Uvítání na zdejším Foru

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
DarkViperCZ
Příspěvky: 182
Registrován: 30.01.2016 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Improvizovaný kryt z větví a listí :-)

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od DarkViperCZ »

Zdarec ve spolek :)
Jsem tu už dvacet dní, tak taky něco o sobě napíšu. Jsem čerstvý třicátník, pocházím z LB. Jak jsem se k tomu "survivalu" vlastně dostal... V minulých letech, tak osm let zpátky jsem se zajímal o AČR, dokonce jsem se chtěl dostat k AZ, ale můj stav mi to nedovolil. Jsem takový gaučový typ s pneumatikou místo břicha co se rád nají :oops: :angel Právě ohledně AČR jsem si čichl k armádnímu vybavení a brzy narazil i na pojem survival. Tehdy jsem se snažil dostat do fyzičky, ale moc mi to nešlo. Tak hodně jsem se zajímal o armádu, že jsem zapomněl, že lze survival, nebo spíše to přežití praktikovat i bez nějakého vojenského vybavení. Na tento server jsem poprvé narazil v roce 2015, a to mi dodalo inspiraci, abych se sebou něco začal dělat. Řeknu, že jsem tlustá bečka, co ráda jí, ale snaží se teď se sebou něco udělat. O přežití, jsem se začal zajímat intezivněji a s ohledem na situaci na Ukrajině v roce 2014 a nyní s migrační krizí, jsem si řekl, že se sebou musím něco udělat, a připravit sebe a rodinu na to, co možná přijde. Ničím moc nevynikám, snad jen, že docela uživatelsky rozumím počítačům a rád chodím na procházky a docela mi šla střelba. Rozpad mi dodává sílu, abych se do přežití ponořil hlouběji a připravil se. Ale jak říkám, jsem na začátku... :| To je asi tak vše :mrgreen:
Adaptace je klíčem k přežití. ;-) A jak říkám: Nothing is impossible. :-)
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Desouza »

Zdravím kolego , konečně někdo mladší než já . :hand Je tu ohromné množství znalostí tak studuj . :yes
Vincit omnia veritas .
štek
Příspěvky: 150
Registrován: 03.01.2016 1:04
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od štek »

Tohle vlákno jsem přehlédl tak tedy opožděně až teď.

Zdravím, sleduju rozpad už pár měsíců. Je mi 27, postavy urostlejší, díky bohu svobodný. Oborem jsem elektrikář, živí mě obsluha žíhacích pecí. Prošel jsem 4 zaměstnání v různých oborech. Situace posledních dvou let mě přiměla zamyslet se a výsledkem je má přítomnost zde a příprava v reálném životě, tj. zbrojní průkaz a kompletování výbavy a nabývání užitečných vědomostí. Jsem takovej napůl ferda mravenec a napůl brouk pytlík: Okrajově jsem se věnoval nebo zajímal o spoustu věcí(lukostřelba, veslování, paintball...) ale až na výjimky nic nedělal plnohodnotně (kromě šermu, motorky a letání s drony). Jsem knihomol. Toť jsem já.
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od zedik »

zdrávím všechny místní odpadlíky/rozpadlíky.jelikož tohle forum sleduju už několit let je přihlášení vlastně formalita.sdílím s vámi velkou část názorů (i když ne všechny :-) ) a když budu moci také něčím přispět rád se podělím o případnou zkušenost.mimo jiné i zásluhou tohoto fora třeba:
se mi blíží termín na ZP ,podepsal jsem evropskou petici proti omezení držení zbraní,obejvily se mi doma zásoby jídla na delší dobu,pořídil jsem si vodní filtřík sawyer a jiné užitečné věci - berte to jako zpětnou vazbu že zde osvěta funguje a může to lidi postrčit správným směrem od přemýšlení k činům.
takže je tohle zárověn i poděkování.... :beer díky,zedík
Jirka318
Příspěvky: 3
Registrován: 14.04.2016 18:59

