ROZPAD.CZ změnil majitele

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: ROZPAD.CZ je na prodej

Příspěvek od Rafael »

Je to řešení netechnické, humpolácké, ale úměrné mému vybavení a znalostí.
Sloučit pdf do jednoho souboru a případně ho zmenšit.
Sken.jpg
Sken.jpg (57.86 KiB) Zobrazeno 5012 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZPAD.CZ je na prodej

Příspěvek od Fabulous »

Tak Rozpad.cz má již nového majitele. Brzy napíšu více info.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od Fabulous »

Jak jsem již anoncoval, Rozpad.cz jsem prodal. Jsem přesvědčen, že do dobrých rukou. Zatím zde zůstávám adminem, takže se mě jen tak nezbavíte. Na směřování fóra a jeho budoucnost ale již nemám vliv.

Nick nového majitele je zde: Slartibartfast
Uživatelský avatar
Slartibartfast
Administrátor
Příspěvky: 22
Registrován: 05.04.2023 12:59

Re: Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od Slartibartfast »

Nepropadejte panice!
Hagen
Příspěvky: 1363
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od Hagen »

Toto je rozpad. Panika je tu nejsilnější charakterová vlastnost :lol: .
Každopádně vítej, držím palce, a přeji s námi trpělivost.
Rolid
Příspěvky: 21
Registrován: 01.08.2014 14:22
Pohlaví: muž

Re: Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od Rolid »

Slartibartfast píše: 05.04.2023 14:39 Nepropadejte panice!
Dobrý nick. Takový pozitivní.
Taky mám nějaká fora. Tak at tě to baví víc než mne :)
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1480
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od DanBlack »

:yes
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
ropas
Příspěvky: 109
Registrován: 11.01.2014 18:11
Pohlaví: muž

Re: Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od ropas »

Fabulous píše: 05.04.2023 13:53 Jak jsem již anoncoval, Rozpad.cz jsem prodal. Jsem přesvědčen, že do dobrých rukou. Zatím zde zůstávám adminem, takže se mě jen tak nezbavíte. Na směřování fóra a jeho budoucnost ale již nemám vliv.

Nick nového majitele je zde: Slartibartfast
takže už sa bude môcť robiť sranda aj z eu a usa? či ešte vydržať, kým ostávaš robiť admina? :chuckle :angel
Uživatelský avatar
Vladimir
Příspěvky: 227
Registrován: 22.09.2016 14:04
Pohlaví: muž

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Vladimir »

Na toto fórum som prakticky prestal chodiť (občas sem nakuknem), a to práve kvôli bývalému vedeniu a spolitizovaniu tohto fóra a hlavne presadzovaniu jediného "toho správneho" politického názoru. Ako vidím, vedenie (majiteľ) sa zmenilo.

Novému majiteľovi prajem veľa šťastia a dúfam, že sa mu podarí toto fórum "odpolitizovať" a privedie ho k bývalej sláve. Úprimne ak sa to podarí, budem nesmierne rád.

Slartibartfast, prajem hodne zdaru a veľa šťastia!
Vladimír
Hagen
Příspěvky: 1363
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Hagen »

Vážně si myslíš, že toto fórum které má 6415 témat, jež jsou z 99,99% apolitická skomírá kvůli jeho zpolitizování?
Vážně si myslíš, pokud by Fabulous dovolil proruskou propagandu, že by se ta témata nějakým zázrakem oživila?
Já si naopak myslím, že prakticky vše co se týká rozpadu a prepperství už tady bylo řečeno.
A možná jediná možnost jak toto fórum oživit je dovolit registrace nováčkům.
Nejde o to, že by "přišli" s nějakými novinkami, pravděpodobně by se znovu opakovalo to, co už tu bylo jednou napsáno, ale... opakování je matka moudrosti, a čistě teoreticky by se mohlo narazit na něco, co tu ještě není.
Jinak se tu bude i nadále debatovat o aktuálním dění ve společnosti jako jsou volby, covid, vakcíny, Ukrajina,...
Obávám se, že jinak už se toto fórum z letargie a nezájmu nevzpamatuje..
mhi
Příspěvky: 465
Registrován: 16.07.2015 16:37

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od mhi »

Rekl bych, ze obecne klesa zajem o nejakou odbornou diskusi, nebo jen pasivni prijem informaci. Dobra se zmenila. Dneska bezi "rychla zabava", TikTok, Youtube shorts, apod. Vidim to napric ruznymi diskusnimi fory, kolik jich vubec jeste zije, ze tam neni jeden-dva posty do mesice? Lide rikaji, ze se fora presunula na Facebook, ktery teda nemam, ale kdyz jsem prochazel nejake zajmove skupiny "co se tam deje abych o neco neprisel diky spatne platforme", byl jsem nemile prekvapen-je to spis jen hromada takovych vykriku do tmy, casto urazlivych.

Ja jsem asi dost divny, kdyz na YT sleduju spis prednasky, ktere maji hodinu az dve, takovy Youtube longs :). A presto mi Youtube neustale otevira uz stokrat zavrene shorts.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Rafael »

Hagen &:,
"Jinak se tu bude i nadále debatovat o aktuálním dění ve společnosti jako jsou volby, covid, vakcíny, Ukrajina,...
Obávám se, že jinak už se toto fórum z letargie a nezájmu nevzpamatuje.."
Právě taková témata toto forum zabila. A vybanovala nebo vyštvala většinu, spoň si to myslím, hodně lidí se zkušenostmi s kutilstvím, soběstačnosti, životními zkušenostmi, s přežitím v těžkých časech, "nevhodnými" zkušenosti na ně apod.
A přitom o takových tématech lze psát dlouho a jsou skoro nevyčerpatelná. Vždy něco někoho napadne nebo někde vyčenichá.

