání na zdejším Foru

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Warlord
Příspěvky: 49
Registrován: 27.07.2011 20:52

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Warlord »

Tak se mi ozval GloryToSunTsu, něco po mě chtěl totiž chtěl a při té příležitosti mi řekl, abych pozdravoval...no raději to budu citovat než přepisovat.
GloryToSunTsu píše:A pozdravuj fajn Admina, Hanpariho co má rád Manga, milou Fjord, zkušeného Alibabu a vzdělaného Josefa, dík, že jsem je mohl alespoň trochu poznat.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od alibaba »

Chybi mi tady !!!!
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od hanpari »

Že ho taky pozdravujeme. Ať se někdy staví. Zrovna nedávno jsem si všiml, že spoustu vláken tady zakládal on.
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od marish »

chybí leckomu, ale nikdo ho nevyhodil a nikdo mu nebrání v návratu... krom vlastního ega patrně.
Warlord
Příspěvky: 49
Registrován: 27.07.2011 20:52

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Warlord »

Jestli se nepletu, nešlo tu o Ego, vadil mu Havel, což pro změnu vadilo dvěma "zelenejm", který pak psali něco o duševním zdraví a tak. Ale to mi je buřt, to je mezi váma a jím. Jen sem vyřídil pozdrav.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

OK myslím že pozdrav byl vyřízen (také ho zdravím), GTST se může kdykoliv vrátit (on to ví) a dál se v tom nemusíme znovu pitvat!
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Fjord »

Zdravím tě též :hi A tož někdy se taky ukaž, ogaru :mrgreen: :yes
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Ivana »

Ahoj, jsem botanik a zajímá mě veškeré využití rostlin, tj. rostliny jedlé, léčivé, barvířské, textilní a všechno ostatní na co se dají rostliny použít. Ráda dělám nejrůznější praktické pokusy včetně ochutnávání kdečeho.

Jak jsem se dostala na toto fórum je docela story. Zajímá mě subjekt či seskupení používající nick lenicka1313, i na zdejším fóru se již těšící banu. Hledala jsem náhodně její nejnovější aktivity a zdá se, že stále a stále jede dál aniž by se o ní příliš vědělo a příliš psalo, přestože v loňském a letošním roce naflákala desetitisíce až statisíce příspěvků, (podle použitého vyhledávání a podle data vyhledávání, liší se to) evidentně spamových - co příspěvek to reklama. Používá i řadu dalších nicků a je schopna vložit dva až tři příspěvky za minutu, což svědčí o tom že je to skupina nebo používá ke vkládání příspěvků skripty. Příspěvky kopíruje, i s překlepy jako například na zdejším fóru. Momentálně jede Na vytápění koupelny byste neměli zapomenout. Její příspěvky začínaly jako evidentní spam, ale poslední dobou se učí a už se blíží něčemu, čemu se říká astroturfing, což je podle mě docela podraz. Velmi málo se ví, že tohle vkládání balastu na naše fóra si firmy mohou objednat jako službu.
No a když jsem tady byla, tak jsem se porozhlídla a ejhle, našla jsem několik odkazů na svoje fórum a některé zájmové styčné plochy tak jsem se zaregistrovala.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Terminated Account »

Buď vítána ;)
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od hanpari »

Ivana:

Ahoj,
musím přiznat, že by mne docela zajímalo to tvoje detektivní pátrání po Lenicce123.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1481
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od DanBlack »

Jednoduché...napsala ten nick do Googlu. Mám s tím své zkušenosti. 8-)
(a v příspěvku jsou příslušné odkazy)

Tip pro adminy - umožnit vkládání URL až po určitém počtu příspěvků nebo na přímou žádost. (nevím jestli to forum umí)
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Ivana »

hanpari píše:Ivana:
Ahoj,
musím přiznat, že by mne docela zajímalo to tvoje detektivní pátrání po Lenicce123.
Všimla jsem si, že jedna nová uživatelka vložila nic nepřinášející příspěvek s reklamním odkazem. Odkaz jsem odmazala a nechala to být. Za nějaký čas se objevila na fóru podruhé, napsala druhý příspěvek s reklamou na stejnou firmu.To už mě bylo divné, tak jsem začala hledat a pak už jsem jen žasla. Pokud tě to zajímá podrobně, dokumentované je to tady - administrátorský komentář do prvního příspěvku přibyl poněkud později. Při pátrání po Janičce jsem narazila na shluk Lenička a její aliasy a žasla jsem podruhé. Pak jsem se začala hrabat v tom, jakým mechanismem to celé funguje a funguje to takto: Někdo naslibuje nějaké firmě SEO, budování značky a zvýšení návštěvnosti, koupí si dva programy a najme někoho jako je Lenička. Pak si udělá z našich fór neplacený reklamní prostor a od té firmy vyinkasuje tisíce až desetitisíce (za to že jí zkazí jméno, což firma většinou netuší). A my to ve svém volném čase mažeme a mažeme.
Je to trojnásobné svinstvo: jednak vůči té firmě, jednak vůči uživatelům a jednak vůči administrátorům a moderátorům. Mě to tenkrát nadzvedlo tak že jsem začala psát článek. Asi ho dopíšu a možná se zeptám i toho elektrikáře jestli ví za co těm fušřům zaplatil.
Jestli tě zajímá jak to poznáš a vyhledáš, mám v pravidlech fóra vyhodnocování komentářového spamu.
Občas je s Leničkou docela prča, zkuste si přečíst třeba tyhle dva příspěvky.
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od hanpari »

Seznam řemeslníků byl opravdu dobrý a užitečný odkaz :)

To mne opravdu nenapadlo, že existují takoví profi spammeri. Je to zajímavé vědět.
Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 201
Registrován: 05.01.2012 7:58

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od TREW »

Zdravím všechny přítomné a omlouvám se, že jsem tak doposud neučinil, přestože fórum již nějaký čas navštěvuji a jsem velmi spokojen s jeho úrovní a chováním většiny zůčastněných.
Uživatelský avatar
rudo1ix
Příspěvky: 20
Registrován: 03.04.2012 11:08
Bydliště: Orava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od rudo1ix »

Zdravim Rozpadlikov :) , sledujem a citam uz dlhsie, hlavne mi to pomohlo pri vybave BOB, porovnavam s tym co uz mam, takze dik za dobre forum a fajn temy, v poslednom case sa mi "podarilo" nahlodat aj mangelku, ktoru som doteraz povazoval za sysla co sa tyka zasob ( a uctov za potraviny ) ale teraz vidim ze je to vlastne skryty prepper ( a chuda o tom ani nevie :D )
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Terminated Account »

Buď vítán :yes
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

Tož vitaj :hi
Psycho vlk Wolf
Příspěvky: 7
Registrován: 18.06.2012 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Psycho vlk Wolf »

Zdravím.
Po pár dnech brouzdaní tu na fóru jsem se rozhodl, že se zaregistruji. Našel jsem tu spoustu zajímavých informací a doufám, že po nějakém čase budu i já přispívat zajímavým infem. Jelikož mě zajímá přežití po zhroucení systému, nástup nemrtvých, války atd. Dále se věnuji softu, takže bych mohl časem poskytnout nějaké rady co se týká boje s nepřítelem, postupy, krytí, atd.

Wolf
Jarda
Příspěvky: 4
Registrován: 22.06.2012 18:58

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Jarda »

Zdravím pesimisty :D
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od alibaba »

Realisti, realisti !!!!
Odpovědět