Hard Task

...aneb "practice make perfect".
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Hard Task

Příspěvek od Pepe »

Účastnil se někdo jejich kurzů? Vaše zkušenosti?
http://hardtask.eu/
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Hard Task

Příspěvek od Reccol »

JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

Re: Hard Task

Příspěvek od JimmyJazz »

6. Rijna jdu na jejich prvni level pusky, tak potom podam zpravu.
Uživatelský avatar
jbem
Příspěvky: 23
Registrován: 07.02.2016 15:19
Pohlaví: muž

Re: Hard Task

Příspěvek od jbem »

Já jdu na jejich první level pušky 6. Března, tak taky zkusím podat report.
Uživatelský avatar
alex bratt
Příspěvky: 28
Registrován: 25.09.2012 13:58

Re: Hard Task

Příspěvek od alex bratt »

Mam za sebou jejich Combat Lifesaver kurz (vedene Tim Cranton z Paramed CZ), CQB kurz a Low light zamereny na svitilnu a tmu.

V souhrnu za me spokojenost. Zdenek je prijemny a v pohode clovek co vi, o cem mluvi. Kurzy jsou logicky vedeny a zamereny casto na oblasti, ktere se jinde nevyucuji resp. tezko ziskavaji. Organizace je oproti jinym dobra, ocenuju napr. ze terminy jsou treba 4 mesice dopredu na webu.

Krome Hardtasku mam zkusenosti s Aegisem a Obos. Obos je urcite odborne nejslabsi, na zaklady dobre jinak spise ne - posledni dobou se stejne zameruji na nedotcenou verejnost. Aegis super, klasika. V necem trochu jine pojeti, vice strileci a mene takticka sire nabizenych kurzu.
Butch
Příspěvky: 771
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Hard Task

Příspěvek od Butch »

Milan_rozpad
Příspěvky: 139
Registrován: 29.10.2014 21:40

Re: Hard Task

Příspěvek od Milan_rozpad »

Byl jsem na kurzu a max spokojenost, posunulo mne to dál a super vedení, instruktor naprosto věděl co dělá a co chce od nás ...prostě setkání s profíkem co člověka pošle dál ... doporučuji na 100%
Uživatelský avatar
jbem
Příspěvky: 23
Registrován: 07.02.2016 15:19
Pohlaví: muž

Re: Hard Task

Příspěvek od jbem »

Taky musím pochválit úroveň kurzu. Hlavně spousta praktických zkušeností a příjemná atmosféra.

Teď pustili do světa i video o pušce.

https://www.youtube.com/watch?v=nYWnuoaytfc
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Hard Task

Příspěvek od jameson363 »

Z osobni zkusenosti muzu Hard Task doporucit. Z meho pohledu maji jednak dost znalosti i realnych zkusenosti, druhak to umi i vyborne podat s cimz muze mit ledas kdo problem. Za treti nemaji problem s jakoukoliv diskuzi, clovek rekne svuj nazor, popise svoji techniku, oni vyhodnoti, poradi, reknou to ma/nema smysl, vyhody/nevyhody atd, s tim muze taky mit spousta instruktoru problem, zvlaste ti to zastydli u izraelske bojove strelby z 90. let :D (bez urazky). Za me rozhodne doporucuju. Navic je zivi i jina prace, takze natacej videa, cena kurzu je podle me velmi prijatelna. Aktualne je hezkej pocin vlastni strelnice Olesko. Pro nektere nevyhoda, pro jine vyhoda, ale aktualne skupinove zamerena, kdy se strelnice pronajima cela pro skupiny.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Hard Task

Příspěvek od proforma »

Jo, Hard Task je dobrej, to muzu potvrdit. Krome vsech vyse uvedenych pozitiv ma ale jedno negativum: ty kurzy jsou prilis dlouhe. Proste celodenni kurz, kde se uci X veci, je na mne moc. Tak po 4 hodinach uz jsem prestavala byt na prijmu, proste zahlceny harddisk :-), takze druha pulka kurzu uz pro mne nebyla moc efektivni. Ale to je asi jen muj problem. Proste mam radsi kratke 2-3hodinove, kde se probere jen neco malo, pak muzu doma cvicit a az si to zaziju, jdu na dalsi.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Task

Příspěvek od Serža »

celodenní je podle mě v pohodě, ale neměl by být člověk zahlcený novými věcmi...
Dobře to imho dělá Base47 - jede se pár drilů, ale v různých situacích, každej dril se projede víckrát, klidně desetkrát, takže si to člověk zapamatuje...a složitější věci se jedou až na pokročilejších kursech, kde už se počítá s tím, že ty základní věci člověk zvládá automaticky

BTW právě ve chvílích, kdy už je člověk utahanej, bolej ho nohy atd. je ta pravá chvíle na prověření schopností 8-) Bubáci s přepadením nepočkají na moment, kdy je člověk v ideální kondici....spíš naopak
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Hard Task

Příspěvek od kregan »

I lidi zastydlí u ICS dokážou udělat třídenní intenzivní kurz od rána do večera (a noci) s tím, že nepřehlcujou informacema a na složitější věci jdou pomalu s množstvím opakování. No a poslední den si i začátečníci můžou vyzkoušet něco akčnějšího.