Na rozdíl od:
Debatovat a hádat se do krve o těch správných evropských a amerických hodnotách se snad jde i na mainstremových diskusních fórech, tak proč se to poslední dobou furt tahá tady?!
A pořád dokola a znovu, zabíjí to fórum a mnoho lidí to odrazuje a pokud o takové debaty mají zájem tak jdou raději na ty jiné diskuze kde je větší čtenost a najdou tam více fanoušků a přitákavájících.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hagen
Příspěvky: 1363
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Hagen »

Kdo nutil ty lidi lézt do těch témat a psát tam politické plky???
Proč se nedrželi rozpadlických témat a debat???
Protože ostatní témata a diskuze jsou vyčerpaná.
Vím, že je těžké si to přiznat, a je lepší to svalovat na politiku.
Proč tu nikdo nepíše do rozpadlických témat nevyčerpatelné zkušenosti?
Proč tu tedy někdo nevyčenichá něco nového?
Kde jsou ty životní zkušenosti a moudra?
Povím ti to. Jsou tady. Jsou tu všechny napsané.
Jsou tu totiž stále stejní lidé se svými zkušenostmi o které se už dávno podělili.
Tak to prostě je.
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od cipis »

Presne tak, tohle forum je uz roky v utlumu, davno pred kovidem a ruSSakama.
A tolerovat OT a dalsi veci, jen kvuli tomu, ze kdosi kdysi neco dobreho technickeho napsal? Jeden nejmenovany nacisticky doktor take zjistil spoustu veci, ale za jakou cenu?
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Rafael »

Jistě, hodně tady o soběstačnosti, farmaření, kutilství, obraně před Velkými bratry apod. bylo napsáno, ale to přece neznamená, že vše.

A neměl by to být důvod kvůli nějaké relativní čtenosti nahrazovat nebo doplňovat tady diskuze z mainstremových médií.

Takže je lepší ty kreativní a technicky založené lidi odtud vyštvat a věnovat se raději té své správné politice?

O nějakém "dvojím metru" se raději ani nezmiňuji.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hagen
Příspěvky: 1363
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Hagen »

Nikdy není napsáno vše.
Ale je to stejné jako v diskuzích třeba o sexu. Jednou se dobereš do stavu, kdy už bylo řečeno kromě fantasmagorických úchylek a příběhů vše.
A pokud se diskuze zůčastňují stále stejní lidé, tak žádné novinky a zajímavosti nijak závratně nepřibývají.
A taky chápu Faba, že nechtěl na svém fóru proruské aktivisty. Je to nejen nevhodné, ale i nebezpečné.
Každý strůjcem svého štěstí, a je škoda, že se tito nadaní diskutující i přes Fabovo varování a úpravu pravidel neudrželi "na uzdě", a došlo na ban.
To opět není o dvojím metru. Když budu nácek, tak se prostě musím smířit s tím, že nemohu veřejně propagovat nacismus. Doba je taková, že je to zkrátka trestné.
Nadává se tu na politická témata, ale byli kvůli politické diskuzi zabanováni.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4362
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od bivoj »

Slartibartfast píše: 05.04.2023 14:39 Nepropadejte panice!
Hezká cesta Excalibour -> SCORE -> KLAN -> zbrane.cz -> rozpad.cz (určo jsem spousty věcí vynechal).

Ať to vyjde.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
drigon
VIP
Příspěvky: 2958
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od drigon »

Přeji novému majiteli mnoho štěstí.
Osobně se domnívám, že prakticky jediným způsobem jak to tady oživit je dovolit registrace nováčkům. Protože každý z nás má nějaký okruh znalostí, zkušeností a problémů. Tuto zásobu po nějaké době vyčerpá a ve výsledku se pak diskuse podobá stojaté vodě.
Nováčci sem vnesou své zkušenosti i problémy. I když je pravdou, že je bude potřeba hlídat a případně i usměrnit.
Tématické i lidské vyčerpání mohlo být důvodem, proč zde témata jako "C19", "R-U válka" atd způsobila takovou reakci. A je pravdou, že jistý úpadek a první "banovací vlna" započaly rokem 14, kdy byla první ukrajinská krize (sám jsem v té době přešel do "čtecího módu" a přispívat jsem začal až po delší době).
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: ROZPAD.CZ změnil majitele

Příspěvek od Rafael »

Registrace už není?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Slartibartfast
Administrátor
Příspěvky: 22
Registrován: 05.04.2023 12:59

Re: Rozpad.cz má nového majitele

Příspěvek od Slartibartfast »

bivoj píše: 21.04.2023 22:14 Hezká cesta Excalibour -> SCORE -> KLAN -> zbrane.cz -> rozpad.cz (určo jsem spousty věcí vynechal).

Ať to vyjde.
Časově je to úplně přesně, podle mě by tam ale mělo být zbrane.cz + rozpad.cz, je tam teď souběh...
Odpovědět