Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Děcka na prázdninách, žena na mejdanu a já si tady tak sedím pokrajuju prosciutto, popíjím cabernet savignon, sleduju Tenkrát na západě a tak si říkám, jak ten svět stojí za h... a měl by co nejrychleji skončit, protože se s tím blahobytem, který jsem si způsobil nemůžu vyrovnat :roll: Už abych mohl začít střílet zombíjce a žrát kořínky :D
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

Joo tenkrát na západě... nádhernej film s nádhernou hudbou od Morricconeho. Taky ho mám rád.. a když se nad ním trochu zamyslím, tak ten svět potom tak trochu bude i vypadat. Já si dneska trochu pohrával s novou hračkou a ládoval základní dávku 50 včelek
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Je to sice OT protoze se to nestalo dnes ale vcera :mrgreen: kdy mi stal za zadama muj malej a zacal číst:

R a O ... RO ... ROZ ... P a A ... PA ... ROZPA ... ROZPAD
Co je to tatinku ROZPAD ???

No a protoze ho jeste nechci strasit realitou tak jsem mu vysvetlil ze je to webova stranka kde tatinek diskutuje o zajimavych vecech a poznal diky ni par velice zajimavych lidi ;)
přírodní ježek píše:a ládoval základní dávku 50 včelek
Marne premyslim ktera zbran ma zasobnik na 50ks... ale protoze jsi poptaval 7.65Br tak predpokladam ze to je Skorpion a brano jako 10 + 20 + 20 ?
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

:D To je dobrý... :D Ano je to přesně tak... v té soupravě na škorpiona je základní zásobník na 10+2x 20 zásobník k tomu kožené pouzdro na dva zásobníky(20ks),nástřelný terč na 25 metrů,návod a čištění. No neberte to za 4950,- A jak poznamenal policajt když jsem to šel mnulý týden registrovat:´a tady máme hit letošních vánoc´ jinak zatím jsem našel v brně nejlevnější za 4.80 kč... no mohlo to být i horší. Ale jak už jsem kdesi psal....viděl jsem TO v akci na 50m. Ten soustřel mi vyrazil dech. Na těch 50 metrů nemám takovej ani z kosy. Teda zatím. Ale co jsem zatím slyšel i z více zdrojů tak škorp je tímto docela pověstnej..
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alibaba »

Admin :rofl :rofl
lordCorvin
Příspěvky: 102
Registrován: 22.12.2011 12:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od lordCorvin »

To admin:

...co takhle Calico z amíkova? 50 šťouchů v 9mm, nebo 100 v .22 (v podobě karabiny 100 v 9mm).

http://world.guns.ru/smg/usa/calico-e.html
BUBBA
Příspěvky: 38
Registrován: 11.09.2011 23:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od BUBBA »

Calico se moc neujalo...
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Pepe píše:Dnes jsem zjistil, že budu jako reklamní magnetka eshopu zahal.org. A takto to bude vypadat :) foceno ve Velké Bíteši, upravováno v Izraeli a tam tak začne výroba, máme slíbenou hromadu magnetek, které máme rozdat.

A teď již moje maličkost.
Neverim, ze jsi to Ty, prece bys neriskoval dvoje poruseni zakona o zbranich... :roll:
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od GloryToSunTsu »

Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 1:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

Božeměnetrestej .... GLORIE má zas slovní průjem :twisted:

Kde bereš tu energii na takových fíčovin? :lol:

Ty bys měl ty svoje výtoky nějak regulovat a využít v něco smysluplného! Napiš román. To tvoje dílko se mi líbilo.
:P
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pepe »

A dopr_ele :D

K porušování zákonů se vyjadřovat nebudu... Mimochodem jak víte, že jsem měl zbraň? :D Tzn. ta rourka, která vůbec netlumí a ta maketa laseru, která nesvítí tak není vůbec na zbrani (KPOS není zbraň)... ono je to vlatně celý dělaný ve photoshopu a poskládaný z několika obrázků. :hand
GTST: nezmáčkl? Kdo ví.... :devil
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od colek »

To jsem se zasmál...Den začal dobře. :lol:
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

GTST: tak ono by bylo nutno zacit definici co je to reklama, jsem presvedcen ze zdejsi forum nemuze byt brano jako reklama v zakonnem smyslu slova. Toto je diskuzni forum a za sve prispevky je kazdy autor zodpovedny sam za sebe (autorsky zakon). Ja nemam s zadnou firmou uzavrenou smlouvu o propagaci/reklame, sam neprodavam zadne produkty takze si myslim, resp. jsem presvedcen ze v tomhle smeru je vse OK.

Stejne tak strelectvi.cz, zbranekvalitne.cz, mujglock.cz a dalsi vylozene specializovana fora na zbrane toto neresi (a predne strelectvi.cz provozuje medialni fa Miton ktera provozuje nekolik desitek for tak urco vedi co a jak delaji).

Dale co se tyce PePeho tak je zcela z obliga, pokud si ho Zahal vybral pro nafoceni propagacnich fotek jako modela tak s nim uzavrou smlouvu, vyplati mu honorar (popr. se ho vzdal) a fertig... za vlastni reklamu a pripadne problemy s ni si uz bude Zahal zodpovidat sam nebo si vazne myslis ze kazda modelka co se vyskytne v reklame na cokoliv je nejak pravne zodpovedna za onu reklamu :roll:

Jinak souhlas s Mrakem, ten cas venuj tomu .htaccess ;) nebo dopis tu knihu (me se take libila a rad bych se dozvedel jak to skoncilo - a muzeme ji zde take udelat propagaci).
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pepe »

Konec dobrý... :hand
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Dnes je dárků čas a nejlepší si zpravidla dávám sám. :D
obrázek 3.JPG
obrázek 4.JPG
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od GloryToSunTsu »

MLASK!!! 8-)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Nevim co je to zac ale je to pekne...
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Airsoft je čím dál populárnější :D :angel

A teď vážně - pěkná "Hračka" :hand
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pepe »

HK G36, taky mě napadlo airsoft :D
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Není to airsoft (FUUUUJ). Je to osvědčený RUGER 10/22 v kapotáži Archangel Marauder ve stylu G36 a s doplňky. Rugera, Eotech a přední foregrip Magpul jsem již měl, dárek byla ta kapotáž. Skládal jsem to do půl páté ráno. Musel jsem brousit vnitřek, aby to dobře pasovalo. Výsledek je docela dobrý ;)

http://www.promagindustries.com/Product ... de=AAM1022

http://www.youtube.com/watch?v=y7jB3KEQqxk
Odpovědět