Uvítání na zdejším Foru

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
tuareg
Příspěvky: 12
Registrován: 13.01.2011 16:58
Bydliště: Tišnov

Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od tuareg »

Ahoj, protože jsem nikde nenaleznul nějakou uvítací místnost pro nás nově příchozí , tudíž tak činím.
Sice jsem nikdy do tématu Rozpad nepřispíval ale pokaždé jsem neopoměl do něho zbrousit a začíst se do různých scénářů.
Po tom co to bylo ukončeno( a myslím že dnes už je to jedno kým a proč) na střelectví, :mrgreen: :D jsem byl docela rád pokračování na ZK a dnes jsem zjistil že jste se chlapi osamostatnili. Přeji všem aby si tu dobře početli, těm kteří pravidelně přispívají bych chtěl popřát další kupy nápadů a snad tu budou přívětivější podmínky a hlavně normální moderátoři.
Takže ještě jednou Rozpadu hodně štěstí.

přesunuto z "off topic - eschaia
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

Vítej, ono nam nic moc jineho nezbylo, nez se porad nekoho doprosovat a neustale setrvavat v nejistote kdy ze zase dojde k nejakemu omylu a vlakno se ztrati... cenzura... omezeni... pocit ze jsme jen trpeni... tak jsme si rekli ze poslechneme doporuceni padnuvsi na strelectvi a zalozime si forum vlastni.
Uživatelský avatar
tuareg
Příspěvky: 12
Registrován: 13.01.2011 16:58
Bydliště: Tišnov

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od tuareg »

No mě už to tam připadalo taky jako padlý na hlavu.Diskutuješ třeba v subforu dlouhé zbraně(mosin) a někdo se zeptá třeba na náboje a hned moudrý(modrý-UFO) přispěchá s upozorněním že o nábojích je jiné vlákno. ALe asi klučík nechápe že všechno souvisí se vším a nedají se věci vytrhávat z kontextu. A nebo dvojka Alf a Jomekabi(největší zastánci výmazu Rozpadu) tak to je kapitola sam pro sebe a koukal jsem že už ten druhej prudí i na ZK. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) tuareg dne 13.01.2011 22:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

Ale jo maji pravdu v tom ze je to jejich pisecek tak at si tam delaji co chteji... ted mame vlastni pisecek :)
Uživatelský avatar
tuareg
Příspěvky: 12
Registrován: 13.01.2011 16:58
Bydliště: Tišnov

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od tuareg »

Já myslím že časem tento píseček přeroste v pěknou fůru. Jenom když se člověk mrkne kolik za dobu hostování na ZK měl Rozpad příspěvků a návšev............. :D
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od alibaba »

Vitam vas !! Hlavne ty nove globalni moderatory hi ,hi lide vzdy voli nohama i kdyz jenom v Cyber -space nikdo nema rad cenzuru a pamatujte nektera fora maji rekneme 37 000 lidi !!!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Fabulous »

Ahoj všem, jsem zde nový, ale snad mám i co říci. Ve výbavě na budoucí průser jsem již značně pokročil, časem se pokusím sem nahrnout nějaké fotky. Rád zodpovím všechny dotazy z této oblasti.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

Ahoj vítej mezi stejně postiženými :)
Lama87
Příspěvky: 6
Registrován: 03.11.2011 19:54

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Lama87 »

Nazdar, už ani neviem ako som objavil toto fórum, zatiaľ som ho len prešiel očami, ale je tu veľa vecí, o ktoré sa zaujímam :). Dúfam, že aj ja pomôžem nápadmi. Presne o túto "problematiku" sa zaujímam amatérsky aj ja.
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od hanpari »

To je fajn, vítej na palubě :)
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od MRAK »

Jj, postav se do fronty, Dr Chocholoušek tu bude co nevidět :mrgreen:
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od alibaba »

Mame ctenaru vice, nez si myslime a tajni se pry zacinaji zajimat o toto forum ,tak to znamena ze jsme dobri a tak at KGB vesele cte a mozna se neco i pouci ,ja jsem nikdy nedostal nazpet me posudky a pry nejsou i kdyz jsem ty stohy papiru videl na vlastni oci ,totiz kdyz se hroutil ten komunismus v Rusku nakladni vozy jezdily za Moskvy a palily tam v lomech papiry tech co rezim zavrazdil a byli jich miliony a v Cesku se to opakovalo pouze jinak a ja chci tajni videt me papiry a az se ta legrace zhrouti take budete chtit videt sve papiry...jinak tajni ctete tohle forum a mozna se neco i dozvite :moon
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

alibaba píše:Mame ctenaru vice, nez si myslime a tajni se pry zacinaji zajimat o toto forum ,tak to znamena ze jsme dobri...
Nějaky dukaz, ci co te k tomu vede? Ne o tom ze jsme dobri (o tom snad nikdo nepochybuje)...
Uživatelský avatar
Darth
Příspěvky: 130
Registrován: 16.12.2011 16:53
Bydliště: Sídliště

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Darth »

Ahoj,
jakožto nově registrovaný účastník bych vás chtěl touto cestou pozdravit.Tato tématika je mi blízká.
Sledoval jsem už forum na střelectví a po jeho ukončení jsem myslel že toto téma už je nadobro zatraceno,než jsem narazil na toto fórum.
Takže jsem rád že je toto fórum založeno samostatně a ne jako nějaké offtopic u něčeho dalšího odsouzené na milost a nemilost jako dřív.
Takže se těším na nové příspěvky na tomto fóru a mé rozšíření obzorů :)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Karlos »

Buď vítán :hand
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od MRAK »

ať tě provází síla


:twisted:
floky
Příspěvky: 263
Registrován: 17.12.2011 22:37

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od floky »

Zdraví floky, vyskytoval som sa dlhé roky na strelectví.cz...po tom čo zmazali vlákno o rozpade som ostal len pasívny pozorovatel a som rád, že som Vás konečne našiel :)
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Pepe »

Floky: kde jsi člověče? Čekáme tady na tebe skoro rok :!:
BiSon
Příspěvky: 434
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od BiSon »

Zdravim,
uz vas tady nejakej ten patek sleduju a tema mi prijde docela zajimavy. Urcite dost zajimavy na to abych se registroval :-)
Aktualne nemam moc odpovedi, ale zato mam nekolik otazek. I kdyz se rika ze dobra otazka je pulka odpovedi, tak uvidime.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Terminated Account »

Toš vitaj. Zároveň všem lovcům Bizonů přeji špatnou mušku :)
Odpovědět