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Jirka318 »

Ahoj vespolek,
jmenuju se Jirka, jsem z Hané a čtu vaše fórum už několik let. Děkuju za cenné informace, které jsem zde načerpal a doufám, že časem přispěju taky něčím užitečným.
kazatel
Příspěvky: 14
Registrován: 29.07.2016 18:25
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od kazatel »

Buďte zdrávi na tělech i duších,
jsem ročník 63 a mám celoživotní praxi života na vesnici, bylo to dobrý, teď chci na samotu, aby to pak nebyla taková pecka.
Se zkušenostma se postupně zapojím, tady je snad jediný místo, kde se lidi nehádaj o kraviny.
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Tina »

Ahoj všem novým příchozím, vítejte mezi námi.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od mukl »

Dobrý den!
Jsem starý (1973) rozpadlík z Ostravska. "Rozpadl" jsem se bohužel dříve, než jsem se stačil konsolidovat. Proto tuším, že toto fórum, by se mohlo stát mou domovskou stránkou. Takže zdravím vespolek a doufám v přijetí a pochopení bratrů a sester vezdejších....("Viem že je to průser, tušil som to od mala - už ani tá budúcnosť, nie je to čo bývala"..... Slovenská punkrocková kapela Slobodná Európa - song : "Za 5 min 12")
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Rafael »

Zdravím všechny tady a moc děkuji za jejích psaní a za zjištění, že "Svět je ještě někde v pořádku".
Na druhou stranu se omlouvám, že jako dlouholetý čtenář jsem se zaregistroval až včera. A to přitom mám rozpad na "Rychlém přístupu" na prvním místě už hodně dlouho...
Sám nějak nevím proč jsem to neudělal dřív, fact nevím.
Možná je to tím, že mám z minulého života nějaký blok a nechuť být někde nějak "organizován"...
*
A pěkná, nepěkná věc co se mi včera při registraci stala:
To vymyslet nejde, to se musí stát.
Registrační email ne a ne přijít.
A dnes jsem zjistil, při čištění e-schránky, že spadl do spam koše.
Nechápu proč když je adresa česky a s příponou .cz.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Gaučo
Příspěvky: 2
Registrován: 19.12.2017 15:44
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Gaučo »

Zdarím vespolek pochazím od RK jsem ročník 1979 zdejší forum sleduju asi 2 roky snad budu moci také něčím přispět
Pot šetří naftu
jando
Příspěvky: 10
Registrován: 20.10.2018 9:43

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od jando »

Ahoj, nevidím možnosť pridať novú tému.
Přílohy
novatema.jpg
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Bill Masen »

A proč bys taky měl, když jsi si nepřečetl pravidla.
jando
Příspěvky: 10
Registrován: 20.10.2018 9:43

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od jando »

Prepáč, nerozlúštil som to. Možno som sa zle vyspal.
jando
Příspěvky: 10
Registrován: 20.10.2018 9:43

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od jando »

Tak už som to zistil v bode 16. A prosím o vymazanie tejto zbytočnej otázky, a nasl.

(inak v pravidlách je uvedené že v sekcii Ostatní je možné vkladať príspeky ihneď. Nejde ani to. Idú iba v Koš.)
Sofi
Příspěvky: 71
Registrován: 22.11.2018 9:12
Pohlaví: žena

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Sofi »

Ahoj,
zdravím místní diskutéry. Chodím sem nakukovat už dlouho (čas od času), tak jsem se konečně i zaregistrovala a těším se, až si to tu pořádně pročtu. A snad časem i něčím přispěju.
S.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od malajizva »

Vítej :D
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4240
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Lyster »

Také tě tu vítám. Žen je tu jak šafránu.
Sofi
Příspěvky: 71
Registrován: 22.11.2018 9:12
Pohlaví: žena

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Sofi »

Díky za přivítání :)
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Václaf »

Ahoj :hand
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Bill Masen »

:hi
Odpovědět