K tématu: Hard Task bych si chtěl opravdu vyzkoušet. Pokud zachytíte otevření nových termínů, hoďte to taky sem.
Čím víc víš, tím míň neseš.
opavak
Příspěvky: 359
Registrován: 05.12.2013 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Hard Task

Příspěvek od opavak »

Hard Task .... kluky znám dlouhé roky - jednak jako bojař a také ze střeleckých akcí = oba dva opravdu výborní střelci a instruktoři ... ALE s přechodem do civilního podnikatelského sektoru začali neskutečně vyjebávat se svými společníky a mecenáši, kterým (po předchozím zainvestování nemalých finančních prostředků) vždy zbydou jen oči pro pláč a kudla v zádech ... mezi profesionály z bezpečnostních sborů i mezi střeleckou komunitou se o jejich křivárnách teď hodně mluví ... jde o skutečné a fakty podložené případy - bohužel :ne
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Hard Task

Příspěvek od Nicotinick »

A má smysl řešit "společníky a mecenáše" tady, kde se jedná většinou o vstupní školení polo/amatérů ? :shock:
To už bys mohl začít řešit Lumíra Němce protože dělá "mediální obraz", ale školí někdo jiný, kluky z Aegisu, protože se někomu můžou jevit jako "uzavřená sekta", dalšího XY a ZŽ kteří sice školí špičkově, ale protože jsou v "poměru", tak na licenci někoho jiného atd.. Na každém se dá najít něco... ;)

Řekl bych, že tady je rozhodující co těm lidem do začátku za jejich peníze dají ... a to je neoddiskutovatelné.
Naposledy upravil(a) Nicotinick dne 13.03.2017 14:59, celkem upraveno 1 x.
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Hard Task

Příspěvek od viktor »

no nezlob se když jsem videl kolika zpusoby jde do kosy zastrcit zasobnik a natáhnout zaver, s výjimkou pouziti análního otoru, a to jen na videu, tak jsem usodil ze nic pro me. Proste na muj vkus z toho delaj desnou vedu.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Task

Příspěvek od Serža »

ad Lumír Němec - některý kurzy vede i sám...například jsem byl s ním na "tactical trip"...pro změnu na zdravotním se byl jen podívat, jak nám to jde :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Hard Task

Příspěvek od jameson363 »

viktor píše:no nezlob se když jsem videl kolika zpusoby jde do kosy zastrcit zasobnik a natáhnout zaver, s výjimkou pouziti análního otoru, a to jen na videu, tak jsem usodil ze nic pro me. Proste na muj vkus z toho delaj desnou vedu.
viktor

Kazdymu vyhovuje neco jinyho. Me vic serou instruktori, kteri ti ukazou jeden zpusob a tvrdej, ze je jedinej moznej a spravnej. Chapu tenhle styl vyuky u namorni pechoty plne "negramotnych mexikanu", kde ma drill instruktor v priruce i kapitolu jak kadety ucit zakladni hygienicke navyky (jakoze beze srandy), ale pokud to ma clovek jako konicek, tak ja osobne toho vim rad trochu vic.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Task

Příspěvek od Serža »

jj, taky mám radši ten způsob "jde to takhle, takhle, nebo takhle" a pak když tvou zvolenou cestu instruktor respektuje...v podstatě to je ta cesta, která tě nejsnáze posune dál...jít "hlavou proti zdi" nikam nevede
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Heisenberg
Příspěvky: 27
Registrován: 27.12.2013 22:54
Pohlaví: muž

Re: Hard Task

Příspěvek od Heisenberg »

kregan píše: K tématu: Hard Task bych si chtěl opravdu vyzkoušet. Pokud zachytíte otevření nových termínů, hoďte to taky sem.
Nové termíny na webu.
opavak
Příspěvky: 359
Registrován: 05.12.2013 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Hard Task

Příspěvek od opavak »

opavak píše:Hard Task .... kluky znám dlouhé roky - jednak jako bojař a také ze střeleckých akcí = oba dva opravdu výborní střelci a instruktoři ... ALE s přechodem do civilního podnikatelského sektoru začali neskutečně vyjebávat se svými společníky a mecenáši, kterým (po předchozím zainvestování nemalých finančních prostředků) vždy zbydou jen oči pro pláč a kudla v zádech ... mezi profesionály z bezpečnostních sborů i mezi střeleckou komunitou se o jejich křivárnách teď hodně mluví ... jde o skutečné a fakty podložené případy - bohužel :ne
Veřejná omluva:
výše zveřejněný příspěvek jsem napsal na základě informací které mne uvedly v omyl ... tímto se majitelům agentury Hard Task omlouvám a samozřejmě uznávám, že napsaní příspěvku bylo krajně nevhodné.
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
Odpovědět