Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Doporučujeme všem přečíst!
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od pedro! »

Tak to je hodně dobré, neznal jsem. Nenapadá mě nic, proč by to mělo být nezákonné, ačkoli soudci, pomahači a chrániči si zákon často vykládají svým specifickým způsobem. Ještě lepší by byl kanárek jako součást uživatelského účtu - třeba obrázek a pokud se uživateli obrázek přestane zobrazovat, tak je jasno.
Uživatelský avatar
CZ01
Příspěvky: 142
Registrován: 19.03.2021 0:18
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od CZ01 »

Rafael píše: 30.11.2020 19:56 Ti noví to budou mít asi těžší, ale jako celoživotní pesimista mám strach, že by to ve spolupráci EU nějak zvládli..
Musel by se nějaký vlastenecký web vytvořit na Darkwebu a všichni by si museli včas stáhnout Tor.
Žijeme v době, kdy se rozhoduje o osudu našeho národa. Zda nám zůstane náš demokratický stát či budeme provincie totalitní bruselské říše.
Uživatelský avatar
hrd
Příspěvky: 1391
Registrován: 14.04.2014 11:05

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od hrd »

Což je utopie. Zkoušel jsem např. své známé přesvědčit k šifrování e-mailu, přechodu z WhatsApp na Signal/Telegram nebo z Facebooku na VK a výsledek byl vždy prakticky nula.
Všichni se raději budou rozčilovat, obávat, ale stejně nikdo nic neudělá. A to nešlo o průměrný vzorek obyvatelstva, tam nejspíš ani ty obavy nejsou.
Uživatelský avatar
CZ01
Příspěvky: 142
Registrován: 19.03.2021 0:18
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od CZ01 »

hrd píše: 06.04.2021 9:16 Což je utopie. Zkoušel jsem např. své známé přesvědčit k šifrování e-mailu, přechodu z WhatsApp na Signal/Telegram nebo z Facebooku na VK a výsledek byl vždy prakticky nula.
Všichni se raději budou rozčilovat, obávat, ale stejně nikdo nic neudělá. A to nešlo o průměrný vzorek obyvatelstva, tam nejspíš ani ty obavy nejsou.
Přesně. Dobré šifrované maily jsou Tutanota a Proton mail. Co se týče nějakého vlasteneckého webu na Darkwebu, to by musel udělat někdo technicky schopný. Já jsem našel pouze americký pravicový web Go Beyond.
Žijeme v době, kdy se rozhoduje o osudu našeho národa. Zda nám zůstane náš demokratický stát či budeme provincie totalitní bruselské říše.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od jerry.mysak »

hrd
jo, a důvod je že signal nikdo nemá. Hlavně ženský. Chlapi většinou jsou v tomhle rozumnější.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od Germanik1 »

Před časem jsem svou bublinu vyzval k instalaci Signal. Kdo tak udělal, s tím se počítá. Na plky si WA můžou nechat. Šla jich tak půlka. Většina mužů.
Udělám co musím
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od honzasl »

Proč myslíte, že Pelta na ty svoje schůzky lítal osobně a nikdy nedělal nic online nebo po telefonu?
Woody Crafty
Příspěvky: 472
Registrován: 09.04.2020 14:19
Pohlaví: muž

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od Woody Crafty »

Policejní čučkaři vykazují naprostou neschopnost jakkoliv bojovat proti závažné kriminalitě (o organizovaném zločinu nemluvě) respektive neschopnost bojovat proti komukoliv schopnějšímu než jsou kapsáři, známí recidivisti elpíčkáři a na okrese notoricky provařené smažky co si na sporáku kuchtí piko pro sebe a nejbližší známé. Vrcholem policejní práce je pak vyšetření "domácí zabijačky" kde i baba Blažková od vedle a s ní půlka vesnice ví, kdo a proč to udělal.

Tak holt místo skutečné policejní práce na internetu šmírují různé "závadové diskuze" a doufají že si vyslouží frčky aspoň na nějakém chudákovi, co si pouští hubu na špacír a ani netuší že něco spáchal když si třeba koupil laciné surplus náboje z druhé ruky a nevěděl že jsou nepovolené (jen příklad, můžete si dosadit nějaký vhodnější).
Budoucnost? Ta bude taková, jakou si ji uděláme.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od Germanik1 »

Jestli je to jak říkáš, buď rád. Protože tihle tě nedostanou. Jestli to tak není,....... 😆
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od Ulfhednar »

CZ01 píše: 06.04.2021 0:51
Rafael píše: 30.11.2020 19:56 Ti noví to budou mít asi těžší, ale jako celoživotní pesimista mám strach, že by to ve spolupráci EU nějak zvládli..
Musel by se nějaký vlastenecký web vytvořit na Darkwebu a všichni by si museli včas stáhnout Tor.
1.) Tor sám o sobě negarantuje NIC. Je jen jedním z kamínku v mozaice nástrojů a chování (sic!)
2.) Webů, které se EU jistě nelíbí (Délský potápěč, Gatestone...) je mraky. Není důvod cpát je na darkweb. To spíš zavání něčím nahnědlým.
3.) K čemu by byl "vlastenecký" web na Darknetu? 99% populace tam neleze a jeho dopad by se limitně blížil nule. Přesvědčoval by přesvědčené, v tom nejlepším případě. navíc je to takové..."Jsem hrdý vlastenec, ale pššt, ať to nikdo neslyší". V nejlepším případě by takový web byl neškodnou kecárnou lidí, co by rádi něco změnili, ale nemají na to.
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
CZ01
Příspěvky: 142
Registrován: 19.03.2021 0:18
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od CZ01 »

Protože časem může Brusel všechny odlišné názory zakázat.
Žijeme v době, kdy se rozhoduje o osudu našeho národa. Zda nám zůstane náš demokratický stát či budeme provincie totalitní bruselské říše.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od Ulfhednar »

To s bídou odpovídá na bod 2.
Navíc pokud si necháme už teď zakázat možnost mluvit, o čem se chceme bavit, až to bude zakázané? Lepší dělat něco teď.

Hlavní výhrada, že na darknet nikdo nepoleze a že samotné stažení Toru je spíš o potenciálním budoucím průšvihu, než o "vyjebání" s estabilishmentem, trvá.
Óðinn á yðr alla
Solo_Kameň
Příspěvky: 59
Registrován: 27.02.2021 12:28
Pohlaví: muž

Re: Součinnost s PČR - informace o členech fóra rozpad.cz

Příspěvek od Solo_Kameň »

Stránka na darkwebe je plán poslednej záchrany projektu v prípade, že sa veci pohnú veľmi zlým smerom. Pomáhal som kedysi zakladať a prevádzkovať komunitu, ktorá momentálne má webovú stránku v prípade, že jej znova zrušia účty na sociálnych sieťach.(jedná sa o stránku so zameraním na ekonomické vzdelanie a kapitalistické mémy)

Pointou webovej stránky, alebo alebo stránky na darkwebe v takomto prípade nie je mať čo najväčší dostah, ale mať priestor, kde môžeme informovať skalných fanúšikov o ďalšom postupe v prípade, že sociálne siete na nás spravia ďalší crackdown. Majstrami v tomto prístupe sú napríklad správcovia Mises Institute, ktorí majú vlastné servery so zálohami v niekoľkých štátoch, takže ani policajná razia a zhabanie serverov v jednej lokalite nemajú pre štát žiadaný účinok.
Odpovědět