Stop stav

Doporučujeme všem přečíst!
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Stop stav

Příspěvek od cipis »

Rafael ale dostal jen 14 dní a ne trvalý ...
drigon
VIP
Příspěvky: 2947
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Stop stav

Příspěvek od drigon »

Máš pravdu, jenže v původním příspěvku od pyloruse se o zabanovaných píše bez rozdílu. Reagoval jsem na jeho příspěvek.
Koukej tak, aby jsi viděl.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Stop stav

Příspěvek od cipis »

Ale Fab se ptal na trvale ...
Ten 14denní ban byl přece za něco jiného než co se tam dělo primárně.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Stop stav

Příspěvek od Bill Masen »

dr78 píše: 24.11.2021 21:58...Je to o tom, že všichni nováčci by byli po určitou dobu moderováni skupinou např. 5-10 stálých členů...
To se do jisté míry děje. S příchodem březňáků šlo forum hodně dolu. Taky musíš pochopit, že ten, kdo má moc zasahovat do cizích příspěvků, s ní musí nakládat velmi obezřetně a ve prospěch fora. Ale i tak to bude cenzor, se všemi negativními konotacemi.
A těch upravenejch příspěvků plnejch překlepů psanejch v noci, na mobilu, ve spěchu, ožralej, nebo jen bez zájmu napsat to pořádně, by ses nedopočítal.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Stop stav

Příspěvek od cipis »

Jj, to všechno by byla tuna práce, na to je potřeba dvě tuny času, no a přiznejme si to, toho zrovna nikdo na rozdávání nemá. Za mě je ten stop stav, jak ho oznámil Fab, tak akorát.
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od Koniáš »

Stop stav.
Fabulous :yes
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od Jason »

Souhlasim ze forum slo hodne dolu, jsou temata do kterych jsem si zakazal psat (covid atd). Bohuzel je tady hodne clenu kteri maji potrebu psat uplne do vseho i kdyz o tom nic nevi... A to jsou i kolikrat ti stali a ne novackove..
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Stop stav

Příspěvek od Stenny »

Některá fóra na citlivá témata, kde jsem se pohyboval, měla algoritmus typu: nově zaregistrovaný nemá dva měsíce právo přispívat. Až uplynou dva měsíce a zároveň dotyčný stráví aktivně X hodin pohybem po fóru, může přispívat. Předpokládám, že to bylo relativně jednoduché na nastavení (nebyl potřeba dohled nad jednotlivými příspěvky, což šetřilo lidskou sílu) a zároveň to v rámci možností zabezpečovalo, že dotyčný nějakou chvíli čte, než začne psát (místo, aby se zaregistroval, dva měsíce počkal v ústraní a pak rovnou začal trollit). Když se i po tomto přípravném období projeví jako hulvát nebo magor, je pravděpodobné, že jeho zabanováním nevznikne škoda...
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Stop stav

Příspěvek od Kapo »

Vcelku fajn by bolo, aby nový člen pred schválením musel vyplnit dotazník s cca 3-a viac otázkami. Automaticky to odradí rôznych reklamných, či politických trolov. A založenie viacerých nickov tiež bude ovela náročnejšie.
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Stop stav

Příspěvek od Ivana »

To si nemyslím, že pomůže. Klasický komentářový spam jsem tu už hodně dlouho neviděla a trola to neodradí, ať už politického nebo trola od přírody. Navíc mám z vlastního fóra zkušenost, že tihle lidí mívají velmi často řadu "spících nicků", které aktivují v případě banu.

Jinak si nemyslím, že hlavním problémem jsou antivaxeři a ti, kterým se říká vaxeři. Vidím dvě úplně jiné skupiny: ti, kteří nositele jiného názoru začnou dříve či později urážet a ti, kteří jsou schopni diskuse bez podobných kratochvílí. Je mi docela líto, že Ironborn nebyl kultivovaného chování schopen, dával sem velmi zajímavé odkazy. Jinak ale tyhle dvě skupiny zde rozhodně nejsou omezeny na vlákna o koronaviru, jsou napříč celým fórem.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Stop stav

Příspěvek od Ivana »

Ivana píše: 25.11.2021 13:36 Je mi docela líto, že Ironborn nebyl kultivovaného chování schopen, dával sem velmi zajímavé odkazy.
Ještě abych nebyla špatně pochopena, tohle není přímluva. Mám plné zuby všech, co se tu do kdekoho navážejí. Většinou do těch slušných.
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Stop stav

Příspěvek od dr78 »

Stenny píše: 25.11.2021 11:53 Některá fóra na citlivá témata, kde jsem se pohyboval, měla algoritmus typu: nově zaregistrovaný nemá dva měsíce právo přispívat. Až uplynou dva měsíce a zároveň dotyčný stráví aktivně X hodin pohybem po fóru, může přispívat. Předpokládám, že to bylo relativně jednoduché na nastavení (nebyl potřeba dohled nad jednotlivými příspěvky, což šetřilo lidskou sílu) a zároveň to v rámci možností zabezpečovalo, že dotyčný nějakou chvíli čte, než začne psát (místo, aby se zaregistroval, dva měsíce počkal v ústraní a pak rovnou začal trollit). Když se i po tomto přípravném období projeví jako hulvát nebo magor, je pravděpodobné, že jeho zabanováním nevznikne škoda...
To se mi líbí a mohlo by to fungovat. Koukal jsem to pluginů pro PHPBB, ale nic takového nenašel. Stáhnul jsem si něco podobného, a řekl bych, že bych za pár dní to rozšíření dokázal naprogramovat. Kdyby byl zájem, tak klidně přes SZ detaily.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Stop stav

Příspěvek od Fabulous »

Rád bych upozornil ctěné uživatele Rozpad.cz, že momentálně zde vede jediná cesta a to je cesta ven, krzevá BAN a neníž žádné cesty nazpět. Ban je možné získati levně a rychle.

Stručný návod ku Banu získání:
1. Hrubé Off Topics plkání
2. Nerespektování modrých příspěvků adminů
3. Hrubá urážka starousedlíků

Kde bany nejlépe získati?
Zejména v koronavirových vláknech, kteréžto sbírkou nebetyčně zbytečných hovnových plků jsou.
Odpovědět